Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ależ mnie mój chłop w kurwiłno chyba zaraz wyjde z siebie i stane obok az mnie brzuch zaczął boleć 😞co za huj 😠 😠 😠 przepraszam za przekleństwa ale normalnie chyba mu zaraz czymś na spiocha przypieprze bo nie wytrzymam egoista zasrany alkoholik pieprzony nawet na cmentarz do dziecka dzisiaj szedł i chlał piwsko wstyd normalnie wstyd. Sory że tak smęce ale nie mam z kim pogadać wyglądam jak zombi oczy całe opuchnie od płaczu ech brak słów 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej cioteczki kochane ja niedawno wrocilam od rodzicow i padam na ryjek normalnie ale wpadlam na moment i widze ze Gosiu cos sie dzieje mam nadziejje ze jutro po poludniu wejdziesz bo ja rano ide do Melka i bede dopiero po 16 w domu 😞 przykro mi ze akurat zadnej nie bylo jak tak strasznie sie czulas bedzie dobrze kochanie przypierdol mu jakas patelnia na opamietanie nie bedzie cie wkurwial co on sobie mysli pawian jeden 😘 😘 😘 😘 😘 buziam cie goraco trzymaj sie kochanie
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej cioteczki kochane ja niedawno wrocilam od rodzicow i padam na ryjek normalnie ale wpadlam na moment i widze ze Gosiu cos sie dzieje mam nadziejje ze jutro po poludniu wejdziesz to pogadamy i powiesz co sie stalo bo ja rano ide do Melka i bede dopiero po 16 w domu 😞 przykro mi ze akurat zadnej nie bylo jak tak strasznie sie czulas bedzie dobrze kochanie przypierdol mu jakas patelnia na opamietanie nie bedzie cie wkurwial co on sobie mysli pawian jeden 🤨 🤨 😘 😘 😘 😘 😘 buziam cie goraco trzymaj sie kochanie
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia żadnych nerwów! Marta słusznie mówi - patelnią go! 😉
Oj.. ile my się musimy nawkur... przez tych facetów. A oni za to nawet "pocałuj się w d..."..
Jest któraś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane :*
Jak zdrówko i samopoczucie??? U Nas dobrze... Majka wierci się jak stara 😉 I rośnie w oczach...
Puki co 1020gr. ale taka duża mi się wydaje...
Pokarmu już nie mam... 😞 To chyba przez tą nerwówkę... Nie wiem... Waga... Stoi mi w miejscu 😞
A już bym chciała wrócić do swojej... Pogoda... noooo... można w końcu odetchnąć... 😉
I to chyba na tyle... Zameldowałam że jestem i że ok. teraz postaram się nadrobić trochę z brzuszka bo daaaawno nie zaglądałam 😉
Buziole bo chyba tu pusto... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki;D
Kama jak się cieszę, że wszystko w porządku u Was! Takich wiadomości nigdy dosyć 😉
A ja wstałam zamówić kosmetyki więc przy okazji zaglądam do Was - ale tu ostatnio cicho jak nie wiem... 😞 Kuba śpi więc się wracam do męża poprzytulać 😁 Buziaki dziewczynki na cały dzień - bo znając życie znów się będę z Wami mijać.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 męża wyprawiłam do pracy i znowu cały dzień sama..
Gosiu nie przejmuj się mężem, sama wiesz jacy są faceci, nieraz nam o tym przypominałaś 😠 😘 wszystko będzie dobrze! 😘 i domyślam się jak się czujesz, siedzisz tam sama i nawet nie masz z kim porozmawiać.. 🥴 mam tak samo jak się z moim pokłóce, moge tylko zamknąć się w pokoju i płakać, bo nie ma do kogo wyjść, a do mamy dzwonić nie chce, bo po co i ją denerwować.. trzymaj się tam kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki kochane 🙂 mnie od soboty wieczor boli pochwa powoli zaczyna mnie to denerwowacc malego raz wyzej raz nizej go czuje niew iem czy tak powinno byc ze czuje takie rozpychanie i jak posiedze dluzej niz jakis czs to mi dupa az z bolu dretwieje i musze chwile polazic zadnych skurczy nie mam poza lekkim bolem brzucha wiec chyba to jest normalne ale mimo wszystko fajnie by bylo jakby ktoras napisala czy tez tak ma 😉buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was brzusie ;*
Gosiu Kochana sama mi powtarzałaś że facet nie jest wart tych nerwów i to nastawienie mi pomogło 😉 Więc głowa do góry napewno wszystko się ułoży, ja zarządziłam odwyk haha zobaczymy na ile poskutkuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !!

Mam do sprzedania ubranka po mojej córeczce, niektóre nadają się rownież dla chłopca!

powyceniane na sztuki!! Ceny do negocjacji ! Przy zakupie 5szt najtańsza -20% ! Przy zakupie 10szt najtańsza -50% ! Przy zakupie 15szt najtańsza -70% !
Przy zakupie 20szt i więcej najtańsza gratis!! ( nie licząc skarpetek, czapeczek bawełnianych, rajstopek, opasek oraz innych drobiazgów, KONKRET -% LUB GRATIS!! )

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# co jakiś czas dodaję nowe sztuki !

przy zakupie całego zestawu na całość-36% !! cena 650zł + GRATIS -

PRZESYŁKA ,
LAKTATOR RĘCZNY AKUKU + 2 BUTELKI AKUKU,
BUTELKA Z GRZECHOTKA CANPOL BABIES ,
MAŚĆ MALTAN DO PIELĘGNACJI BRODAWEK SUTKOWYCH W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ ( DATA WAŻ. 11.2011) Z ULOTKĄ ,
INFACOL - ZAWIESINA ZWALCZAJĄCA WZDĘCIA I BÓLE KOLKOWE - PRAWIE CAŁA , PRZECHOWYWANA WEDŁUG ZALECEŃ NA ULOTCE ( DATA WAŻ. 7.2011 ) ,
PRÓBKA KREMU DO PIELĘGNACJI DZIECI I NIEMOWLĄT OD 1 DNIA ŻYCIA ZIAJKA ,
4 WKŁADKI LAKTACYJNE ,
PIELUCHA TETROWA ,
PIELUCHA FLANELOWA ,
6 GAZIKÓW DO PIELĘGNACJI PĘPUSZKA "LEKO" ,
KASZKA MANNA "BOBOVITA" PO 4 MIES !!!

GG. 20749246 . KAROLINA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dario;*
Narazie szczerze powiedziawszy jesteśmy w dupce nic nie zrobiliśmy konkretnego, sto lat za murzynami masakra aż się tego boję 😞 Po wypłącie zaczniemy coś działać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
czesc brzuszki kochane 🙂 mnie od soboty wieczor boli pochwa powoli zaczyna mnie to denerwowacc malego raz wyzej raz nizej go czuje niew iem czy tak powinno byc ze czuje takie rozpychanie i jak posiedze dluzej niz jakis czs to mi dupa az z bolu dretwieje i musze chwile polazic zadnych skurczy nie mam poza lekkim bolem brzucha wiec chyba to jest normalne ale mimo wszystko fajnie by bylo jakby ktoras napisala czy tez tak ma 😉buzki


Martuś ja takie uczucie miałam w pierwszej ciąży;p i właśnie przez to co chwila groziłam Grześkowi, że urodzę wcześniej. Byłam tego niemalże pewna;p a tu Kuba przenoszony 10 dni;p;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to jesteście dziewczynki??
Ja się wczoraj wkurzyłam bo byliśmy u rodziny męża.. Jest tam taka jedna pizdowata ciotka.. stanęły z jej siostrą w drzwiach pokoju w którym byłam i obgadywały, że znowu w ciąży jestem.. Teściowa mi mówi, że też ją wkurzają takie dogadywania (bo teraz się dowiaduję, że sporo osób komentuje) ale żebym się nie przejmowała... Ale jak się nie przejmować?? 😞 Czasem mam wrażenie, że zamiast się cieszyć powinnam się czuć głupio bo znów jestem w ciąży... Fuck off..

tak poza tym to mam dzisiaj wolne od Kubka - pojechał do drugiej babci 😉 Więc pewnie trochę posprzątam, albo ruszę z czymkolwiek;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...