Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tak z doskoku teraz będę 😉 bo idę wieszać pranie;p no i te okna.. kurde jak się mieszka przy drodze to masakra jest.. wypadałoby okna codziennie myć...
Miałam czekać z tym praniem aż Kub zaśnie, ale chyba idę i powieszę.. w sumie on i tak leży i gada... pewnie niedługo padnie
W ogóle to mnie dzisiaj strasznie boli w dole brzucha po prawe str... wrrr... przedźwigałam się pewnie znowu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam sie powoli zbierac ze jak mo wroci i zje to pojedziemy po ten kocyk i czapeczki poszukac bo mam jedna a powinny byc conajmniej dwie a tesciu wrocil z targu i mowi ze sasiadka gozaczepila i pytala kiedy ja w koncu urodze bo widzi ze taka gruba sie juz tocze 🤢 😮 😮 pizda wisi wiecznie w oknie i tylko obserwuje rura stara do tego cyce jak donice i dupsklo jak stodola yhh jak ja nienawidze takich wscibskich ludzi 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czasem jak się odezwą to słabo.. u mnie ostatnio przyjeżdżam do mamy i tam sąsiadka pyta mnie jak mama pracuje - mówię jej, że nie wiem ale, że teraz jest bo do niej jadę. Na co pół godz nie mija, ona przychodzi. Najpierw gada z mamą normalnie a za chwilę ścisza głos i zaczyna szeptem, że nie wiedziała, że ja w ciąży. To wyszłam na klatkę schodową i mówię jej, że nie wypada tak obgadywać zwłaszcza jeśli ja jeszcze jestem i słyszę;p Głupio się jej zrobiło i poszła;p

Powiesiłam pranie a moje kochane dziecko zasnęło w tym czasie 😉 yto biorę się za okna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie pod sciane i strzelac do takich starych pizd yhh i mnie wkurwila nooo a tesciu jej na to ze ja chce urodzic takiego malucha co od razu w buty wskoczy i pojdzie ze mna na spacer bo glupio sie pytala to jej glupio odpowiedzial ale normalnie dobijajace sa te babay az sie modle zeby jej nie spotkac dzisiaj bo konrad sie za mnie ze wstydu spali jak z nia pojade po bandzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe a ide sie myc a noz zachce mi sie jednak jechac po ten kocyk i pani sasiadka sienatknie to jej podam date porodu i poprosze o diete jaka ona stosuje 😁 😁 😁 biedny jej maz taki facet fajny a zawal mial niedawno szkoda i go ze taka wscibska babae ma pewnie niraz u glowa peka od jej pustego gledzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mina dwie godziny to tez cie oklaskam
niecierpie takich ludzi,naszczescie tu takich nie mam ale w polsce na przeciwko domu mam taka pinde
jak wracalam z dyskoteki to baba w koszuli nocnej wychodzila na podworko zobaczyc kto mnie odwiozl brrrr....zenada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolki super wiesci 😆 mamy mieszkanie 🤪 w poniedzialek podpisalismy umowe, a dzis moj oficjalnie odebrał klucze Jupi 😁 😁 nie macie pojecia jak sie ciesze heh 🙂 maly tez chyba podekscytowany bo od wczoraj coraz czesciej mam skurcze ale w miare znosne czyli juz powoli sie zaczyna ale pewnie jeszcze nie dzis ani jutro heheh 😁
no Emsi GRATULACJE :* Szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
a Miloszek jest sliczny, piękna dzidza Maludko wracaj szybciutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...