Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kasiu !!! Kolejna Kasia 🙂 Masz rację każda ciąża jest inna i każda z nas ma inne objawy i inaczej ją przechodzi 🙂 Myślę, że energia powróci każda z nas miewa słabsze dni 🙂 Jeśli z dzidzi i ciążą jest wszystko dobrze i bierzesz witaminki dl przyszłych mamusiek to na pewno zmęczenie minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj już też bym chciała wiedzieć co mam ale byle do soboty gorzej jak nogi skrzyżuje 🤨 Będę musiała czekać, aż do Polski polecę 🙂 Ten grudzień zapowiada się taki zrównoważony tym bardziej między nami grudniówkami z forum- trochę będzie pipeczek trochę jajeczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową Kasię 🙂
Co do zakręcenia w ciąży, to ja już kiedyś pisałam, że całe życie jestem strasznie zakręcona i roztrzepana. A teraz to już na maksa 🙂 Czasem kończę jakąś rozmowę, bo nie mogę się skupić i nie mogę komuś wyjaśnić o co mi chodzi. Jak blondynka 🤪 Nie obrażając blondynek 😉 Ostatnio pomyślałam, że muszę przystopować z jeżdżeniem samochodem, bo jestem totalnie rozkojarzona i przez ciążę mam problemy ze skupieniem wzroku, ale czytałam, że po porodzie to minie 😉 Kasia, mój mały się ułożył twarzą do mojego kręgosłupa i leżałam dość długo i już myśleliśmy, że nie pokaże co ma między nogami (a byłabym bardzo zawiedziona). A na 3D mało co twarzy w związku z ułożeniem widzieliśmy. Najbardziej widoczne były nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Także życzę Ci Kasiu, aby Twoje się ładnie ułożyło, bo jak ktoś nie chce niespodzianki, to fajnie wiedzieć 😁 A te nasze dzieciaki to powyginane w tym brzuchu jak paragraf 😉
Oto noga mojego dziecka:
http://img295.imageshack.us/i/jakowicznina4.jpg/

To klejnoty:
http://img841.imageshack.us/i/jakowicznina6.jpg/

A to głowa i brzuch:
http://img841.imageshack.us/i/jakowicznina11.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na badaniach plenatarnych wszystko wyszło bardzo dobrze 🙂 Filipek rozwija sie prawidłowo i to jest najważniejsze, ja dla mojego maluszka moge się pomęczyć, poprostu tłumacze sobie to tak że mój synuś jest bardzo aktywny i pobiera ode mnie dużo energii i przez to jestem czasem słaba tylko szczerze mówiąc jak mój synuś jest już teraz taki aktywny to co bedzię potem... już sobie wyobrażam że będzie małym rozrabiaką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla jednych kobiet ciąża to bułka z masłem, rodzą raz dwa i szybko wracają do formy. Dla innych jest to bardzo obciążające dla organizmu i się siły nie ma. Ale anemii nie masz?? Ja całe życie mam anemię, a jestem honorowym dawcą krwi ( ale przed zdaniem zawsze uzupełniałam żelazo i miałam wyniki najniższe możliwe do zdania krwi, ale się udawało), a jak jestem w ciąży to stało się coś odwrotnego, bo wyniki mam dobre, hemoglobina w porządku. haha 😁 Może dobre witaminy łykam 😉 Jestem tak zadowolona z wizyty u tego lekarza. Jak ja bym chciała mieć takiego lekarza prowadzącego! Za usg zapłaciłam 150 zł. Ale nie mogę się do niego przepisać, żeby prowadził moją ciążę, gdyż bierze 250 zł (!!) za wizytę, a mnie nie stać na taki luksus. I tak chyba zrezygnuję z wizyt u mojego prywatnego i pójdę do przychodni, bo pod koniec ciąży obciąży to mój portfel, a wolę coś dzidziusiowi kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Kasiu 🙂,jeju wkońcu mamusia która rodzi przede mną...Ty masz na 1 a ja na 2 grudnia 🙂
Nie martw się brakiem energii,to normalne,ale u mnie najgorzej było w 3 trymestrze w pierwszej ciąży,teraz też nie mam już tyle sił a jeszcze za synkeim muszę nadążyć...powiem Wam,ze padam już dzisiaj,Oskar ciągle w ruchu,on nadal ma siły a ja ledwo siedzę 😞
Ciężko mi się oddycha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak Ada pewnie do porodu zostaną Ci problemy z oddychaniem. Płuca mają mniej miejsca 😎
Mojego psa ukąsiła pszczoła i zapomnieliśmy o tym, potem patrzymy, a tu taka warga spuchnięta 😉 ale ubaw mieliśmy, tak śmiesznie wyglądał. Była akcja lód i zeszło 🙂
Wy dziewczyny sobie nie róbcie jaj, musicie urodzić w grudniu, bo jak w listopadzie to już na to forum nie wejdziecie hahahah 🙃 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
250 zł za wizyte to naprawde sporo ja też chodze do prywatnego ale aż tyle na szczęście nie płace 🙂 Dzisiaj właśnie robiłam sobie badania morfologie i badanie moczu. Ostantnie wyniki były w ok no tylko lekki spadek hemoglobiny ale zaczelam brac witaminki zobaczymy jutro jak odbiore wyniki ale trzeba być dobrej myśli 🙂 Ostatnio tydzień chorowałam miałam wysoką temperature i musiałam brać paracetamol ale mam nadzieje że to nie wpłynie na mojego dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu nie martw się 🙂,ja trzy razy brałam antybiotyk na zatoki a apap biorę też nieraz jak nie mogę wytrzymać z bólu głowy.Czasem ból może wyrządzić więcej szkody niż tabletka.
Wiecie,ja miałam badania tylko na początku ciąży i dopiero teraz mam zrobić,a okulistka ostatnio mi powiedziała,że mam prawdopodobnie anemię 😞
Na początku tygodnia pojadę na te badania.
Z tym oddychaniem to wiem,pamiętam jak to jest 🙂,ale dzisiaj jeszcze jestem jakaś taka wewnętrznie poddenerwowana 😞,chodzę jak bomba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane idę uszykować wszystko do kąpania i spania itd...a jak mały uśnie to wkońcu odpocznę!!!!

Miłego wieczorku i spokojnej nocy...no i moze ktoś wkońcu do mnie od rana dołączy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kobietki sie rozpisały nawet nie czytałam wszystkiego.
Nina gratuluję chłopca, miałam rację 😜 Z chłopcami jest łatwiej nie są az tak humorzaści jak dziewczynki. Juz niedługo my się dowiemy co w brzuchach szaleje 🙂
Witam nowa koleżankę i ciesze sie że Ola na nas sie juz nie gniewa, nie warto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak u was z waga bo ja to ogólnie dużo nie przytyłam około 2,5 - 3kg ale za to zrobiłam się bardzo pulchniutka. na twarzy to wygladam jak buła zresztą teraz tak mąż mnie nazywa 🙂 a jak sobie czasem tańcze to ruszam sie jak kluseczka 🙂 to jest naprawde zabawne 🙂 już chyba wole przytyć niż tak puchnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina aż mi ciarki przeszły jak zobaczyłam te zdjęcia 🙂 Cudowne !! A dzidzia jakie ma duże klejony hi hi hi hi nie wnikam czy po Tatusiu hi hi hi 😉 A ja właśnie dostałam od męża nowy telefon- czerwony BlackBerry Bold, śliczności 😁 Nina ale masz tylko takie zdjęcia z USG ?? Bo mi się wydawało, ze z 3D to są takie inne trochę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz oszaleje !!! Ten siedzi z girami do gory Maks wyje a ja latam jak popierdolona góra dól po miedzy jedna a drugą łazienką a jeszcze mam kuchnie do zrobienia i salon. Oj ja powiem jego mamusi następnym razem jak mi będzie jęczała na temat wychowania syna. Jeszcze dzisiaj ma przylecieć jego siostrunia którą miałam na głowie 3 meczące miesiące ze swoim zarozumiałym boy friendem i z ich bratem ale Wojtka akurat lubię. Juz mnie strzela na sama myśl 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuuu BlackBerry 🙂 pozazdrościć 😁 Mi też by się przydał 😁
Kasiu, dobrze Ci się wydawało, to są zdjęcia z 2D. Z 3D nie zrobił mi zdjęć, bo dziecko patrzyło mi w kręgosłup i było widać tylko tył głowy.... Tylko martwię się, że dzidziuś jest tak nisko. Teraz wiem dlaczego tak nisko czuję ruchy. I nie wyobrażam sobie, żeby chodzić powoli i być mniej aktywna 😲 Jak ja czuję ciągle energię, to nie umiem siedzieć albo leżeć. Zaraz jadę na urodzinki do mojej mamusi 🙂 Zrobiłam jej prezent z tym, że poznała płeć, ale najgorsze jest to, że do niej nie dochodzi, że nie będzie miała wnuczki i myśli, że sobie z mężem żartujemy. Ale i tak zwariuje na punkcie wnuka. Bo dzieci kocha się na 100%, a wnuki na 200% 😁 Beata jak tam wojenna ścieżka ze ślubnym?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...