Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurczeee 😁 położyłam się z laptopem i przyspaład do teraz 🥴
Eluska: to miałaś ciekawą akcje 😁 nie dziwie się że oboje byliści wkurzeni.
Loli gratuluje 31 tygodnia 😁 🙃
Teraz zjedliśmy sobie śniadankoo i pewnie posiedze w domu dopóki upał będziee... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi śpiochu 😁 Ty też prawie zahaczasz o 30tydzień 🙂

Loli gratulki ode mnie też 🙂

sioperka ja też mam jakiegoś powera! z chęcią bym się za okna wzięła i umyła i firanki pozdejmowałą i poprała, ale jak myślicie...bezpieczne to? zdjęcie firanek to jeszcze...ale później podobno nie można wieszać. czy można? jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze oni chca dobrze i wogole ale do cholery to jest dorosły facet noo!!! a nie dzidzi którego trzeba tulac niuniac i wogole... Grrr... 😠 Powiedziałam zeby papiez jeszcze do niego zadzwonil to moze sie pospieszy kurde a on chciał sie umyc tylko! Ide zaraz po paragon to bedzie mi łatwiej napisac co kupilismy 🙂 a łożeczko to safarii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś a oni tak zawsze, czy to był pierwszy przypadek taki? a może rzeczywiście miał coś ważnego do załatwienia i nie chcieli zęby się spóźnił 😁

safarii! dobry wybór 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulaa no według licznika tutaj dobija mi już 30 tc :P
a lekarz mi 2 tyg temu powiedział ze to juz jest 30 ;D
no ale zobaczymy jak mi wyjdzie z terminem 😉
nooo przyspało mi się ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agaa ja wlasnie slyszalam ze pod koniec ciazy nie wolno sie wyciagac, zostaw w cholere te firanki niech brudne wiszą 😁 albo niech mąż powiesi, okna chyba myc mozna tylko uwazaj zebys nie spadła, nie wolno sie wyciagac zeby dziecko sie pepowiną nie owinęło chyba, bo juz ma malo miejsca i może tak zostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ze oni go tak traktuja!!! Kiedys spałam u niego i rano dzwoni telefon (jego tata) na ktora ma do szkoly pominmy to ze byl w pokoju obok. To moj S mowi ze tam na 9 ma i ze budzik ma nastawiony. Budzik zadzwonil on sie tam zbiera, z pokoju nie wyszedl nawet jeszcze telefon znowu czy wstał! Po czym poszedl do łazienki i wraca a jego tatus przychodzi i sie pyta ze czy zbiera juz do szkoły!!! a ja juz tak wyklinałam ze dramat. I zaczynamy wychodzic to tatus przychodzi i sie pyta czy wzial sniadanko, karte, telefon i wogole i tylko wyszlismy a ja do niego ,, a qrwa smoczek masz?''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm a ja wlasnie slyszalam duzo opini ze taki 3 kolowy wozek bardzo dobrze sie prowadzi.
Tak szczerze to nie podobaja mi sie one wcale , ale ten akurat jakos tak mi wpadl w oko, wogule to ten wozek co mialam kupic od tej babki to chyba jakis walek 😞 bo pisalam do niej miala sie odezwac i wogule i nic niby w sierpniu miala do sprzedawac nie wiem moze w pl jest albo cos i sama nie wiem co mam teraz robic? ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka ja tu na ciebie od wczoraj czekam 😁 podaj nazwe tych tabletek co masz na zgage :P kupie dzis bo wieczorem to to masakra. a wogole to wszystkie tabletki mozna brac na zgage czy niektore nie, bo mi sie cos wydaje ze na manti pisze ze nie wolno, ale pewna nie jestem, te co masz to ci gin doradził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli moze poczekaj jeszcze, kurcze jeszcze troszke czasu jest a jak CI sie wózek nie podoba to raczej chętnie z maluchem na spacer nie bedziesz wychodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Loli, musisz mieć taki jak Tobie się podoba 🙂 bo to częściej Ty go będziesz niestety pchała 😉 zresztą pewnie z wielką przyjemnoscią 😁
Eluś słów brak...jak najdalej od teściów, coś w tym jest 🙂

tylko z tymi firankami to jest tak, że mój mąż to je brzydko powiesi 😜 nie tak jak chce 🙂 i będzie mnie to drażnić! może jak powoli sobie będę robić to nic nie będzie...a może umyje same okna i mam to gdzieś 🙂 albo nic nie będę robić perdole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja sie boje ze oni beda chcieli mi dziecko rozniuńkać tak jak Sebastian jest. Ale to nie jest tak, że on z nimi nie rozmaiwał czy cos. Mówił im a oni dlaej swoje i mały Sebuś kurde... ja chce zeby nasze dziecko pozniej było odpowiedzialne i dojrzałe a nie ze całe zycie ktos mu sniadanka bedzie robił do 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się obawiam że jak dzidzia będzie to będzie jeszcze częstsze wtrącanie się! więc pomyślcie o wyprowadzce do innego miasta 😁 do TArnowskich Gór zapraszam 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...