Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
dziubki ja nie karmie cycem tylko sztycznym 😞mały dzisiaj wazył 4300 i ma juz 55 cm a ze szpitala wychodzilismy z waga 3150 🙂

kurde Gosia po herbatce koperkowej Milosz spowrotem dostal biegunki i musialam ten kleik dawać i tak już zostalo. lece papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
poje Go herbatka koperkowa mam nawet wode koperkowa z Polski i to nic nie pomaga 😞


on nie może się załatwić przez sztuczne mleko moja miala identyczny problem 🤨

Pa Maritko 😘


Daje Miloszkowi Bebiko 🙂 buziole juz uciekam kurde kiedy posiedze i pogadam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gocha po ilu dniach odpadł twojemu pępek bo mój ma 9 dnii i dzisiaj góra jutro mu odpadnie 😉 i nie wiem czy je za szybko 😉 bo już nie pamiętam ☺️

Madziu mojemu pępek odpadł w 6 dniu ale tutaj inaczej to robia zakładaja taki klips i szybciutko sie goi i odpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
odpadnie na dniach zobaczysz 🙂 my własnie po kolejnym ataku już sił nie mam normalnie 😞8 lat temu klipsów nie było nie wiem jak jest teraz 😉


Gosia 3 lata temu też nie bylo klipsów 😁 ja byłam w szoku jak to zobaczyłam 🙂 że coś takiego jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 😘 😘
Gosiu wspolczuje i mam nadzieje ze maly zacznie srakac na potege i ominie was szpital caluje mocno
Madziula ja niby uwazam na to co jem w sumie to prawie nic oprocz gotowanego miesa, ryzow, kaszy, makaronow cienkiej drobiowej wedliny warzyw i owocow i juz mi tak to wszystko brzydnie ale maly miewa jeszcze kolki wiec boje sie cokolwiek nowego wprowadzac tak to juz jest dxiewczynki ze swoje trzeba wycierpiec
msdziu zycze zeby Kamilek zostal tak grzeczniutki jak jest 😘
Caluski dla waszych malutkich brzusiow ode mnie i Alka
I wogolee musimy sie w koncu zgrac tak jak kiedys i poklachac o pierdolach, seksie, bobrach itp 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki 😉
wpadłam na chwilkę - zaraz sprzątanie zaczynam.. Kub poszedł z babu na spacer a Mati śpi więc mam czas "dla siebie".. wrrr... Młody mi taki burdel zrobił, że szok;p A ja tak nie mam siły sprzątać...
Gocha strasznie Ci współczuję tych męczarni... oby małemu przeszło jak najszybciej 😘
Narobiłaś mi cholero ochoty na szluga 😜 aż mnie cycki zaswędziały 😜
Kurde.. idę wieszać pranie bo młody się obudzi i nic z tego nie będzie 😜
A;p 🙂 zaliczyliśmy wczoraj pierwszy półgodzinny spacerek i od razu nam lepiej 😁 Mały jak zasnął po 20.00 tak obudził się dopiero o 1.00 😉 Potem go wzięłam do siebie bo moj był w pracy i może ze 2 razy się lekko przebudził ale dostał cyca, pojadł i z powrotem do spania 😉 A obudził się dobrze po 8.00;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry szprotki 🙂
droga Marto jestem teraz pokrzywdzona bo mój bóbr jest coraz większy 😮 a ja go usunąć nie mogę bo mam jeszcze kilka trupków po szyciu 😉 i boję się co kolwiek z tym robić 🙂 ale spoko jak się zagoi zupelnie to mu kuzwa nie daruje 😁 😁
A czy ty usunęłaś bobra?? bo kiedyś obiecałaś ,że jak skończysz krwawicę to zrobisz na pipce piękną oczojebną strzałkę co by twój mógł trafić 😁 😁 😁 bo na pewno zapomniał co gdzie jest 🙃 😁 🤪
A jeśli chodzi o mojego księciunia to jest spoko jest taki sam jak moja Adziulka byla 🙂 czyli śpi w nocy budzi sie tylko o 3 na jedzenie a potem o 7 :35 także jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 😁jeszcze nie zrobilam w poniedizalek ide na przeglad na 16 moj juz szczerzy kly jak glupi do sera 😁 😁ale szczerze to mi sie tez juz chce jak nie wiem wiec pierdole jakies strzalki byle sie tylko poryckac juz 😁 😁 😁 a zreszta mam nadziejej na jakiegos fryzjera w koncu to moze od razu mi na dole jebnie jakis motywek 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...