Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

w końcu trochę mi przeszło... i mała się uspokoiła... normalnie myślałam ze padnę... pokazała mi dziś jak potrafi fikać i kopać hehe jak wczoraj nic tak dziś za 2 😁 hehe boziu jak o niej myślę to mnie taka miłość przepełnia że szok... to takie wspaniałe uczucie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Aduś ja mam rocznice 15 sierpnia to będzie niedziela 🙂 No ja mam nadzieję, że się dowiem co tam w brzuchu piszczy w tą sobotę 😉 Cieszę się, że mąż idzie ze mną bardzo mi na tym zależało dlatego była ta wojna jak powiedział, że nie przełoży urlopu 🤨 Ale już jest oki 🙂 Od dzisiaj mam psiaka co Wam pisałam ale jest kochany trochę piszczał na początku ale teraz już jest dobrze 😉 Beatka najgorsze co może być to jest mieszkanie na kupie jeszcze z jakimiś brudasami 😠 Mariusz brat był taki brudas a do tego jeszcze niszczył nasze rzeczy. A jak go ustawiłam z Mariuszem to się moment wyprowadził !! Beatka ja też mam jakieś duszności nie wiem od czego ale dość często nie mogę normalnie tchu złapać. Pewnie żebra zaczynają mi na płuca uciskać albo coś. Mój dzidziuś wczoraj w nocy pierwszy ran porządnie mnie obkopał ale to tak, że aż momentami bolał mnie pęcherz bo nisko kopał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to mamy prawie równo ha ha...ja mam 17 🙂
A nie chcesz jeszcze mojego psa-baksera...uparty jak cholera 😠

Beata no włąsnie ja chcę wejść od parkingu ale chcę najpierw wiedzieć gdzie są te wejścia,byłam w Plazie chyba z 3 lata temu i jestem zielona..no bo na pewno je otworzą równo nie?

Mąz wrócił z pracy,zjadł obiad i ....śpi 😠,nawet z psem nie wyszedł!!!!

Ja też mam duszności,ciężko mi się oddycha,no i jestem rozdrażniona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobraź sobie ze byla ta lafirynda i 3 facetów, jak przyjechałam po przez 4 godziny łazieneczkę ( malutka kilka metrów) czyściłam z pleśni 🤢 Fujjjj.
Co do duszności to i płuca ściśnięte i serducho powiększone, a mówią ze ciążą to nie choroba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Aduś będziemy razem świętować, żeby było jeszcze co ha ha ha 😉 Mąż mi wczoraj oświadczył, że ten BlackBerry to prezent na rocznicę- bardzo romantyczny 😠 Mam nadzieje, że jeszcze jakieś kwiatki dokupi 😜 Mnie takie duszności łapią od jakiś kilku dni nie raz to tak mocno, że muszę w okno aż wejść bo boję się, że się uduszę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam ze spacerku z pieskiem ładna pogoda to aż się chciało wyjść 🙂 Mi się gotuje żurek 😁 Na słodkie też mam ochotę ale staram się nie podjadać 😉 A jak już coś to zamiast czekolady to wolę jakiś owoc 😉 Chociaż czasem jak mnie przyprze to muszę wciągnąć jakiegoś batonika 😁 Muszę sobie kupić gofrownice bo ciągle chodzą za mną gofry z bitą śmietaną i polewą czekoladową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ze sklepu 😁 Ja mam ostatnio ochotę na makaron penne ze szpinakiem i serem 🙂 Pewnie nie wytrzymam i jutro sobie zrobię. Na razie nie będę miała czasu na pisanie, gdyż sprawy się skomplikowały i mój mąż dostał telefon, że jutro o 14 wyjeżdża do Niemiec do pracy 😞 Także znowu pakowanie, zakupy... Jak ja tego nie cierpię. Bo ostatnio to raz w miesiącu go muszę tak pakować i jest kłótnia, że za dużo rzeczy chce wziąć, a na końcu ja padam z sił i nerwów, bo nie mam gdzie upchać tych jego rzeczy. I znowu będę słomianą wdową 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za mną znów chodzą pierogi z serem polane śmietaną i posypane cukrem mniam mniam 🙂 W końcu chyba jutro się zbiorę i w końcu zrobię 😁 Ja dzisiaj źle się czuję- znów spałam i dwa razy wymiotowałam 🤨 Mam jakiś nie swój dzień 🤔 Ja mam zawsze ochotę na to czego nie ma w domu ha ha ha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie nie wiem co mi jest ale mama mówi, że nieraz się ma takie dni. Ja też dzisiaj odkryłam blisko siebie fajny park na spacer z Dzidzią i jest tam nawet plac zabawa dla większego Szkraba 🙂 Było bardzo dużo dzieci w tym na pewno polski bo u mnie na osiedlu jest bardzo dużo polaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie najbardziej denerwuje w tych placach zabawa fakt, że całe są wylane betonem 🤔 Jaki kolwiek upadek dziecka kończy się pościeraniami bo nie ma co go zamortyzować. Jak kupie dziecku łopatkę i kubełek to będzie musiałam z nim chyba na plaże jechać, żeby się dzieciak w piasku pobawił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj na placach zabawa jest taka gumowa podkładka tak ze dzieciaki sobie krzywdę nie zrobią. Piaskownice mozna sobie kupic za kilka funtów pod warunkiem ze masz gdzie ja trzymać, tzn jakieś bezpieczne miejsce. Chcemy Maksiowi kupić tylko nie wiem czy mi pies cały piach nie wykopie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to co jednak kupujecie pieska ?? 🙂 Jak nasz Maluszek podrośnie to na pewno wynajmiemy też dom to pewnie będę miała gdzie trzymać 🙂 Na razie z wynajmem czegoś większego czekamy bo chyba będziemy rozkręcać swój interes ale żeby nie zapeszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na 80% jakos w październiku albo na 100% po nowym roku ale wole przed porodem żeby móc poświęcić mu czas na układanie. Mój mąz nie ma pojęcia o szkoleniu psów więc to będzie moja broszka. Na początku miała być akita amerykańska ale jest dość agresywna w stosunku do dzieci więc padło na leonbergera, wielki fajny pies do ochrony i przytulania 😉 Strasznie drogie szczeniaki tej rasy tu sa po 1000funtów 🤪 a w Polsce z papierami i po badaniach na dysplazję po 2 tyś, więc różnica ogromna. Mieliśmy kupować psa 2 lata temu ale ze nie dostałam pozwolenia to padło na kota a teraz właściciele sami mieli psa więc luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...