Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: NO I ROBIE TE NALESNIKI HA HA ALE ZARAZ MYKAM BO OD 14LEKARZ Z MAŁYM...WITAJ MORTIS MYSMY PRZYJEŁY ZASADE ZE MÓWIMY SOBIE PO IMIENIU...JA JESTEM eMILIA JEST GOSIA I DARIA 🙂:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: JA MAM TERMIN NARAZIE NA 10PAZDZIERNIKA 🙂A DRUGA WIZYTE MAM NA 25LUTEGO RAZEM Z USG 🙂GOSIA GDZIES TY NAM WSIALA??SPISZ SPIOCHU??WSTAWAJ TRZEBA ODSNIERZAC HA HA 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂 ja niedawno nalezalam do lipcowek 🙂 W sumie nadal naleze, ale 2009:P A teraz pazdziernik juz mnie tez dotyczy 🙂 Mam coreczke 7-miesieczna i wczoraj dowiedzialam sie ze bedziemy mieli drugiego bobaska wiec bedzie kolorowo:P Az strach sie bac bo ta moja Mala Lala to ladny lobuziak:P Ale cholernie sie ciesze!!!! chociaz na pewno latwo nie bedzie, ale milosc do dzidzi daje sile 🙂 Pozdrawiam was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj zanetko 🙂ja mam dzieci rok po roku i swietnie sie chowaja 🙂takze spoko dasz rade...troche to przypomina jak blizniaki ale z przerwami miesiecznymi 🙂sliczna Lilianka jest taka usmiechnieta Aniołeczek,fajnie to juz nas 5jest...dobrze licze Daria??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miło mi Daria 🙂 od dłuższego czasu tak sobie tutaj w 3 byłyśmy jeszcze Emilia i Gosia ale już coraz wiecej dziewczyn do nas dołącza 🙂
noo tak tu masz akurat racje ale ja bym sie bała troche no chyba że teraz mi sie tak wydaje 🙂 w sumie zawsze chciałam mieć trójeczkę ale to czas pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...