Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hej Brzusie 🙂
melduję się w dwupaku 😎 w dniu niuniowego terminu 😜 sprzątam od samego rańca bo jutro urodzinki więc pewnie, ludzi będzie sporo, jeszcze siostra przyjeżdża ale by było jakby mnie teraz wzięło 🤪 (czego sobie szczerze zyczę 😜 ) także piorę i odkurzam i siadłam trochę bo dyszę jak lokomotywa.
Aniaaaaaaaa nie ścinaj włosków! mi się podobają BARDZO! mnie też czasem nachodzi chandra na moje żeby je ściąć w cholerę ale, zwiążę w kucyk i po kłopocie, ja nie należę do osób lubiących układać swoje włosy ☺️ ma być mi wygodnie i już. A Ty już masz takie dłuższe! nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w krótkich 😉 także ja jestem na NIE 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też bym nie ścinała.....a przy najmniej nie aż tak krótko.....może je jakoś pocieniuj ,żeby straciły na gęstości ,ale nie wiem eloite tu fryzjerski ekspert 😜
a z tym symulowaniem to doskonały pomysł....ciemna jestem ,ze sama na to nie wpadłam he he 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 jak mi się znudzi to mnie skurcze wezmą he he 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 😉
Agus krolik dziala na dziwek.. jak dziecko zaczyna plakac on sie wlacza i jak by bicie serca czy cos slychac. I jak sie nim poruszy energicznie to tez...Maly jest jak zaczarowany jak on sie wlacza, oczywiscie za nim w tym placzu go uslyszly to chwila minie 😜 heh
Ale dzis w nocy karmilam go i krolik wlaczony to ledwo mi mleko dopijal do konca bo zasypial,i bez problemu do lozeczka krolik wlaczony, wszytsko pozgaszane i spal a tak to musial chodzic TV albo lampka... wiec chyba cos dziala. Zobaczymy jak dalej bedzie, jak nawet przestanie reagowac na to to maskotka fajna 😉 hehe wielkoscia prawie identyczni 😉
Anka nie scinaj!!!!!!!!!!!!!!!! blagam!! bedziesz zalowac. JEdynie co to podetnij sobie troche i przezedz moze to cos Ci pomoze 😉
Madziaa... noo o sluz Cie chyba nie beda pytac 😜 ahhaha
A co do suwaczka to 40 tydzien zaczyna sie data porodu i konczy no tydzien pozniej 😜 wiec moze dlatego ci tak pokazuje 😜
Qrka to na zapas 100 lat 😉))

chlopaki moje spia, a ja od rana sprzatalam i czekam za kominiarzem ale cos mu sie nie spieszy widze 😮
Pogoda superasna 😉
jutro jadymy do moich rodzicow i dziadkow bo od 1 kazdy ma jakies swieto to imieniny to urodziny i trzeba chociaz z drobiazgiem i zyczeniami jechac 😉 I na targi dzieciece 😉 hihihihi moze cos ciekawego bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, melduje sie jeszcze w dwupaku 🙂
Dzis rano wlasciwie to przed chwila wypadl mi ten czop!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Nie byl zabarwiony ale bez watpienia to bylo to. No i wczesniej rozwolnienie. Moze sie rozkreci 🤪 chociaz skorcze ustaly wiec nie wiem co jest grane. Ale moj troche sie przerazil ze juz sie cos zaczyna. A jeszcze wczoraj sie zakladal kiedy urodze z moimi siostrami.

Anulka nie moge sie napatrzec na Marcelka!!! Jest taki śliczniusi 😘 Juz nie moge sie doczekac az zobacze swoje malenstwo.

Ania nie scinaj wlosow!!!!!!! Absolutnie, przy malym to bedzie udreka. Ja tez chcialam sciac krotko ale ze wzgledu na to schylanie itd odlozylam w czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa Iwwwa Iwwwa 😁 😁 😁 😁 trzymam kciuki!! weź no rusz tą kolejkę bo coś się zacięła 🙂
trzymam kciuki kochana i czekam na wiadomość!! 🙂

coś czuję że przez ten weekend to co najmniej dwie nowe mamuśki będą 🙂

bo ja moje drogie mam dzisiaj 38tc!!!! i od dziś szaleję 😜 na razie rano była mała gimnastyka, takie tam przysiady etc 🙂 nie chce już czekać! też chce żeby mi czop wypadł 🙂 🙂
hehe nie przypuszczałam że można komuś zazdrościć czopa 😜

qrka a ja mam pytanie do Ciebie kochana 🙂 jak Ty masz sobie wypisać ten macierzyński skoro jeszcze nie urodziłaś??? przecież to się pisze tylko i wyłącznie po porodzie! on Ci powinien jeszcze L4 wypisać...wiesz o czym myślę? bez sensu by to było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 Agaa ja bym się zabiła teraz jakby mi ktoś przysiad kazał zrobić 😁 prędzej bym zastrzeliła 😉 a co do tego macierzyńskiego to mój gin mi powiedział że do przewidywanego terminu jest L4, a później macierzyński trzeba wypisać (można do 2 tygodni przed faktycznym porodem w przypadku przenoszenia, no mam nadzieje sie w te 2 tygodnie wyrobić 😠 ) - no i właśnie się wkurzam bo przecież szkoda mi tego macierzyńskiego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taki oto link przesłała mi jeszcze nasza wspaniała księgowa http://www.prawo.egospodarka.pl/29865,Urlop-macierzynski-przed-porodem-mozliwy,1,34,3.html
a do tego musze jeszcze mieć zaświadczenie o przewidywanym terminie porodu tj z OM czyli dziś 😠 GAD DEMET! popieprzone to wszystko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie 😞 ale co mam zrobić jak niuni się nie spieszy, teoretycznie mogłabym wrócić do pracy i siedzieć i czekać bo szef spoko, Dawid pracuje niedaleko, ale jakby się zaczęło, no to jak wody mi przy ludziach odejdą?? spaliłabym się ze wstydu! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki co tam u was 🙂
Ja sobie wlasnie powolutku zajadam sniadanko no i oczywiscie nadrabiam te 6 stronek 🙂
Iwwaaa no pieknie hmm czy do ciebie dolacze sama nie wiem 😉 Olenka cos sie na swiat zabardzo nie chce wybierac.
Ja to od jakis 4 dni to spie w nocy na susel jakis ani razu sie nie budze na siku ani nic 🙂
Czuje sie dzis dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...