Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Aguś, za dużo rzeczy wzięłam na głowę... na szczęście nie długo staż kończę to przynajmniej tyle odpadnie... a teraz nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy... a do tego ten bolący brzuszek i nic nie ruszająca się dzidzia.. a wiesz, jak si ę tyle strasznych rzeczy czyta to wyobraźnia działa na pełnych obrotach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja wręcz odwrotnie od 5 rano dziś czuję mojego Tymka wierci się jak oszalały 😉 Ale nie martw się Gosiu bo od 20 tygodnia około są regularne ruchy. Moja koleżanka kiedyś 2 tyg nie czuła poszła do lekarza i ją wyśmiał bo powiedział że do 20,21 tyg nawet nie są regularne i często odczuwalne a z Dzidzią było wzystko ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ale postaraj się tak nie denerwować, to nic dobrego dla ciebie i dla Maluszka 😞 wiem, że łątwo mówić, ale teraz to najważniejsze. A jeszcze do tego ten brzuszek, może to przez stres te bóle masz, a pewnie napewno dlatego. A konsultowałaś to ze swoim lekarzem, może zadzwoń i zapytaj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Martuś wiem... ale jak czytam jak dziewczyny w 15, 16 tc piszą jak mocno czują swoje maleństwa to mnie taki strach ogarnia.. Idę jutro zrobić badania i chyba już godziny do wizyty będę odliczać... a tu jeszcze tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z nerwów.. na studiach się przekonałam w tamten weekend.. sobota - ciężka i stresująca nie była wesoła.. wieczorem brzuch mnie tak bolał, że musiałam nospę wziąć.. ale nie bardzo jak mam sobie tych nerwów na razie oszczędzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja też się nad brzuszkiem zaczęłam rozczulać - nie tylko ja;p
Dzisiaj nawet pstryknęłam kilka fotek;D pochwalę się potem - mąż idzie na noc do pracy więc nie będę miała co robić to chociaż zdj powrzucam do kompa, powybieram do wywołania... a przy okazji brzusiem się pochwalę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia co za duzo to nie zdrowo, ja juz nie czytam, co kto czuje w którym tygodniu, bo to przeciez mozna zwariowac. Jak jedna pisze, że czuje ruchy to juz sie człowiek stresuje, że przeciez ten sam tydzien a mnie nic. a przecież każda ciaza jest inna, każde dziecko rozwija sie indywidualnie i nie mozna sie z nikim porównywać !
Więc głowa do góry i przestań czytac te głupoty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest najlepsze na takie stresy nieustanne? Śmiech. Powiem wam że to iż dziś wyszłam ze szpitala zawdzięczamj dziewczynom, które leżały tam razem ze mną śmiałyśmy się cały czas i żartowały tak mnie rozluźniły że zapomniałam o wszystkich problemach i dzidzia już w niedzielę wieczorem zaczęła brykać a ja poczułam ogromną radość i ulgę bo ruchy dzidzi czuję już od 16tc i to takie dosyć mocne a ostatnio to nawet bardzo mocne aż widać już nawet pielęgniarki widziały jak się wierci jak mierzyły tętno. Tak więc to najlepszy lek bo jak przestało się ruszać to nie wiedziałam co mam robić a przez śmiech dzidzia odżyła i cieszyła się razem z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo sobie powtarzam Agula 😉 ale sama siebie powstrzymać nie umiem;p

nic.. idę na chwilkę - sałatkę jakąś do obiadku zrobić, bo mężulo niedługo wraca 😉 do potem dziewczynki - liczę na Was dzisiaj wieczorem bo jak będą pustki to zwariuję;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja bym się nie przejmowała. Różnie ludzie mowią, niektórzy nawet że w 20 t.c im brzuch podskakuje od kopniaków co nieraz jest trochę podkoloryzowane dla różnych potrzeb. Zresztą każda ciąża jest inna dlatego nie należy się przejmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak i to jest najśmieśniejsze że poza tą wadą jest wszystko dobrze ... pierwszy raz takie cos widza bo przy tym schorzeniu wystepuje zwykle multum innych i od razu widac że 'siadła' maleństwu genetyka ... a tutaj to prawie wykluczaja ale musza jeszcze czekac na wynik bo bez niego nie sa w stanie być pewnymi w 100% ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że się domyślali, nie było takiego "bum" bo u mnie to było straszne "Bum". Wogóle się tego nie spodziewali ..;/ I trochę afera była przez pierwsze dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...