Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień jak co dzień, cały czas tak mam. Rano wtaje, mleczko obie, potem karmie kota i swinki sprawdzam ebay czy cos nie sprzedałam sniadanie pilnowanie malego co jest dobitnie uciażliwe miedzy czasie pranie , sprzatanie, akwaria znowu karmienie zwierzaków 4 i 2 noznych potem obiad i tak po 22 wreszcie luz. Nogi mi do tyłka wchodzą. włosy ufarbowalam, dziwny kolor, dośc rudy wiec pewnie bedzie kolejna koloryzacja na ciemniejszy , jak ja to lubię 😠 Pamietam jak miałam włozy za pas to wtedy to był koszmar z farbowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka 🙂

My już po śniadanku,mąż do pracy pojechał,Oskar broi jak zawsze a Alan jeszcze śpi 🙂Wczoraj wieczorem mnie pokopał,że hej,a jak tata rękę przyłożył to sie uspokoił 😁
Wczoraj mnie bardzo bolał brzuch,za dużo małego nosiłam 😞,ale sie wyrywał jak Andrzej rowerek skręcał.Dzisiaj lepiej,tylko mi znowu Alan dusi na nerw i mi prąd przez pośladek przechodzi 😞
Pierwsza przejażdzka rowerkiem zaliczona wczoraj,mały zachwycony 🙂
Beata ile Maks waży i ma wzrostu??? Bo Oskar ok.82 i waży 9550
Pogoda do niczego,ale chociaż nie pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😁 Zacznę od pępków- mój jest bardzo wklęsły i na razie się nie wypycha. Co do yorków- Kasiu fajnie, że będziesz miała pieska i obowiązkowe spacerki 🙂 Ja bardzo nie lubię yorków, dla mnie to świnka morska, tylko nieco większa 😁 A chiuaua są dla mnie tak brzydkie, że aż piękne 🙂 Urocze są 😁 Też wolę większe psy, ale lubię prawie wszystkie, bo jestem psiarą 🙂 Ostatnio nawet pomyślałam, że zawód tresera psów, to coś co bym chciała tak naprawdę w życiu robić, ale na razie nie byłoby mnie stać na kursy. Może kiedyś... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, nie wiem ile ma Maks nie mierzyłam ale chyba standard wazy wreszcie cos 11.50kg.
Nina, nie ma porównania po między świniakami a psem, prosiaki sraja i sie nadzieraja a z psem na spacer wyjdziesz, przytulisz no i cieszy cie na twój widok. a tresura to fajna sprawa, układałam psy jakis czas i chętnie do tego wróce ale z wiadomych względów nie wiem kiedy.
Generalnie jestem wkurwiona, w UK debile mieszkają ze az szkoda gadac. Od 5 dni nie moze byc odebrana moja paczka przez kuriera bo idiotka od której ma byc zabrana nie czyta maili i co dzien mi pisze kiedy ma byc kurier a ja jej codzien odpisuje ze ze we wtorek co był wczoraj dziesiaj to samo 😠 😠 😠 Prze kretynkę będe musiała pewnie zaplacic jeszcze raz za kuriera !!!!!!!!!!!!!!!!!
Poza tym kupiłam spodnie a one chyba na krasnala bo nogawki do kostek i ledwie dupe zasłaniają.
Dzisiaj mam od zaje...a roboty a moj siedzi na dupie i nawet sie dzieckiem nie zajmie a musze posprzatac cały dom i ogród ciekawe kiedy to zrobie jak tylko zostawie mlodego to sie spierdzieli z krzesła a mam marmurowe wykończenie przy kominku wiec albo rozwali sobie leb albo wybije oko i szpikulce co tam są. Jednym slowem - dupa !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Beata to masz zawalony dzień 😞,pogoń męża,niech zajmie się małym!!!! 😠
Ach ci faceci 😞

Ja wróciłam ze spaceru,jakoś źle się czuję,nie żeby mnie coś bolało ale jakoś tak do dupy,nawet mąż przez tel pytał co się stało bo mam dziwny głos 😞
Posiedzę chwilę i idę z małym się rowerkiem przejechać.
Przestawił się na 1 drzemkę i teraz śpi rano ok.9-10 przez 1-2 godz i potem do iweczora już nic 😞, nie mam kiedy odsapnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten dzid jest zdrowo pieprznięty !!! Mały usnął a ten polazł na góre okurzać ale zeby tego było mało wlazł mu do pokoju i nie dośc ze obudzić to jeszcze przestraszył i teraz Maks siedzi i płacze. Nie wiem jak on te 27 lat na siedzie przeżył skoro jedna szara komórka goni drugą. Boże kochany, chroń zebym go nie zarżnęła !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Olu,cieszę się,ze jednak jestes z nami 😁

Beatko szkoda,że tak daleko mieszkasz,pomogłabym Tobie z chęcią....oj ten Twój mąż,no jak można 😠...faceci czasem nie myślą i to WSZYSCY 😠

Wróciliśmy z rowerku i placu zabaw pod blokiem,babka była z 2-letnią Hanią i była w szoku jak zawsze,ze mały jest wulkanem energii...normalnie mam nadaktywne dziecko
Oskar się przeprosił z obiadkiem i je od piątku,tyle,ż esame kotlety z kurczaka i ziemniaki...codziennie to samo 🤪
Jutro postaram się dać mu coś innego,ciekawe czy zje...czytałam,ze nieraz dzieci potrafią jeść przez miesiąc to samo i nic innego nie tkną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie tylko dzieci ja mam tak od początku ciąży codziennie na sniadanie bułka z wędliną tą samą i serem i pomidor miska płatków i kakao:P i tak jem od początku ciąży ciągle to samo ale zmieniam obiady:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z 3D 😁 I pan doktor pokazał nam co dzidziuś ma między nogami i napisał na ekranie: chłopiec! 🙂
Ale jaja! 😁 Beata się nie pomyliła, prześwietliła mnie na wylot 😉 Jak zobaczyłam napis, to prawie się popłakałam, mimo że tak bardzo chciałam dziewczynkę, ale skoro los tak chce, to będę miała syna 🙂 Może za drugim razem się uda 😁
Powiedział mi, że powinnam chodzić jak człowiek który wyszedł ze szpitala ( a ja tak szybko chodzę, że prawię biegnę), bo dziecko jest bardzo nisko ułożone. Ogólnie to odwróciło się plecami i nie chciało współpracować. Jest zdrowe, termin przesunięty na 21.12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 NINA GRATULUJE !!!!! Oj to jak Beatka ma rację to u mnie będzie dziewczynka hihihihi 🙂 Ja też się już nie mogę doczekać kiedy polecę do Polski i zrobię to 3D 🙂 Olu cieszę się, że wróciłaś. Każda z nas ma napady złości- wiadomo hormony buzują. Ola ale Ty jesz obfite śniadanka ha ha ha 😉 Chociaż ja też jestem nie przytomna do puki coś nie zjem, ale zawsze to są kanapki bo muszę coś na szybko tak mnie skręca 😉 Beatka jest mi Ciebie żal sama bym Ci chętnie pomogła. A faceci już są tacy, że po głowie nie daj boże ich bić bo im echo oczy powybija !!!! U mnie brzydka pogoda także nie wiem czy nawet gdzieś wyjdę na spacer. A co do psiaków to kocham wszystkie- małe, duże, średnie mi to obojętne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju Nina przeoczyłam Twój post....GRATULUJĘ 🙂 🙂 🙂
Zaraz to jaki mamy bilans...ilu chłopców i dziewczynek??? ha ha 😉
Ja rano czuję się jeszcze lekka a później to im bliżej wieczoru tym bardziej jak słoń 😞 a brzuch wtedy jakby nadęty 😞i wielki

A powiedzcie czy Wy też macie sklerozę??? Ja mam straszną i jestem zakręcona i chwilami niekumata...jakby mi rozum odbierało...dobrze,ze jeśli chodzi o małego to zawsze trzeźwo myśle,też dziwne nie? Z Oskarem też miałąm taką straszna sklerozę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też zakupy na kartce zapisuje, żeby nic nie zapomnieć ha ha ha. I ogólnie chodzę zakręcona nieraz to się nie można ze mną dogadać jak z jakąś debilką ha ha ha, aż mi czasem wstyd za samą siebie 🤨 🙃 Z brzuszkiem mam tak samo. Rano jest dobrze ale już po południu to aż skóra ciągnie koło pępka. Jaki bilans ?? Hmmm....... myślę, że na razie same chłopaki z tego co pamiętam, no ale, że pamięć ostatnio nie ta, to mogę się mylić hahahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dokładnie to samo...maż nieraz na mnie patrzy jak na wariatkę i zaraz śmiech 😞
Uroki ciązy niestety:P

dwie nasze Agi mają córeczki jeśli się nie mylę,Nina synka,ja też a reszta mamusiek chyba na razie nie wie...no to chyba remis hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja już nawet nie wiem sama kto co będzie mieć 😉 No tak czyli wychodzi remis jak na razie 😉 Ale coś czuję, że u mnie też będzie chłopak 😁 Oj dzisiaj muszę chyba kawę wypić bo pogada po psie i coś mnie muli 🤨 Dzisiaj dzidzia grzeczna coś nie kopie za bardzo. Ach jak będzie takie grzeczne po porodzie jak w brzuszku to będę szczęśliwa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie grudnióweczki 2010 🙂
Ja też mam termin w grudniu 🙂
Życze Nam Wszystkim zdrowych maluszków
Powodzenia 🙂
Ps. Mam pytanko:
Jak Wasze samopoczucie?? Pytam bo ja od ok. 21 tygodnia nie mam za dużo sił co troche się męczę, mam nadzieje że to normalne, że po prostu każda ciąża jest inna i że jedne kobiety do końca mają dużo energii a z kolei inne po prostu mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...