Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj. wysłałam, a nie dokończyłam... Więc kończę :
I że mu jest teraz bardzo przykro, że go tak osądzam...i żebym tak więcej nie mówiła.
teraz będę miała duże dziecko, któremu tylko pieluch nie trzeba zmienić, małe dziecko, psa i dom na mojej głowie 😁 No, ale i tak kochamy tych naszych mężczyzn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie to samo 😞,ja nienawidzę bałaganu a mojemu mężowi jest to bezróżnicy 😠,kiedysjak byłam z małym 10 dni w szpitalu i wróciłąm do domu to ażsiępobeczałam i sprzątałąm całą sobotę i niedzielę...syf taki,ze ja bym przez ro ktak nie zrobiła 😠...myślałąm,ze go zabiję!!!!

Mały znowu 37,5 😞...na dworze upał i to jeszcze gorzej 😞,jest chyba z 35 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle dni gorączkować...mały pewnie jest osłabiony 😞 u mnie jest 30 w cieniu. Ja myślę, że faceci są tacy, przez model polskiej rodziny. Czyli kobieta robi wszystko, a facet pracuje. I tak są nauczeni po prostu. Tyle, że teraz kobiecie oprócz sprzątania, gotowania i wychowywania dzieci doszła jeszcze praca na cały etat, takie czasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie,mąż teraz się wymądrza,bo siedzę w domu,ale normalnie pracujępo 8 godzin,do tego 2 godziny dojazd i nie ma mnie 10 godz w domu,potem sprzątanie,gotowanie i cała reszta i jeszcze Oskar a niedługo drugo brzdąc,nie wiem jak dam radę jak wrócę do pracy 😞
A Andrzej pracuje po 5 godz dziennie 🤪bo jego praca nie pozwala na dłużej(jest technikiem sekcyjnym),weekend wolne(ja mam w weekendy przeważnie nadgodziny i nieraz siedzę po 7 dni w tyg)

Zajrzałam Oskarowi do buzi i wydajemi się,ze przebijająsięaż 3 zęby narza ale zobaczymy co lekarka,właśnie dostał nurofen

Upał masakra,aż pot ze mnie leci a dopiero się znowu umyłąm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Na temat facetów się nie wypowiadam szkoda słów 😉
Upał niesamowity siedzę cały czas przy wiatraku Ewunia zasnęła więc mam chwilkę 🙂
Co do porodu to Ewunię przenosiłam 10 dni liczę że teraz urodzę przed terminem....
Ada świetnie wyglądałaś przed samym porodem ja to i gruba bo 17kg przytyłam i spuchnięta nos jak kartofel strasznie byłam zmieniona na twarzy teraz też się tak zapowiada....
W pierwszej ciąży na samym początku dużo przytyłam a potem to malutko mam nadzieję że teraz nie będzie na odwrót bo mam zamiar maksymalnie 14kg przytyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja też przytyłam 17 😞,w 20 tygodniu miałam już 5 na plusie a teraz 3.potem to co miesiąc+ 3 kg 😞...teraz tez chciałabym maksymalnie 12-14.Potem mimo karmienia piersią ciężko zrzucanie szło 😞
Dziękuję 🙂ale brzuchol był ogromny,nawet się pytali ludzie czy bliźniaki 😁,no i w sumei ja niska jestm to tymbardziej u mnie widać.

a jakie macie apetyty???
Ja na początku ogórki si sery a teraz szynki i słodycze...więc u mnie przesądy są do bani,tylko tyle,że brzuch nisko i tyję na brzuchu właśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jakoś na ogórki nie mogę patrzeć. kiszone, czy konserwowe. Jedyne jakie mi smakują to małosolne 🙂 W sumie to już sama nie wiem co mam jeść na śniadanie i obiad. Najchętniej bym jadła kebaby 🙂 Ale staram się maksymalnie 2 w miesiącu, bo nie chcę przytyć 30 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na początku był brak apetytu a teraz żarłok straszny jestem,mimo upałów 😞,alemusze się hamować,bo przytyję za dużo 😞...pudełko ptasiego mleczka jem na poczekaniu 😮
Na ogórki też już patrzeć nie mogę,mimo,ze robię sama małosolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już ktoś pytał wcześniej co Ewcia wybrała i zapomniałam napisać 🙂 pierwsze co złapała to różaniec a potem pieniądze 🙂
Po ciąży bardzo ciężko mi było zrzucić brzuszek to cały czas miałam zaokrąglony pewnie teraz dlatego też jest taki ogromny 😞






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki. Właśnie stoczyłam kolejna batalie z moim niewydarzonym slubnym. Zapowiedziałam mu ze od grudnia chcę zatrudnić osobe do opieki nad Maksem i kogos kto by nam gotował jak wróce po porodzie a ten ze nie pozwoli zeby ktos obcy po domu łaził. Normalnie m nie tak wnerwił ze az mnie krew zalewa. Nie ma mowy zeby drugi raz przechodziła to samo wtedy !!! dupek jeden, zatrudnię i nawet nie będe go pytac o zdanie. Nie mam zamiaru zaraz po porodzie biegac góra dół po miedzy jednym a drugim dzieckiem a nie daj Bóg cc to juz wogulnie. Powiedziałam mu ze już się sparzyłam na nim po pierwszym porodzie więc teraz będę mądrzejsza. Gdybym na niego liczyła, to wszyscy łacznie ze zwierzakami, dziećmi i mną padlibyśmy z głodu i smrodu więc dziekuję, postoję.
Durne dziady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o chudniecie po porodzie to mi zleciało bardzo szybko. Już w 3 miesiące po ważyłam 23 kilo mniej niż przed porodem a w ciąży przytyłam 13 kilo. Wystarczyło nie jesc 4 godziny przed snem i po kłopocie. Poza tych chodziłam na basen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Grudnióweczki 🙂 My dzisiaj czujemy się super. Niedługo na spacer 😉 Wczoraj Dzidzia nie ruszała się cały dzień ale za to obudziła się o 3:00 w nocy i dała mi popalić aż mnie obudziła 🙂 Ja kocham swojego męża nad życie ale te jego głupie nawyki są wykańczające i wcale go ich nie mogę oduczyć 😠 Powinna być jakaś specjalna tresura dla facetów jak dla owczarków niemieckich 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ma jelitówkę wedługlekarki 😞,fakt,że ma biegunkę od dzisiaj.Dostał Lipomal,Tantum Verde(ma troszkę czerwone gardło)i wit.C.
Zęby faktycznie się przebijają,jak nieprzejdzie gorączka w ciągu 3dni to mma dać antybiotyk.
tylko je jestem wręcz pewna,ze to od zębów gorączka,poprzednio przy 4 też lekarka mi zapisała antybiotyk(tez miałam dać w razie nie ustąpienia gorączki),a gorączka przeszła jak ząb się przebił.

Kumpela siedziała u mnie pól dnia,teraz poszła i kumpel wpadnie na kawkę(przyszły chrzestny Wiktorka) ...także sami goście.

Aha,a mój mąż jadąc zpracy miał przygodę niemiłą...jechał tramwajem i wsiadł facet,nagle dostał piany i padł,serce się zatrzymało a ,ze Andrzej jest sanitariuszem z zawodu to go zaczął reanimowqaći się udało,zabrałą go karetka,ale zmarł w karetce.teraz Andrzeja musi przesłuchać policja..brak słów chcesz pomóc a Cię jak przestępcę traktują 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jeszcze na komisariacie...od 15 godziny!!!! Ale jestem wkurw... 😠
Prawdajest taka,ze najlepiej nie pomagać,bo potem same problemy niestety 😞
A jeszcze powiedział,zemaw domu żonę w ciąży z chorym synkiem,mają w dupie

Mały już zasnął a ja sie wykąpałąm,plecy bolą strasznie,aż mi sie wyć z bólu chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Cześć Grudnióweczki 🙂 My dzisiaj czujemy się super. Niedługo na spacer 😉 Wczoraj Dzidzia nie ruszała się cały dzień ale za to obudziła się o 3:00 w nocy i dała mi popalić aż mnie obudziła 🙂 Ja kocham swojego męża nad życie ale te jego głupie nawyki są wykańczające i wcale go ich nie mogę oduczyć 😠 Powinna być jakaś specjalna tresura dla facetów jak dla owczarków niemieckich 😁 😁

Kasiu, ja 7 lat go układam i jakoś widzę że to osobny przypadek. Kiedys to się pieniłam teraz więcej olewam bo szkoda życia.
Kurde, od tygodnia mam ciągłe kołatania serca, męczące to jest i niepokojące. Nie fajnie sie ogląda jak nagle piers podskakuje.
Adus, współczuję ale pamiętaj zeby nie naskakiwać na męża jak wróci bo to nie jego wina ze prawo w Polsce jest kretyńskie. Szkoda ze takich osób jak Twój Andrzej jest tak mało bo swiat byłby lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata ja mam to samo już od trzech dni chyba. Strasznie boli mnie serce jakbym miała silną kolkę aż ciężko mi oddychać. Nie wiem czy to żebra wypychane przez dziecko wypychają serce czy co ale trochę się martwię chociaż dzisiaj cisza nie boli na szczęście 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...