Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
sioperka22 napisał(a):
kup mu łapacz snów może mu koszmary wyłapie... 🙂


co to jest??


u nas mają takie niby indyjskie coś...co się zawiesza nad łóżkiem i tam wierzą,że złe sny to wyłapuję 😉


u nas to sie nazywa poskramiacz snow .. to kierowcy maja wszyscy zeby nie zasnac 🙂
ale moze moze masz racje 🙂

sie nie smiejcie kurna ze mnie..... bo serio wszystko pisze 🥴
moze mu sie cos snilo poprostu nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem zobaczymy jak dzis bedzie w nocy 😉
No nie wiem kiedy to zalezy od krystinana kiedy zjedzie 😉
A najprawdopodobniej do dziwnowa 🙂
Lece kochana na sniadanko i spadam na miasto 🙂

ehh chyba cos w desen pistolet na wode kupie moze nowa gabeczke do kapieli albo plansze do rysowania.. zobacze co tam jest.
🙂
:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Kuba wstal jakby nigdy nic, z dobry humorem nawet. Nie wiem co to bylo. Moze rzeczywiscie zeby.

Anulka ja tam bym wszystkiego probowala, lepsze przeciez to niz faszerowanie lekami jaki,is. Sproboj a nawet jak spojrzec tak z lewej strony, to wyglada jak grzechotka ;-)

Zbieram sie do pracy, a mam dzis lenia jak nigdy. I chyba mnie cos rozlozy cos czuje.
Perelka znam Twoj problem z autem i te nerwy bo mialam to samo. To chyba standard.
A gdzie Eluskie wsiorbalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek ! :*
ale na mnie krzyczycie o wy 🙂
Wstałam i zaraz zbieram sie na zakupy
bo właśnie zapomniałąm wam napisac
ale w szpitalu do mnie dzwonili ze żłobka 🙂
dzis mam zebranie
a od 2 kacper idzie do żłobka 😞
serce mi chyba pęknie jestem ciekawa jak on tam bedzie sie zachowywał 😞
boje sie cholernie.
Ogolnie rano wiec czuje sie lepiej niz wieczorami 😉
Wiecie ile scchudłam dokłądnie od czwartku przed trafieniem do szpitla do dzis ? 😁
4,5 kg!!!! 🙂
W ogole po tym szpitalu nie ma jakiegos mega apetytu 🙂
yhh ciesze sie 🙂
moze osiagne swój rezultat 🙂
aczkolwiek przed wczoraj złapałam taiego jakiegos doła M nie było i ja wyłam jak głupia ;/
i to o co 😮 o to jak teraz mój brzuch bedzie wyglądał z rozstępami + blizną ehh 🥴
ja to czasami mam odchyły .
No nic bede mykac zajrze wieczorem ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Hej, Kuba wstal jakby nigdy nic, z dobry humorem nawet. Nie wiem co to bylo. Moze rzeczywiscie zeby.

Anulka ja tam bym wszystkiego probowala, lepsze przeciez to niz faszerowanie lekami jaki,is. Sproboj a nawet jak spojrzec tak z lewej strony, to wyglada jak grzechotka ;-)

Zbieram sie do pracy, a mam dzis lenia jak nigdy. I chyba mnie cos rozlozy cos czuje.
Perelka znam Twoj problem z autem i te nerwy bo mialam to samo. To chyba standard.
A gdzie Eluskie wsiorbalo?


Jestem jestem. Tzn podczytuje bo jeszcze sie do konca dobrze nie czuje po operacji ale podczytuje i staram sie byc na bieżąco.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Dziendoberek ! :*
ale na mnie krzyczycie o wy 🙂
Wstałam i zaraz zbieram sie na zakupy
bo właśnie zapomniałąm wam napisac
ale w szpitalu do mnie dzwonili ze żłobka 🙂
dzis mam zebranie
a od 2 kacper idzie do żłobka 😞
serce mi chyba pęknie jestem ciekawa jak on tam bedzie sie zachowywał 😞
boje sie cholernie.
Ogolnie rano wiec czuje sie lepiej niz wieczorami 😉
Wiecie ile scchudłam dokłądnie od czwartku przed trafieniem do szpitla do dzis ? 😁
4,5 kg!!!! 🙂
W ogole po tym szpitalu nie ma jakiegos mega apetytu 🙂
yhh ciesze sie 🙂
moze osiagne swój rezultat 🙂
aczkolwiek przed wczoraj złapałam taiego jakiegos doła M nie było i ja wyłam jak głupia ;/
i to o co 😮 o to jak teraz mój brzuch bedzie wyglądał z rozstępami + blizną ehh 🥴
ja to czasami mam odchyły .
No nic bede mykac zajrze wieczorem ! 😘

Twój brzuch będzie wyglądał jak mój, Iwwwy, Eloite i całej reszty pociachanych. Teraz rozumiesz co chciałyśmy powiedzieć wam, które rodziłyście sn. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
ja teraz robie tak kupuje zajączki jajeczka z czekolady i układam w ogrodzie pod choinkami i ci szukają se 😜

Perełka u nas jest też tak, że się symboliczne baranki, zajączki jajeczka kupuje i jakąś małą zabawkę i to się chowa koło domu i dzieci szukają 🙂 Miło to wspominam i jestem wdzięczna, że moim rodzicom się chciało nam zapewniać takie uciechy. Bo sama frajda była z szukania 😉 W tym roku mojej mamci nie będzie, ale ja przejmuję pałeczkę i jadę tam żeby Julka nie czuła się samotna. Dla niej mam tunikę z Pepco. A Franowi coś wymyślę. I po równo takie same słodycze im kupiłam. W Biedronce, Netto itp jest pełno takich. Tylko warto zwracać na firmę uwagę czy to np zająć z czekolady czy WYRÓB GÓWNOPODOBNY 😁
Gołąbki studzą się do zamrożenia. Takie sobie mi wyszły tym razem. Chyba przez tą chorobę smaka nie mam 😞 Ale jak mawia mój tata nie ważne co wejdzie i tak gówno wyjdzie 🤪
Wyprałam też dywan, pościel i spaliłam gałęzi sporo na działce. Za parę dni mogę iść szykować pod warzywa wszystko. A w nagrodę aż za 25zł idę o 14tej do fryzjera podciąc włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska i jak tam po tej operacji ?boli? 🤨 🥴
ja Oliwce mało kupię słodyczy ,bo ona prawie nie je czekolady itp.....za to jej jakieś jogurciki i słone coś włożę do koszyczka 🙂
ja jak byłam dzieckiem też zawsze szukałam po ogrodzie i całym domu koszyka...nie zapomnę,że raz mój tata włożył mi koszyk do pralki hahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃
a dziś u nas nawet ładna pogoda i w końcu wyjdziemy sobie pojeździć na rowerku 🤪
upolowałam dziś dla małej super czapeczkę za 8 zł 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
śliczna...
Ania u nas te łapacze snów mają małe już od 2zł...a duże koło 6 😉
Iwwwka cieszę się,ze Kubuś rano wstał bez gorączki i wesoły....pewnie faktycznie zęby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas za 6 widzialam ale dzis nie bylo 🙂

Kupilam mu na zajaczka cymbalki, pistolet na wode blok rysunkowy i poszlam za ciosem Oliwki kupilam mu mikrofon 😁
i za wszystko dalam... UWAGA..... 14 zl 😁
cos mu tam jeszcze wloze z jedzonka i juz 😉

My tez tak szukalismy tyler ze po mieszkaniu nie po ogrodzie itd 🙂

giry mi w d wchdoza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i super prezent na pewno Marcel będzie się cieszył i w ogóle jak tanio to wszystko dostałaś 😮 😮 😮 😮 🙂
ja małej dziś kupiłam zestaw do piaskownicy i może dziś skoczymy se babki porobić 🙂
pisałam wczoraj do tych od tego łózka ,że chce żeby mi pokazali już z wklejonym zdjęciem Oliwki jak by to wyglądało ,a ci do mnie coś,ze ok ale dopłata 30 zł....powaliło????? 🤔 🤔 🤔 🤔 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo to pewnie licza sobie jako specjalne zamowienie.
No yy cymbalki po 7 pistolet 2 mikrofon 3 i blok 1zl.... 😉
tu mam w chinskich takie zabawki tanie , i hurtownie 🙂
A nie bralam jakis drogich bo nie ma sensu jak on to rozwali predzej czy pozniej 🙂

Oli spi?? 😉
M wlasnie usnol 🙂
szlam i myslalam.... ze chyba mu sie snil dzien co robil... bo K go nie chcial brac na rece, i T tez.... i pewnie przezywal dlatego raczki wyciagal 🤔
Noo i szlam i mi sie przypomnialo!!
co mialam pisac dawno Ci juz.... M tez nie siada na te odpychane auta 🤢 tzn teraz cos mu sie odwidzialo i odepchnie sie do tylu albo 2 do przodu zlazi i pcha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ,a to jest prawda ,że dziecko we śnie przypomina sobie to co było w dzień...dlatego ja uważam np.na to ,żeby nie przestraszyła się czegoś w bajce czy coś takiego ..rozumiesz....,a widać Marcelek mocno to musiało zasmucić,że aż mu się przyśniło....Opiernicz K 😠
dzieciaczki swoje emocje w śnie pokazują jakby to było naprawdę...Olinek raz tak miała ,ze wpadła w taki atak śmiech..,ze aż ja nie mogłam powstrzymać się od śmiania takie to fajne było...a tak tom raczej spokojnie śpi..
tak śpi mi od 12.10 🙂
no widocznie nasze dzieciaki nie lubią tych jeździków...moja wygodna woli jak ja ją pcham na czymś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa no i se idziemy idziemy i gadam do neigo on cos tam po swojemu i mowie auto on cos tam a ja autoo a ten cos tam... a ja powiedz aauuto aauto jedzie aauto a ten ATOO 🤪 🤪 🤪
hahahahah
przeszczesliwa bylam az stanelam na srodku chodnika ucalowalam go i mowie aauto a ten Ato 😁 hehehe



ja wogle do niego gadam a on mi tam odpowiada, po swojemua le ja go rozumiem a wiara na mnie jak na wariata.. masz tez tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie ja też zawsze wiem co Oliwka chce...tylko ,że ona nie próbuje nawet zbytnio gadać...ja ją uczę i mówię powiedz np.babcia...a ona mi NIEEE, i koniec konwersacji....nie chce po prostu ..nie wiem czemu...tylko mama i nie gada ...a tak po swojemu ,ale nie próbując powtarzać słów.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie, ale wiesz dzieci inaczej interpretuja dla Ciebie moze to nie byc cos wielkiego a ona w glowce sobie inaczej to wyobraza itd i dla niej moze to byc przezycie.
M np zawsze jest zywy wszedzie go pelno i niby tu zabawa cos a jednak potem jest jak jest.
Tez staram sie pilnowac zeby nie wystraszyl sie w dzien itd ale no wiadomo 😉
Dlatego czasem zazdroszcze jak maja matki takie spokojne dzieci a nei szoguna 😁


I co zamawiacie to ze zdjeciem?? 🙂
Ej a powiedz mi co z tym woim maciezynskim czy wychowawczym czy jak to tam sie zwie??
masz jeszcze czy jzu zabrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...