Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
a ja bardziej boję się o wysypkę u niego niż kolkę ,bo gdyby miał mieć to chyba by już miał ją co nie?? jak myślicie?

madziu od tegoco juz zjadlas to juz pewnie nie bedzie mial chociaz glowy nie daje zeby cie nie wprowadzic w blad ja to jestem kompletnie skolowana w temacie jedzenia bo na kazde dziecko niestety dziala co innego a na niektore nic nie muusi dzialac i i tak te kolki maja i chyba tak jest w przypadku mojej latorsli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
a ja bardziej boję się o wysypkę u niego niż kolkę ,bo gdyby miał mieć to chyba by już miał ją co nie?? jak myślicie?

moj mały dostał kolek po 2 tygodniach 😞nawet nie całych 😞

moj przez pierwsze 2 tyg nie mial spal jadl sral troche poplakal doslownie pare minut i znow spal, jadl a po jakos 2 ty jak sie 3 zaczal to jazda sie zaczela :/
Ojj laski jak mi brakuje tych naszych rozmow zali i zrytych tematow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
mój też wiecznie sika jak zmieniam pieluchę 😁
Marta czy twój też tak dużo sra lub srał ?? bo mój to z 3-4 dziennie zrobi plus jedna w nocy 😉 i nie wiem czy to dobrze czy nie??

w ciagu dnia robia mniej wiecej tyle co twoj a w nocy zalezyn ieraz wogole i wtedy stekai jeczy i budzi sie co pol godziny a nieraz jedna, dwie 🙂 wtedy jest najpeliej jak na wpol przytomna walcze z jego wywijajacymi noziami i kupsztalkiem ktory nieraz jest w formie kuleczek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
mam to samo gosia na najgorsze jest to ze moj wraca wymeczony i glupio tak mu w wejsciu dawac malego zeby chociaz prysznic wziac na ale co mam zrobic przeca nie bede smierdzielem

mojego tez mi szkoda bo po 9 godzin tyra ale czasem mnie wkurwia ze mi nie pomaga mały sie wydziera a jemu nawet Kamilowi sie kolacji nie chce zrobić dopiero jak z pyskiem wyjade to pomysli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi sie juz jebia literki ze zmeczenia chlopaki spia ja zamiast isc choc na chwile sie polozyc to nie musze poklachac ale tak rzadko idzie sie zgrac ze zal mi czasu na sen poza tym pewnie godomor sie zaraz obudzi i tak i tak no chyba ze ten dzien go wymeczyl i pospi troche dluzej niz 2 h bez przerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu mhmm nieraz co dwie nieraz co trzy a nieraz sie uda nawet co 4 ale jeszcze ani razu nie przespal mi wiecej niz 4 godziny 😞 bo on robi tak lotr maly ze drze sie o jedzenie ja u cycka on poje 5 minut ik spi i go nie dobudzis i za jakies pol godz znow to samo wiec jak go karmie to czekam z nim smyram go ponosze chwile on sie budzi i karmie go dalej i wtedy potrafi przespac te 3 h mowie ci to jest strasznie skomplikowany egzemplarz ewenement jakis czy co 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
madziu mhmm nieraz co dwie nieraz co trzy a nieraz sie uda nawet co 4 ale jeszcze ani razu nie przespal mi wiecej niz 4 godziny 😞 bo on robi tak lotr maly ze drze sie o jedzenie ja u cycka on poje 5 minut ik spi i go nie dobudzis i za jakies pol godz znow to samo wiec jak go karmie to czekam z nim smyram go ponosze chwile on sie budzi i karmie go dalej i wtedy potrafi przespac te 3 h mowie ci to jest strasznie skomplikowany egzemplarz ewenement jakis czy co 🤢


hahaha dobre egzemplarz 😁 😁 nauczy się przesypiać więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a mnie sie nie chce ryckac 😮nawet siły nie mam 😞wiec na razie chyba dalej celibat wprowadze 🙂


a już tam wprowadzisz celibat szybko zapomnisz,o nim 😜 😁 nie długo napiszesz nam jak dosiadłaś byka 😁 😁 😁

jakos ochoty brak 😞to pewnie ze zmeczenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...