Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem !!!
I co z Olą i jej brązową wydzieliną??
Mnie całą noc pipka bolała już bym chciała urodzić !!!
Naprawdę muszę się wziąć za wywoływanie bo inaczej to do terminu spokojnie doczekam 😞
Jakie sposoby znacie na przyśpieszenie ?? dziś poskaczę sobie na piłce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!
I co z Olą i jej brązową wydzieliną??
Mnie całą noc pipka bolała już bym chciała urodzić !!!
Naprawdę muszę się wziąć za wywoływanie bo inaczej to do terminu spokojnie doczekam 😞
Jakie sposoby znacie na przyśpieszenie ?? dziś poskaczę sobie na piłce...

spacer po lesie, bo nierówny teren pomaga szyjce się skracać, ale jeśli pierwsze urodziłaś po terminie to i drugie zwykle też, ale próbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata ale Ci zazdroszcze 😞 Ja też bym chciała usłyszeć że do terminu nie wytrwam. Tak bardzo się boję że jeszcze tyle czasu bedę nosiła , termin mam na 20. A jeszcze mogę przenosić 😠 😠 😠 😠 Cholera !!!!!!!!!!!!!!! Agata wszystko masz już gotowe do szpitala ????
Ja tam mam już w nosie ten ból związany z porodem , aby tylko już urodzić. Ja już chcę !!!!!!
Aga ja też bym chciała przepis na szybki poród he he he he. Tylko jak wywołać sobie ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Kasia narobiłaś takiego smaka na ciasto że ja chyba też dziś upiekę jakiegoś murzyna 😜 😜 😜 😜


To ciasto co ja upiekłam robi się baaardzo szybko i każdy za pewne ma produkty w domu 😉


Kasia ja upieką murzyna z jabłkami , orzechami i polewą MNIAM 😜 😜 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!
I co z Olą i jej brązową wydzieliną??
Mnie całą noc pipka bolała już bym chciała urodzić !!!
Naprawdę muszę się wziąć za wywoływanie bo inaczej to do terminu spokojnie doczekam 😞
Jakie sposoby znacie na przyśpieszenie ?? dziś poskaczę sobie na piłce...


Aguś tu masz stronkę 😜
http://umamy.homestead.com/porod.html

ja chciałam okna myć ale słońce dziś świeci 😞...mnie tak samo boli 😞

Agata no to chyba nas wyprzedzisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Agata ale Ci zazdroszcze 😞 Ja też bym chciała usłyszeć że do terminu nie wytrwam. Tak bardzo się boję że jeszcze tyle czasu bedę nosiła , termin mam na 20. A jeszcze mogę przenosić 😠 😠 😠 😠 Cholera !!!!!!!!!!!!!!! Agata wszystko masz już gotowe do szpitala ????
Ja tam mam już w nosie ten ból związany z porodem , aby tylko już urodzić. Ja już chcę !!!!!!
Aga ja też bym chciała przepis na szybki poród he he he he. Tylko jak wywołać sobie ???????
nie zazdrość, jak mi przyjdzie rodzić z infekcją to dziecko będzie mieć wrodzone zapalenie płuc i od razu antybiotyk i wogóle 😞
nie mam jeszcze wszystkiego i nawet myśleć o tym się boję, wole sobie wmawiać że jeszcze czas, boję sie tego jak ognia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!
I co z Olą i jej brązową wydzieliną??
Mnie całą noc pipka bolała już bym chciała urodzić !!!
Naprawdę muszę się wziąć za wywoływanie bo inaczej to do terminu spokojnie doczekam 😞
Jakie sposoby znacie na przyśpieszenie ?? dziś poskaczę sobie na piłce...


Aguś tu masz stronkę 😜
http://umamy.homestead.com/porod.html

ja chciałam okna myć ale słońce dziś świeci 😞...mnie tak samo boli 😞

Agata no to chyba nas wyprzedzisz 😁

nie, ja zaciskam nogi mocno i czekam na swoją kolej 🙂 musze sie tylko psychicznie nastawić i Zośkę przekonać żeby sie jeszcze chciała pognieździć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka a czemu Zosia ma urodzić się z infekcją??????????????????????????
Masz jeszcze kilka dni do wyleczenia się, lekarz napewno Ci powiedział co masz brać aby się wyleczyc .
I nie czekaj z torbą do szpitala, wszystko musisz mieć gotowe . Bo jak się zacznie to napewno nie bedziesz miala głowy do wrzucenia brakujących rzeczy.
I nawet nie myśl że może być coś nie tak z Zosią - wszystko pójdzie gładko jak po maśle. I nie myśl o porodzie ze bedzie bardzo bolało. Każda inaczej przez to przechodzi. Na pewno nie będzie bezboleśnie ale dasz radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Agatka a czemu Zosia ma urodzić się z infekcją??????????????????????????
Masz jeszcze kilka dni do wyleczenia się, lekarz napewno Ci powiedział co masz brać aby się wyleczyc .
I nie czekaj z torbą do szpitala, wszystko musisz mieć gotowe . Bo jak się zacznie to napewno nie bedziesz miala głowy do wrzucenia brakujących rzeczy.
I nawet nie myśl że może być coś nie tak z Zosią - wszystko pójdzie gładko jak po maśle. I nie myśl o porodzie ze bedzie bardzo bolało. Każda inaczej przez to przechodzi. Na pewno nie będzie bezboleśnie ale dasz radę 😉

bo gin powiedziała ta co u niej byłam ze nie dam rady do porodu wyleczyć infekcji w domu, w szpitalu jakbym antybiotyk w żyłe dostała to tak, ale moja gin uwaza ze mam w domu sie kurować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Agatka a czemu Zosia ma urodzić się z infekcją??????????????????????????
Masz jeszcze kilka dni do wyleczenia się, lekarz napewno Ci powiedział co masz brać aby się wyleczyc .
I nie czekaj z torbą do szpitala, wszystko musisz mieć gotowe . Bo jak się zacznie to napewno nie bedziesz miala głowy do wrzucenia brakujących rzeczy.
I nawet nie myśl że może być coś nie tak z Zosią - wszystko pójdzie gładko jak po maśle. I nie myśl o porodzie ze bedzie bardzo bolało. Każda inaczej przez to przechodzi. Na pewno nie będzie bezboleśnie ale dasz radę 😉

bo gin powiedziała ta co u niej byłam ze nie dam rady do porodu wyleczyć infekcji w domu, w szpitalu jakbym antybiotyk w żyłe dostała to tak, ale moja gin uwaza ze mam w domu sie kurować


Agatka a co masz brać , jakie leki ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Agatka a co masz brać , jakie leki ??????

dostałam rutinoscorbin, lacidozone i duomox
poza tym zamierzam dzisiaj wchłonac całą cytrryne w miodzie i czekam na pizze z czosnkiem i chili bo to zawsze gardło mi odkarzało dobrze 😁


Powinnaś kupić sobie w aptece czosnek w tabletkach. Jeśli boli cie gardlo plucz wodą z solą albo z sodą. ja jak bylam ostatnio chora to duomox mi nie pomógł i go odstawiłam. A na gardło śa też do ssania PROPOLKI.
A na katar internista dala mi otrivin dwa razy dziennie , A na gardlo jak domowe sposoby nie popagają to tantum verde trzy rqzy dziennie. Przeszło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka a co tobie jest ??????? Bo ja z ciekawości zerknęłam na ten LACIDOZONE i on jest na :

Działanie

Preparat wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, reguluje skład mikroflory jelitowej, zapewnia prawidłowy transport jelitowy, stymuluje motorykę jelit oraz zapewnia ochronę przewodu pokarmowego.

Wskazania

Preparat jest zalecany w przypadku antybiotykoterapii ( w trakcie lub po), w nieregularnej pracy jelit oraz w przypadku osłabienia funkcji naturalnej bariery jelitowej.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia: 1-3 kapsułki dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helooo 😉 Super Iwonka, że pozamawiałaś sobie większość rzeczy 🙂 Ja nie lubię zamawiać na Allegro i wszystko kupuję od ręki w sklepie choć wiem, że wygodniej byłoby prze neta...Co do materaca to ja kupiłam z wkładem jaki mi polecano w sklepie: kokos- pianka- gryka ale może być sam gryczano-kokosowy bo ponoć ma właściwości antyodleżynowe, antyalergiczne i takie tam- zresztą w necie wszystko pisze 🙂 Kasiu- ciasto Zebrę piekłaś! Narobiłaś tylko ochoty więc na weekend też muszę zrobić hehe. Listopad zamknięty więc my ruszamy- Ada, Mini, Ola no dalej ha ha 😜 Agatka- a mówiłam!! Nasze małe są długi i dlatego cały czas molestują nasze żębra 😁 Tzn ja nie mam jeszcze tego potwierdzonego ale tak mi się wydaje bo brzuch też mi się nie obniżył i te żebra mnie bolą 😜 Super, że u Ciebie i Zosi wszystko w porządku! 🙂Gosiu skoro tak bardzo Ci się spieszy z porodem to ja Cię przepuszczam pierwszą- mogę urodzić 20 , a Ty wcześniej ha ha 😁 No a ja kupiłam jeszcze jeden komplet na zimę tj. czapkę, szalik i rękawiczki bo się nie mogłam oprzeć- takie ładne i cenowo 30 zł więc nie dużo 😆 Spodobała mi się jeszcze szafa do komplet łóżeczka i komody safari klupś ale kosztuje ponad 700 zł więc muszę się zastanowić 🤔 🤪 P.S. W końcu nadrobiłam więc lecę zjeść zupkę grzybową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! Ja nadrobiłam, ale tu pustki 😞 A mi dziś drzwi wejsciowe wstawiają i dwa okna na przedpokoju wiec mam taki syf że nic tylko ryczeć się chce... co do wózka to dziś zamawiam taki http://www.tutek.pl/menu,52,Grander_Alu_Chrom
za dwa tygodnie bede go miala 🙂 ok uciekam moze cos ogarniac jak nikogo nie ma. Zajrze pewnie pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiadku 😁 Dzisiaj jadłam czebureki, ale kupne 😉 mniam, mniam 😁
Fajny wózeczek Sylwia 😁 My ostatnio chorujemy na ten wózek : http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-3w1-fotelik-spiwor-pik-i1318373234.html
ale jeszcze mi się nie spieszy, także nie kupuję.
Współczuję Ci, bo wiem co znaczy remont i syf w chacie 😞

Ja dzisiaj dalej podtrzymuję to, że się dobrze czuję i mam dobry humor 🙂 Mimo, że mój tata powiedział do mnie: weź ty w końcu urodź, bo jesteś niemożliwa 🤪 🤪 Chodziło, że zrzędzę i marudzę hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...