Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wlasnie musze zakupic jakas przyjazna dla oka jak to Agaa mowi 😉

Dobranoc tez lece ogladnac jakis film, przytulic sie do swojego i spac..
Od jutra to pewnie tu cichawo bedzie, ja moze jakos spedze inaczej ten dzien niz w domu, chodz watpie bo moj bedzie chciał pewnie odpoczac po calym tygodniu roboty.

Do juterka kochane spijcie dobrze 😉 i niech wasze Maluszki was nie budza po nocach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiedziałam, że w taki dzień jak dziś będę pierwsza 😜 Te emocje, to napięcie... 😁 haha
Wczoraj moi rodzice pojechali rowerami z moją siostrą do takiej znajomej. Niby nie mają kasy. Oddałam im ostatnie 30zł na paliwo bo i dzisiaj mnie tata wiezie 20km w jedną strone do lekarza i w poniedziałek z Luną do weta ma mnie zawieźć, a pomyślałam, że skoro kasy nie mają to jak pojedziemy? Brak kasy=brak benzyny 😠 A tu sobie ok.21.00 wpada mamunia. Lekko już dziabnięta. Podwiozła ją i Julcie taka znajoma. Ich rowery zostały tam. I ona srutu tutu pieprzy jakieś głupoty i nagle pokazuje mi w portfelu zobacz...tacie się przypomniało , że schował pieniądze. I pokazuje mi takie wygniecione 20zł. No to wow 😮 Na wódę już mają co nie 😞 No i Julke zostawiła i jeszcze do dziecka ,które jeszcze nie ma skończonych 7lat z tekstem to zrób coś tam sobie do jedzenia 😮 A co ona sobie kurwa miała o prawie 22 robić jak w lodówce słoik smalcu???? Nosz cholera jasna...Poszło to dziecko odrazu do pokoju i włączyła sobie bajki. Weszłam do niej i pytam Julcia jesteś głodna? A ona, że no...Bo tamta pani tylko dała do jedzenia całą miskę cukierków, a ja jak bym nawet całą zjadła to bym przecież była głodna nie? 😞 To ją wzięłam do kuchni i coś tam jej dałam do jedzonka. Poopowiadała mi co tam robiła i jak się bawiła. Poszłam z nią do pokoju, a jej łóżko w ogóle nie pościelone 🥴 Chyba na podłodze miała spać bo sama by tego nie rozłożyła. Jaki z tego morał? Idiotka ze mnie...Ja robię liste zakupów i chce moje ostatnie pieniądze wziąść i zrobić dzisiaj zakupy, a oni każdy grosik przechleją lub matka na fajki przeznaczy 😞 Boże jaka ja jestem naiwna...A ten debil jeszcze do mnie pisze wieczorem, że przeprasza mnie za wszystko i bardzo nas kocha. Szkoda, że dopiero po czasie , gdy dopiął swego i pokazał mi , że gówno mam do gadania. W dupie mam taką jego miłość...Mało złego to jeszcze Michał, ten ,którego wam pokazywałam pisał wczoraj do mnie przez bite kilka godz bo widział smutny opis na gg ☺️ Ech...No i ja to faktycznie mam wolne przez cały tydzień nie? I mam tu takie rozrywki, że łoooo...A najlepsze jest to, że nie mam tu nikogo komu mogę się wyryczeć oprócz was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Hej Mamuski:***
Jaka u Was pogoda??? 😁 bo u mnie leje 😁 😁 😁 hyhy ok 20st... jewst czad;D
Przeczytalam tak troche po lepkach 30 str ktore wczoraj zagryzmolilyscie.... ehh nigdy tyle nie czytalam co teraz 😜
Ale wiec tak...
AGA ja tez mam ten krem i jak posmarowalam 1 raz fajnie chlodno w nogi, ale on gowno daje 😞 nic kompletnie.. tylko czasem ten chlodek. A opuchniecia masz takie ze jak nadusisz to zostaje w tym miejscu dziura na chwile?? bo ja tak mam 😜 ahha ale tego nie czuje, poprostu to jest sama woda i sie przelewa 😜 A torbe mam taka hmmm... jak na 2 dni bym jechala 😜
LOLI i jak tam Igulinek??zadzwon do tej kuzynki mojej dzis 😉a jak zapomniala sie pytac to przypomnij sie a ja ja juz wyzwe za to 🙂
DOSIK a Ty w tej torbie masz same ciuszki czy te wszystkie podpaski podklady pieluszki dla malego tez masz?? No i co spakowalas malemu do szpitala?? sobie jakis porannik tez bierzesz czy nie?? bo teraz jak lezalam to zadna nie miala porannika bo w tych salach duszno ze koniec swiata. A no i czy jakies kosmetyki pakujecie dla dzidziulka tez?? bo sie dostaje takie kartoniki z probkami i mysle ze tam cos bedzie nie?? a jak nie to przeciez ktos przywiezie 😉
no i ELUS kochana myszko moja.... 😘 😘 😘 Krystianem tym dupkiem sie nie przejmuj 😘 to jest facet.. w tlumaczeniu wielk rozpieszczony i bezmozgi bachor mamusi, ktory nie ma pojecia co znacza slowa ktore mowi i nie wie jak one krzywde robia innym. Oni nie maja pojecia o tym co przezywa kobieta jak czuje itd. Ze nawet najmniejsza uwaga boli w cholere...
Tym bardziej jak jest sie w ciazy. My jestesmy nauczone tak ze bysmy chcialy nic mowic a oni zeby wiedzieli o co chodzi.... A to tak nie idzie. Oni sa pusci jak dno od sloika!!i trzeba im wszystko mowic jak najprosciej sie da. Oni zawsze beda robic tak jak oni chca i nie patrzec na to czy sa pieniadze czy ich nie ma, czy komus sprawia przykrosc czy co. A on zachowal sie jak egoista a nie ty!! bo ty tu latasz starasz sie zeby wszystko bylo zaplacone zalatwione a on sie bawi za to co mieliscie na inne wazniejsze cele.
A to jak LOLI napisala i Aga....racja podpisuje sie, Ale to go nie upowaznia do tego zeby na ciebie tak mowic...bo Ty tu nie lezysz do gory brzuchem i masz zajebiste wakacje.
Miejmy nadzieje ze jak wroci i zobaczy co tu miusialas znosic i przezywac to mu sie klapki otworza... Ale pamietaj to jest tylko facet i z nimi cudow nie ma 😞
A z rodzina...kurcze nie wiem co mam Ci powiedziec 😞 A nie mozesz wrocic do siebie tam na mieszkanie do gorzowa?? Bo to ze Krystian ma downa jak kazdy facet i ma w d to wiadoma sprawa ze cie wkurzyl...Ale po co siedzisz u rodzicow widzisz to wszystko, starasz sie im pomagac itd a potem sie niepottrzebnie denerwujesz jeszcze bardziej 😞 kurcze chcialabym Ci jakos chociaz slowami wesprzec ale nie wiem kompletnie nie wiem co mam Ci doradzic...

Wczora 🙃j ja sprzatalam pol dnia, karol na badaniach jeszcze tam jakis, potem go nosilo i parapety umyl.. niepotrzebne to bylo ale zaawsze cos dal od siebie 😜
Wieczorkiem na piwko, ehhhKasy brak a temu wychodzenie w glowie... A mnie juz meczy takie cos 😞 ja bym sie uwalila najchetniej wkolo siebie pelno jedzenia i pilocik od TV i git 🙂 a nie siedziec niewiadomo ile, patrzec jak on 1 2 3 piwko faja za faja, szukac wygodnej pozycji na krzesle... i Wode popijac zeby nie tracic kasy na jakies jedzenie slodycze itp. a on glupie pytania chcesz to chcesz to a ja nie ciagle , bo wiem ze nie ma kasy...i zal d sciska widzac ze on w ciagu wieczora tyle traci na zaklejenie swojej dupy a ja staram sie oszczedzac na czym tylko idzie 🤢 ostatnio byla wojna o tesciowa...wiecie jak jest a on nawet nie staral sie zrozumiec gdzie ona sprawia mi przykrosc swoimi tekstami,ktorych on nie zawsze byl swiadkiem...a to ze tam musze chodzic co dzien bo cos tam to juz tez powiedzialam i odpukac 2 dni nie bylismy 😜 i mam gdzies bo na bank to przeczyta.
Wczoraj mnie jeszcze dobilo ... siedzimy a znajomy 800 zl wspadzil w maszyne i mogl wyciagnac 4500 a wyciagnol tylko 3000....ludzie zarabiaja tyle pracujac jak woly a ktos wlozy lekka reka prawie 1000 i ma gdzies czy wygra czy przegra 😞 ehh
Dzis mialam dziwna noc nie wiem czy mi sie snilo czy faktycznie ...ale tak mnie bolal brzuch ze koniec swiata 😞
potem jedziemy do mojej babci, mam nadzieje ze cos sypnie kasa na imieninki, zeby chociaz na jakies wieksze zakupy bylo 😉

bede wieczorkiem albo jakos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa ktoras nie wiedziala jak czkawke poznac??
jak brzuch lekko skacze tak caly to jest odstep kilku sekund....
np jak sie wydaje ze kopie albo sie caly dzidziulek wzdrygnie i zaraz znowu i znowu ..jak przylozycie reke to taka seria idzie 😜 hehe
Moj to ma dlugo, i normalnie czuje jak glowka uderza mi o drzwiczki glowa 😞 i nie wiem czy to jest przyjemne dla niego czy to go boli czy cos....
Bo miec tak ciagler czkawke i tak dlugo to ja dziekuje 😜

lecem papap:* milej i spokojnej soboty zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite- nie nie mama jednak tylko taki stary piernik co nie idzie sie z nim dogadac, cos tam zawalil w tym zusie i nawet nieoge dowiedziec sie co, gada ze wszystko ok a ja kasy dalej nie mam!
moja miala czkawke moze ze 2 razy co czułam, a tak t tez nei wiedzialam co to, ale jak ma to moznaa poznac od razu ;0 smieszne uczucie, ale jak trwa chwile a nie dlugo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite wybacz, ale wczoraj musiałam już zejść z kompa i nie wiedziałam co pisałaś. Nie, od razu nic nie wiedziałam, ani też żadnego pisma nie dostałam, po prostu od razu kasę. Moja mama też dostała wezwanie, musiała jakieś tam papiery dostarczyć, ale mogła to wysłać listem i wolała się tam nie pojawiać 🙂

Anulka hehe nie, aż takich napuchnięć to jeszcze nie mam 🙂 jedynie kostek mi nie widać! dzisiaj jest lepiej...pogoda cudowna PADA!!!!!!!!!!!!!!!! wieje 🙂 malena po prostu!!

Elu co do rodziny to ja tez uważam jak Ania że powinnaś się zwinąć i jechać do Gorzowa, bo tylko się tam męczysz...i stresujesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe te sny są coraz lepsze 🙂

ooo rzeczywiście, ja dzisiaj 32 tydzień 😁 w końcu trochę szybciej leci...
kurcze, a mnie minimalnie boli brzuch jak na okres...już niedługo sobie pobędziemy bez okresu 😞 a ja jeszcze tylko na tamponach jechałam, a po porodzie to raczej nie bardzo 😜 fujjj podpaski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja też tylko na tamponach 😜
Także po porodzie to jak kaczuchy będziemy chodzić 😉
Dziewczyny czy któraś z Was myślała nad antykoncepcją po porodzie np. tabletki, przy których można karmić czy też zastrzyki? Czy któraś ma "fachową" wiedzę na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite pierwsze słyszę że są tabletki anty przy których można karmić! poważnie?

mój M dołączył do wq nas chopów. krzątam się teraz, robie mu ładne śniadanko podaje do łóżka pod nos i mówię, że jutro ty robisz śniadanie. a on na mnie prawie z pyskiem, czy tak ciężko mi zrobić to śniadanie dla niego? że on cały tydzień zapierdala, a ja siedzę przed kompem 😞 i jest mi fest przykro teraz, że tak poweidział 😞 śniadanie jem więc przy kompie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dwupaczki. Elus wez zrob masakre pila mechaniczna i juz! Wcale CI nie pomagaja a wrecz przeciwnie! Yhh.. katasrtofa az brak słów. U mnie dzisiaj nareszcie troszke chłodniej uff.. Aguś to jedz smacznego a ten Twoj mezus czasami jakby Tobie zrobił i przyniósł do łóżeczka tez by mu sie nic sie stało. Rany te chopy nooo. Ja ciagle przeziębiona, brzucho kolo szyjki bolal cala noc prawie, wiec fajnie nie jest. W pon do lekarza po cos na to przeziebienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to się człowiekowi priorytety zmieniają 🙂 Jeszcze jakiś czas temu była bym załamana taką pogodą, a teraz jestem szczęśliwa, że pada deszcz 😜 No i wróóóóóóóóóóciłam od doktorka 🤪 Aguś ja to powiem jedno...Dla mnie teraz liczy się tylko jeden mały facecik z dużymi jajkami u mnie w brzuszku 😘 A tych naszych to wywalić tylko przez balkon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...