Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

hej kobitki przyszłam się przywitać i opowiedzieć Wam mój "ciekawy" dzień dzisiejszy:
więc najpierw strzelił nam piec od centralnego ,nie dość że zalało kotłownię to jest zimno,i wiadomo dodatkowy wydatek....(nie mały niestety) a ja w domu sama oczywiście 😠
Póki co marznę ,ogrzewam się ogniem z kuchenki gazowej przy gotowaniu obiadu hehe zaraz muszę lecieć na przystanek bo Amelka ze szkoły wraca....
widzę,że Anitkę położyli jednak na oddziale.... 😞 najważniejsze by szczęśliwie dotrwała do terminu 😉
ja jutro wybieram się na badania ,będę miała min KTG zobaczymy jak to będzie...
trzymajcie się mamuśki zajrzę potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂

zostalo 180szt. pilnie potrzebuje pieniedzy wiec jesli ktos dzisiaj zamówi całość (bez leżaczka ) zapłaci tylko 350zł czyli tylko 1.94 za sztuke! + przesyłka 25zł.

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# dorzuce gratisy .

moje gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ...WCZORAJ JUŻ NIE ZAGLĄDAŁAM....ZABIEGANY DZIEŃ...DZIŚ TROSZKE PODOBNIE BĘDZIE...JAK SIE CZUJECIE BRZUSZKI??JA WCZORAJ OD 21 MIAŁAM SKURCZE TAK DO 23 NIE BOLAŁY NA SZCZĘSCIE ALE BYŁY CZĘSTO 🤨 🤨 🤨MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂 co tam jak tam?? zdrowe jesteście?? bo nas przeziębienie męczy... 😞 ja chodzę i kicham... męczę się jeszcze trochę z gardełkiem, ale już zaczyna przechodzić... tylko Daria jest nie do zniesienia...
Wczoraj cały dzień nas nie było... najpierw musieliśmy załatwić ZUS, później Damian był w poradni... no i na koniec zakupy... 😜 a nam się udało 😜 bo Damian chciał mi kupić bluzkę w New Yorekr'ze 😉 i kupił za 3,95 :P zamiast 9,95 😜 bo się kobieta machnęła i kierowniczka kazała jej ze swoich sprostować... bo to nie pierwszy raz zrobiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂 zastałam kogoś czy znów mam pecha? jak Wam mija dzień? ja drugi dzień marznę ,mam w domu 17-19 stopni... 😞 a słoneczka ani widu... dziś byłam na badaniach, KTG w porządku... 🙂 natomiast jak mi babka krew pobrała to myślałam że nie przestanie mi lecieć później...
wiecie co zdałam sobie dziś sprawę jak mało nam już zostało...a ja tak właściwie wcale nie jestem jeszcze przygotowana do narodzin malutkiej...nic nie mam, a w domu też jeszcze kupa roboty do ogarnięcia ,pasowałoby się znów za okna wziąść po brudne po tych deszczach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czas zaczął gonić:0 robimy w końcu pokój dla Kuby - czekam aż skończymy, przeniosę go tam zupełnie i będę mogła prać i prasować rzeczy dla Mateuszka 😉
Noo.. i kołyskę muszę kupić 😁 bo mi się kołyska wymarzyła;p;p
Czekam teraz tylko na środę bo w końcu będę miała wizytę 😉 ostatnia była 1.09...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej Gosia 🙂 to super że Kubuś będzie miał swój pokój 🤪 moja Amelka też chce bo już duża w końcu ale teściowa zajmuje dół ,my górę i mamy trzy pokoje, jeden gościnny druga sypialnia i trzeci który moglibyśmy jej urządzic ale niestety mąż ma tam próby z zespołem i na razie nie mają do kogo przenieść....obiecaliśmy jej że w dugiej klasie już dostanie ten pokój z drugiej strony ona i tak nie spała by sama bo co noc do nas przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Wam się udało sprawić jej siostrę jak co noc Was odwiedza??:P:P
Ja teraz patrzę za firankami.. bo kur. u nas wypatrzyłam z wszystkich sklepów jedną ładną i akurat tej mieli końcówkę i było za mało..:/
Jak się czujesz?? Przystopowałaś z pracą trochę?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystaliśmy chwilę zanim przyszła :P
no teraz czuję się nawet spoko, chociaż te twardnienia i kłucia mam nadal, jedyne co robię w kwiatkach to podlewanie(ale to tylko stoję i trzymam węża) no i wiadomo to co trzeba zrobić w domu to robię ale bez żadnego dźwigania, czy coś w tym stylu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzysz na allegro za firankami? fajne nawet mają....ja kupiłam spodnie ciążowe bo już mi w getrach zimno a dresy nie wszędzie pasuja i czekam już cały tydzień w końcu urodzę i mi potrzebne nie będą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha 😁 a ja sobie zaplanowałam poród na 25 października;p i w związku z tym nie zamierzam się teraz oszczędzać;p
Wczoraj szorowałam pokój Kubka - cały łącznie z sufitem jest w boazerii więc było co robić:P
A szyjka mnie też kłuje od jakiegoś czasu.. czasem tak mocno, że muszę się zatrzymać bo kroku nie zrobię... i ciekawa jestem czy coś się tam dzieje czy tak tylko sobie dla jaj kłuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
patrzysz na allegro za firankami? fajne nawet mają....ja kupiłam spodnie ciążowe bo już mi w getrach zimno a dresy nie wszędzie pasuja i czekam już cały tydzień w końcu urodzę i mi potrzebne nie będą 😁


Patrzę właśnie... ale szukam tego co tu znalazłam.. w sumie to tylko jedne mi się spodobały.. bo ja nie chcę gotowych uszytych tylko sam materiał bo uszyje mi mama.. i nawet nie drogie są.. Muszę pogadać z moim.. ale wcześniej ktoś tam ma coś spróbować znaleźć więc jeśli zamówię to potem;p
A co do spodni ciążowych to ja mam ich chyba więcej niż zwykłych;p Ale przydadzą się jeszcze 😉 We wtorek mi mają jeszcze jedne dojechać 😁
W planach jest ciąża znajomej, która swoją drogą dostarczyła mi mnóstwo szerszych ubrań więc jakby co będą dla niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...