Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

w Kielcach też się o dziwo wypogodziło, dobrze, że zabrałam takie wiosenne ubrania a nie coś cieplejszego tak jak planowałam;p A tu zamiast wyjść i łapać promyczki muszę w zamkniętej sali pełnej debili siedzieć..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja o pysznej kolacji do niedzieli mogę pomarzyć;p właśnie czytając "mądre" artykuły na zajęcia (jak zwykle robię to asekurując się brzuszkiem;p - co ja bym bez internetu zrobiła??:P) wcinam chipsy popijając colą.. cholera, niezdrowe to ale mam taką chcicę na niezdrowe rzeczy;p Mam nadzieję, że dzidzia mi wybaczy ten wyskok;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się boję na wagę wchodzić;p jak byłam 19 maja u gin to byłam 3 do przodu... ale nie sugeruję się tym bo w pierwszej ciąży do końca 6 m-ca przytyłam 15/16 kg a dopiero w 2 ostatnich waga mi naprawdę poleciała.. spuchłam jak cholera i nabrałam ciałka.. waga mi skoczyła do 26 kg do przodu... także powinnam się teraz pilnować;p;p

Hej Aguś 😉 jak tam się czujesz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz wzrostu Aga?? ja mam 173, wcześniej ważyłam 63/64 kg, po 4 miesiącach w Anglii 68;p w 9 miesiącu z Kubą 94 a teraz?? ostatnio było 71 z czymś;p aż strach się bać.. już nie pamiętam kiedy ja widziałam na wadze mniej niż 60 kg;p ale po ciąży obiecuję schudnąć;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, normalnie taka jestem szczesliwa że dzidzius jest zdrowy i wszystko jest ok 🤪 mój męzus dzis świętował 😉 i juz poszedł spać 🤪 ale móie wam jaki świntuch z tego dzidziolka, tak machał fifolem, żeby wszyscy zobaczyli, że tam facet rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zwykłe, ale wszystko było widac jak na dłoni, mam nawet zdjęcie, na którym wyraznie widać antenkę 😜
Ja przewaznie ważyłam 49/50kg, ale na poczatku ciązy schudłam do 47 kg, bo strasznie rzygałam 😮 no a teraz juz mi przeszło i pzrytyłam jakies 1,5 kilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj wystarczy ze mnie chwile nie bylo a tu juz prawie 3 stronice do nadrobienia 😜 Ja na ostatniej wizycie ważyłam 54,600 ciekawe ile bedzie teraz 🙃... az strach sie bac 😁
Moja dzidzia dzis tylko troszke daje o sobie znac i chyba znow sie musze polozyc bo od tego lazenia dzisiaj strasznie mnie dzis brzuszek bolał az sie wystraszyłam ale wzielam luteinke polozylam sie i narazie jest ok.
Agula juz ci gratulowałam synusia ale jeszcze raz serdeczne gratulacje kochana 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula to co się włóczysz??:P spokojniej trochę - dbaj o siebie i o dzidziusia 😉
fe, nie lubię jak podajecie te niskie wagi i jeszcze mówicie, że to dużo;p ohh.. co ja bym dała, żeby mieć 10 cm mniej i z 15-20 kg do tyłu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no bo widzisz jak ja nic nie zrobie to tak wszystko bedzie stało moj wraca dopiero kolo 23 bo z pracy tez ma spory kawal az ze samochodu sie nie chce brac to sie wlecze miejskim prawie 40 minut, z reszta nerwy mnie dzis tez dopadly bo odlaczyl mi lodowke, mowi na chwile, no to ja ok tylko podłacz mi pozniej ale oczywiscie jej nie podlaczyl skleroza jedna i tak pol dnia stała nie podłaczona az sie pół rzeczy porozmrarzało myslałam ze mnie szlag trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...