Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
zabije cie za tafaje kurde mnie ostatnio coraz bardziej naciaga na fajki 😞(( az mnie wygina a myslalam ze ma z tym raz na zawsze spokoj a tu taka lapa z brzucha wylazi ale "twardym trza byc nie mientkim " 😁: 😁

Nie pal bo to cholersteo tak wciaga ze teraz pewnie nie rzuce a wiecej dzieci nie chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde odkąd do domu wróciłam masuję, robię okłady i na zmianę przystawiam młodego albo odciągam pokarm... Ale muszę mieć zatkany jakiś kanalik bo męczę się i po pół godz odciągania jest 10 ml...;( nie wiem już co robić ;(

Ucięłam sobie ten szew tak jak mi lekarz kazał i o niebo lepiej bo nie zahaczam jak siadam... Mam nadzieję, że te jebane leki pomogą i obejdzie się bez szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
bo lubię sie chwalić a co nie wolno 😜 😜 😜 😜
tak żebyś wiedziała ze jestem najmądrzejsza pod słońcem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

uciekam bo mój chce trochę lampka 😁 😁 😁 kolorowych snów

nie nie wolno bo to jest GRZECH 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobra spadam bo juz pierdziele trzy po trzy heheheh buzki papa te madre i mniej madre brunety i nietylko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Kurde odkąd do domu wróciłam masuję, robię okłady i na zmianę przystawiam młodego albo odciągam pokarm... Ale muszę mieć zatkany jakiś kanalik bo męczę się i po pół godz odciągania jest 10 ml...;( nie wiem już co robić ;(

Ucięłam sobie ten szew tak jak mi lekarz kazał i o niebo lepiej bo nie zahaczam jak siadam... Mam nadzieję, że te jebane leki pomogą i obejdzie się bez szpitala...


a kup sobie coś na laktację ,żeby ją pobudzić ,a jeśli chodzi o szew to chociaż z tym masz już spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciotki jakaz ja jestem punktualna normalnie nie moge wyjsc z podziwu mlekolak spi juz pol godz wiec mam jeszcze jakas godzine luzu 😜 znow marudzil w nocy i nie spal od 24;20 do 2 🤪 w koncu wywalilam tatuska z wyrka do stolowego a malego wzielam do lozka i spal jak aniol do 5 😁ale wiem ze trzeba go przestawic na jego lozeczko bo ten cwaniak cos za bardzo lubbi sopac z mamusia 😜
u nas tez snieg a ja i tak jak sie wykapie i zrobie to biore malego na spacer bo kumpelka dzwonila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...