Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja pierdziu...Jakaś paranoja!!!!!!! Całą noc nie spałam. Bolą mnie nogi,głowa, kręgosłup, każdy mięsień i gardło...Lekarza mam ponad 50km odemnie...Ale nikt mnie nie zawiezie. Wszyscy mnie olali 😞 Głupi ginekolog nawet mi kazał do niego iść...Chyba pieszo kurwa pójdę!!! Poza tym do mojej pani doktor nie ma już miejsc.Pojebana służba zdrowia!!! Ten mi chrzani, że ciąża nie lubi infekcji a tu, że jutro sobie mogę przyjść...No chore jakieś to wszystko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuski 😉)
My juz nie spimy... maly zrobil pobudke z tatuskiem i musialam wstac 😜 teraz jednego wydelegowalam do pracy, biedny ma taki wielki jeczmien na oku ze prawie nic nie widzi ☺️ od tygodnia smaruje mu masciami na to i rumiankiem i nic 🤢 ehh jeszcze znajoma ma dac saszetki swietlika zebym przemywala ale watpie zeby to cos pomoglo...
No i jeszcze tego wariota w brzuchu musze uspokoic 😜 haha wczoraj dal mi tak czadu wieczorem, wygladalo jak bym robila taniec brzucha czy jakis szananow 😜 ahah

Laurana troche nie czaje tej twojej tabelki... ehh ale o ile dobrze zrozumialam to moj miescil sie miedzy 50 centyli a 90. ale to chyba nawet pisze na wydruku z USG cos mi sie wydaje.

slonce daje zza okna.... wiec bedzie upal ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A cholera wie co to za dziadostwo. Najpier moja siostra niby miała angine. Potem moją mame zaczęło wszystko boleć i najgorzej gardło. Potem doszedł jej do tego katar i kaszel i chyba gorączka. Z moich bóli na chwilę obecną zostały napierniczające na maxa łydki...Już nawet żelem posmarowałam. I gardło takie nie takie.
Na jęczmień ponoć działa złoto. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nam mama zawsze dawała swoją obrączkę i mijało jak nią pocieraliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee to chyba cos jakies chorupsko lata w powietrzu... bo u mnie tez kilka osob w rodzinie takcy jacys obolali i jak by przeziebieni..
Odpoczywaj duzo, jakies calcium sobie wez albo co zapobiegawczo 😉
No obraczka ani naroznik przescieradla nie dziala ☺️ jak nie przejdzie jeszcze dlugo to pojdzie do lekarza no bo co...


ehhh mam taka cholerna ochote na redsaaaa ze normalnie koniecc swiata! 😞
kurde jak wypije pol szklaneczki to malemu sie chyba nic nie stanie co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje poglądy za to pozostają bez zmian...Pół szklanki bym bez wachania wypiła...Po malutku, małymi łyczkami.
Mama załatwiła mi wizytę u innego gina i on ma mnie dziś osłuchać itp. Chyba nawet płacić nie będę musiała. Ten mój to mnie wkurzył troszke. Zamiast jakoś pomóc, podpowiedzieć coś to mi powiedział to co sama wiem 🥴 Zawiodłam się na nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
glupek jakis ten lekarz...!! ale oni tacy sa elus.... wiele kobiet wiesz na wizycie uh moj lekarz najlepszy bez niego nie rodze a jak przyjdzie co do czego to nawet nie zaglada do ciebie po porodzie. i w d ma wszystko... moja znajoma nawet zaplacila swojemu zeby byl z nia przy porodzie a ten idiota kilka dni przed terminem zadzwonil i powiedzial ze niestety nie da rady bo jedzie z dziecmi na wakacje 😮 zal w huj!! ale oni tak robia...

No ja tez mysle ze nie powinno sie nic stac, zobaczymy jak maly zareaguje 😜 hehe
lece ogarnac potem zagladne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rozumiem, że to są też tylko ludzie i potrzebują wakacji, ale jak ktoś mu zapłacił i on obiecał to zrobiła bym mu małą awanturke i zażądała zwrotu pieniędzy 😮 Mi to już wszystko jedno kto mi w tyłek będzie zaglądał...Zależy mi tylko, żeby była to osoba kompetentna ,która nie zrobi krzywdy mojemu maleństwu. A reszte jakoś wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
szukałam teraz na październiku zdjęć małej Mai i znalazłam wreszcie! najbardziej urzekła mnie ta maluteńka nóżka!! 🙂 cud świata po prostu! oby tylko zdrowa była!!! 🙂 cudowna jest 🙂

Eluś Ciebie już coś od wczoraj czy przedwczoraj zbiera i wreszcie się wykluło 😞 cholera współczuję,bo wiem jak to jest być chorą w ciąży...nie wiem co Ci poradzić? litrami woda z cytryną,czosnek,cebula...i te inne specyfiki naturalne...powodzenia z choróbskiem!

nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja co rano walczę z krwawieniem z nosa 😞 od paru tygodni dzień w dzień...kiedyś tak reagowałam na alergię, ale nigdy dzień w dzień...może w ciąży coś bardziej mnie uczula? a do alergologa czy laryngologa to się nie opłaca iść, bo i tak nie mogę nic brać...także jeszcze się pomęczę trochę...

i wiecie co jeszcze? wczoraj była u nas moja szwagierka, od której mam ciuszki i miałam też mieć kołdrę itd,tylko że ona chciała ją wyprać i mi jej wtedy nie dała. Wczoraj widzi tą moją nową i mi mówi że wyszła na idiotkę, bo mi się ciśnie ze swoją starą, że mogłam jej [powiedzieć że nie chce tej jej kołdry! nosz kurde! jeszcze mam mieć wyrzuty sumienia z tego powodu?? przecież ta druga też mi się przyda, no nie?? jakoś jej nie rozumiem...po co takie hasła? mogła napisać "widziałam Twoją nową kołdrę, jest super! a co w takim razie z moją? to nadal aktualne?" i sprawa załatwiona, a ja teraz mam wyrzuty...qrw....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Laski 🙂

Kurde Agaa mi sie wlasnie dzis snilo ze leciala mi tak strasznie krew z nosa 😞 ciekawe...
Jesli chodzi o piwko to napewno nic sie nie stanie, ja ostatnio wypilam takie bezalkocholowe ale wiecie co , cos tam mi lekko zaszumialo w glowie 😉

Ehh tez tak macie ze non stop chce wam sie siku? ale to juz przesada ze w ciagu 10 min ide 2 razy do wc i to kilka kropelek 😞
Tak mnie to drazni ze koniec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze jaki sen 🙂
poważnie Ci zaszumiało? hihihi ja na panieńskim wypiłam całe pól litra... 😜 Karmi! było to najlepsze co piłam od 7m-cy! 🙂 niebo w gębie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe ja pilam jakies inne ale nie pamietam nazwy 🙂
Ale teraz ostatnio to mam smaki na zubrweczke z soczkiem jabuszkowym i lodem 🤢
O jejciu jakie smaki mam 🤨
Eh ale sie mala wierci chyba sie cos nie moze ulozyc do pionu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski !po pierwsze buuterfly kuruj się nie daj się choróbsku....Agaa co do krwawienia z nosa to nie miałam nigdy ,a co po sikania co 5 min po 2 krople to od jakiegoś czasu u mnie standard.... 🤢
byłam wczoraj odebrać wyniki i są dobre tak jak powinno być wszystko i u lekarza z tym ciśnieniem też byłam i mówił ,ze jest wszystko ok i nie mam co się martwić nic złego w nim i w wynikach nie widzi......mówiłam ,że to ze stresu u gina ,a nie przez jakieś zdrowotne problemy,ale tak dla wzmocnienia przepisał mi magnez i potas na serce...dużo magnezu się przyda bo i na skurcze działa 🙂a tak to dziś od rana jestem z maleńką bardzo pracowita już porządki i pranie gotowe tylko rosół na obiad muszę ugotować..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO boże czesc brzuszki... Wczoraj nie weszłam bo umierałam z bólu głowy a wrócilismy z zakupow kolo 19 dopiero ehh i bylam okropnie zmeczona. Ale kupilismy sporo higienicznych rzeczy i łóżeczko zamówione juz 🤪 🤪 Wogoóle to sie tak wkurzyłam dzisiaj ze dramat. Bo moj S został u mnie na noc a rano dzwoni jego mama ze ma jechac na jakis tam egzamin i wogole i zeby szybko szybko no ok ale po 5 minutach znowu dzwoni czy juz jedzie! On sie zaczal wkurzac poszedl do lazienki i za chwile jego ojciec dzwonic zeby szybko jechal. Po czym dzwoni do mnie jego mama i mowie zebym go pospieszyla ze to wazne i takie tam i na sam koniec dzwoni jego babcia! No kurwa bez jaj. To jest duzy facet i dorosły i nei trzeba dzwonic do niego co 5 minut!!! Strasznie mnie wkurza jak go traktuja jak dziecko 😠 😠 😠 😠 Loli gratuluje 31 tc 😁 Ja 29 ale i tak obwód sie nie zmienil wiec nic nie podaje. a co do wozka to podobne te 3 kolowe ciezko sie prowadza i sa niewygodne dlatego ja mam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli wózek fajny 🙂
sioperka super że wszystko u Ciebie OK ze zdrówkiem!!! 🙂 oby tak jeszcze przez 9 tygodni 😁

nooo u Was to jakoś szybciej leci z tymi tygodniami niż u mnie 😁 wszystkie jakieś wyprzedzone 😁 ale jak ostatnio pisałam to mi się nigdzie nie spieszy 😜

dzisiaj chce nareszcie zrobić porządną i ostateczną listę do kupienia rzeczy, bo się gubie co jeszcze!
aaaa i oglądałam ostatnio w REalu kosmetyki ( jeszcze nie wiem na jakie się zdecydować ), ale normalnie czy płyn czy do pupki, wszystko koło 20zł/szt. więc też to jest spory wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś nastaw się że takich akcji z omc teściami będzie więcej 🙂 uzbrój się w cierpliwość 🙂 a Twój nie może od początku sobie pozwalać na takie coś, bo wejdą Wam na głowę 🙂
a jakie łóżeczko w końcu kupiliście? i co za przybory higieniczne 🙂 opowiadaj!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...