Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka ja tez...dzisiaj z małą bombki oglądałyśmy nie wiem po co...
wiecie co tak się zastanawiałam po wpisie Elki jaki byłby mój wymarzony prezent pod choinkę i nie mam pojęcia...jak już coś wymyślę to ma to związek z mała albo moim...nic dla siebie.,..
kurde nie umiem myśleć o sobie i8 chyba aż za bardzo chce im wszystko poświecić...
rozumiecie mnie...
jakoś tak siebie w tym wszystkim olewam... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie Franuś....jak nie sanki to nie wiem jeszcze....nie byłam ostatnio w sklepach dziecięcych to nie wiem czy mają coś fajnego ...ale nie chcę kolejnej grającej zabawki ,którą mała po godzinie rzuci w kąt 🤢 wolę coś praktycznego...jak nie sanki to może rowerek na wiosnę taki w kształcie myszy czy tam czegoś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten mały zakapior nie chciał iść spać. Krystianowi wczoraj coś w oko się wbiło. Bolało. A dzisiaj w pracy już nie mógł wytrzymać i go zabrali i mu znieczuliłi i okazało się , że musiał mu jakiś kawałek metalu odprysnąć gorący bo aż przepalone ma. 😞 😞 A najgorsze, że on tam, a ja tu...Nie mogę go porozpieszczać, przytulić, zająć się nim....
Ja na prezent zamówiłam sobie boskie , świeżutkie , prawdzie krewetki z Norwegii ☺️
A tak serio to ja juz będę miała prezent. Rodzinę w komplecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh no dokładnie za rok to jak nam nawymyślają cudów to kasy nie starczy 😉
ogólnie to chciałabym ,żeby Oliwka więcej już mówiła...ona tylko:mama,baba,da,czasem tata....i nie-to ostatnie najczęściej używa heh 🙃
bo tak to co do niej się mówi to ona doskonale rozumie i przyniesie to o co prosimy nawet z drugiego pokoju...ale żeby sama coś nazwać to jeszcze daaaaaaaleka droga 🙃
a jak u Marcelka ?gada coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nie ciekawie, ale mu tam porobili tak ze juz oki tak????
Kurcze z oczami nie ma zartow 😞
a rodzinka w komplecie no to jest prezent najlepszy 🙂


Madziu on juz nie mowi nic 😠
mowil troche a teraz popierdziela po swojemu...
jedynie co to mu wychodiz od wczoraj ała, 🤢 ale to tez na wszystko
no i kicis ☺️
Ostatnio mu sie wymsklo GIKI... nie wiedzialam o co caman a to o GIRKI chodzilo 😜 🤔
jestem zalamana.... juz bym tak chciala zeby mowil.... cokolwiek ale juz nie te jego durne gadanie po chinsku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiałam laski ja nadrabiałam 🤪
jest 2 w nocy a ja nie śpie
jakos nie chce mi się spać 🙂
chłopcy spią.
Poklachałam se dzis z kuzynka fajnie było 🙂)
jutro myśle by do tego pepco pojechać do nas poogladac co tam jest zawsze sie tam cos fajnego znajdzie, zobaczymy jak rano wstaniemy to sie gdzies wybiero z małym.
M cały weekend pracuje.
Ja tam nie mam duzych oczekiwan na prezent wystrczy mi ze bedziemy w trójke razem ze swieta beda spokojne i pelne radosci 🙂.
Kacprowi planujemy kupic jakas fajna zabawke z jakiej mialby duzo frajdy i by mu sie nie znudziła za szybko hihih ☺️
Wy pewnie juz wszystkie śpiochacie a ja se tu pisze 😁 🤨
Życze wam kochane udanego weekendu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka dzięki. Jak się ogarnę ze wszystkim to któryś wypróbuję.
Ja nie wiem tylko czy on się gdzieś podziębił czy to przez te ząbki. Muszę, żel mu kupić na dziąsła bo wczoraj się skończył. Na katarek to mu psikam wodą morską i robię kominek zapachowy z oilbassem.
Umyłam sobie lodówkę, okno jedno...Robię pranie. Zupka pomidorowa na obiad też zrobiona.
I poklaskałam wam 😜
Aaa...Dostałam kupon do sklepu crop town. Jak kupię jedną rzecz to druga -70%, Tylko ciekawe jakie rzeczy to obejmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
nadrobilam 🙂 fajnie tak.
Co do prezentu to ja sie nigdy nie zastanawiam co bym chciala bo ogolnie nie lubie dostawac. Ale Kubusiowi to bym ciagle jakis kupowala i pod choinke mysle nad takim projektorem na sciane z bajkami, ale wczoraj ciocia powiedziala ze o takim mysli, wiec musze pomyslec co innego. Mojemu nic nie kupie bo mnie tak wkurza ze nie macie pojecia. Ostatnio tylko sie zremy non stop.Wczoraj to samo. Juz nie do wytrzymania i powiedzialam zeby wracal do pl bo mam dosc.Sytuacja jest ogolnie napieta, wiadomo praca itd, ja nie mam chwili wolnego bo ciagle cos i firme swoja rozkrecam i o wszystkim musze myslec a ten mi nie pomaga wcale.Szkoda gadac 😞
Anulka kurde jak on ta ksiazeczka walnal w tego palucha>?Kurde musi go bolec niezle.Najlepiej jakis plasterek przyklej zeby nie zachaczal.
Ela no to widze ze Krystian niezle sobie narobil z tym okiem.Ale cos mu powiedzieli w tym szpitalu?Dobrze juz jest?
Sioperka Ty to masz dobrze z Oliwka, szybko Ci spac chodzi.Kuba to idzie jak juz sie zmeczy,spi raz dziennie po niecala godzine i do pozna wieczorem lata i na sile go klade.wczoraj to samo, gdyby nie iphon i teletubisie ktore uwielbia to by sie nawet nie polozyl.
Nie wiem co mam z nim zrobic bo zaczal bic 😞Cos mu sie nie podoba to jeb z plaskacza.A jak mu mowie ze nie wolno itd czasem nawet krzykne na niego jak mi porzadnie przyfasoli to on sie zaciesza.Juz nic nie dziala.Ostatnio nawet uderzyl mala Abi bo mnie nie mogl siegnac jak mu pilotem zabronilam sie bawic.Na szczescie lekko i ona nie zaczaila.
Zreszta on tez sie juz gubi co moze a co nie.Ja nie pozwalam sie bawic pilotami,telefonami,niania itd a moj mu daje bo dziecko ma zajecie.Robota glupiego,wiec Kuba tez glupieje ze raz mu wolno raz nie.I potem sa takie reakcje.Ale wez wytlumacz to awantura bo sie czepiam.
Po jaka cholere uczylam robic kupe na nocnik?No po co?Jak teraz kazda robi z pampersa bo go czesto nie wysadza?Po co byla moja praca?Wiecie co?Mam juz dosc normalnie.Dobrze ze jest sie gdzie wyzalic.Nic mi sie juz nie chce,nawet nastroju nie mam.A swiatecznego to juz w ogole.
Jakas depresja mnie dopadla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka dla Frania ;**
Elka szybko to ogarnełas obiad okno i lodówke 🙂
ja jeszcze w piżamie szuram 😁
U nas nocka spokojna 🙂
ja sie budziłąm co chwile nie wiem czemu ;/
Mały ogląda teraz bajki a ja bede sie zaraz brała za obiad, póżniej planuje gdzies z małym do centrum handlowego pojechać na male zakupy.
Coś trzeba robić nie bd w domu ciagle siedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...