Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aga_ta napisał(a):

ja własnie nogi mocze na ten kaszel i jogurt spróbuje zjeść to może te mdłosci troche ustąpią chociaż wydaje mi sie że to wina Zośki, że mi żołądek uciska


mi na sama mysl o jogurcie robi sie niedobrze. br....
strasznie dlugo trzyma cie to chorobsko.

no dziwnie dlugo, zwłaszcza ze przed ciążą chorowałam sporadycznie a choroba trwała jeden dzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć Grubaski 😁 To co?? Planujemy przestój, czy któraś się wybiera na porodówkę?? 🙂
Aga, martwiłyśmy się o Ciebie, ale dobrze że wszystko jest ok 😁 Mała wie, że musi poczekać hihi.
Mamy już zdjęcie Sebastiana i Mai, jeszcze Ola by mogła nam przesłać fotkę swojej Ali 😁
Mi się w głowie nie mieści, że ja też mam w brzuchu takiego małego człowieczka 😮 😮
Mam taką prośbę do Was ................... 🙂 Ja nie chcę rodzić ostatnia hihi 😁

nie będziesz, niestety my z Martą chyba na końcu będziemy, żeby tylko człowiek nie musiał się tak męczyć... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🤪 🤪 🤪
Brrrrrrrrrrrr jakl zimno mhh mrozno !!!! Byłam dziś na badaniach, i z psem na dworzu, strasznie zmarzłam 😮

No to Kafinka nas straszy 😠 Ona się pakuje a my tu się zamartwiamy 🤢
Ninka chyba narazie postój w porodach ha ha ha ha , za kilka dni znów jedna za drugą na porodówkę pojedzie 🤪

Agatka choróbsko tak długo Cie trzyma bo masz osłabiony organizm, on pracuje za dwoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam. Ja już też nie śpię, wczoraj u gin byłam i teraz próbuję się umówić na konsultację kolejną ale nie mogę się dodzwonić. Martwię się, już nawet do Katowic jeździłam, miało być ok i miałam czekać do porodu, a tu znów ta lewa nerka strasznie rośnie, jest kilkanaście razy większa od prawej i znów do specjalisty, ciągle się martwię 😞 😞 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś odpoczywaj odpoczywaj żebyś miała siły rodzić 😉 A dziś faktycznie mroźno!!! Ja byłam u szagierki na kawie a teraz zabieram się za obiadek pomału 🙂
Nie robimy przerwy w porodach następne panie proszę jechać na porodówke hehe bo ja chce w przyszłym tygodniu rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA przecież to już twój czas , więc do roboty na porodówkę i rodzić tu nam śliczną dzidzię 🤪
SYLWUŚ ja też chcę rodzić tylko po sobocie bo na ślub muszę iść hihihi, więc w sobotę póznym wieczorem już jestem gotowa 🤪 🤪
IWONA a problem z nerkami masz Ty czy maleństwo??????????? Współczuję Ci. Odpoczywaj dużo 😉

A ja poprasowałam pościel dla Oli i zaraz przygotuję jej łóżeczko 😁 😁 Już nie mogę soię doczekać aż mała będzie spała słodko w łóżeczku 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎



Ha ha ha ha Kasia ja z też sexik miałam i nic 😞 Na mnie tez nie działa 😞 😞. Czuję się świetnie, więc na mój poród tez się nie zapowiada 😠 😠 😠
W piątek jak pójde do gina to i mi powie że do porodu daleko to go uduszę wrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎


A my termin mamy prawie tak samo Kasiu, Ty 19 a ja 20. I pewnie będziemy się cieszyły z dzieci dziewczyn a nasze w brzuchach beda siedziały haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎


A my termin mamy prawie tak samo Kasiu, Ty 19 a ja 20. I pewnie będziemy się cieszyły z dzieci dziewczyn a nasze w brzuchach beda siedziały haha


Kurcze pewnie tak !! 😠 🙃 😮 A ja bym chciała do 19 urodzić nie chce przenosić 😞
Gosiu tylko daj fotkę łóżeczka 😉 No na mnie nic nie działa. Z jeden strony się cieszę, ale z drugiej mąż mówi co się martwisz głupim jedzenie na Święta jak coś ja sam wszystko uszykuje a ty możesz już sobie rodzić 😁 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
AGA przecież to już twój czas , więc do roboty na porodówkę i rodzić tu nam śliczną dzidzię 🤪
SYLWUŚ ja też chcę rodzić tylko po sobocie bo na ślub muszę iść hihihi, więc w sobotę póznym wieczorem już jestem gotowa 🤪 🤪
IWONA a problem z nerkami masz Ty czy maleństwo??????????? Współczuję Ci. Odpoczywaj dużo 😉

A ja poprasowałam pościel dla Oli i zaraz przygotuję jej łóżeczko 😁 😁 Już nie mogę soię doczekać aż mała będzie spała słodko w łóżeczku 🙂 🙃


Nie ja, tylko mój synek 😞 Już sama nie wiem co o tym myśleć, straszą mnie, że może nawet trzeba będzie tą nerkę usunąć 😞
A do tego lekarza co mnie wysłali jest miejsce dopiero 30 grudnia 😞 Dzwoniłam do mojego gin i on spróbuje coś załatwić teraz 😞 Wczoraj nawet mi małego nie mierzyli, nie wiem ile waży... wiem że szyjka dojrzewa ale jeszcze jest zamknięta.
Muszę na tą konsultację iść bo nie wiadomo czy nie będę musiała rodzić pod specjalistyczną opieką 😞 Cieszyłam się że niedługo urodzę, a teraz już sama nie wiem co myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎


A my termin mamy prawie tak samo Kasiu, Ty 19 a ja 20. I pewnie będziemy się cieszyły z dzieci dziewczyn a nasze w brzuchach beda siedziały haha


Kurcze pewnie tak !! 😠 🙃 😮 A ja bym chciała do 19 urodzić nie chce przenosić 😞
Gosiu tylko daj fotkę łóżeczka 😉 No na mnie nic nie działa. Z jeden strony się cieszę, ale z drugiej mąż mówi co się martwisz głupim jedzenie na Święta jak coś ja sam wszystko uszykuje a ty możesz już sobie rodzić 😁 😎 😜


No pewnie że dam fotę łóżeczka 😉

Widzisz jakiego męża masz dobrego, nie martw się jak do szpitala trafisz przed samumi świętami to mąż coś do jedzonka uszykuje 🤪 🤪 . Ja tam się nie martwię , mój Tomek da sobie radę w kuchni a poza tym to jeszcze z mamą mieszkamy. Tylko ja bym chciała sama zakupy zrobić bo Tomek jak idzie do sklepu to nie zwraca uwagi na ceny 🤢, i wydaje dwa razy więcej niż ja hehehehe. A zakupy chcę zrobić za talony, bo na świeta zawsze dostajemy, więc czekam.
Kasia aby tylko na święta już wyjść ze szpitala a maluchami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
AGA przecież to już twój czas , więc do roboty na porodówkę i rodzić tu nam śliczną dzidzię 🤪
SYLWUŚ ja też chcę rodzić tylko po sobocie bo na ślub muszę iść hihihi, więc w sobotę póznym wieczorem już jestem gotowa 🤪 🤪
IWONA a problem z nerkami masz Ty czy maleństwo??????????? Współczuję Ci. Odpoczywaj dużo 😉

A ja poprasowałam pościel dla Oli i zaraz przygotuję jej łóżeczko 😁 😁 Już nie mogę soię doczekać aż mała będzie spała słodko w łóżeczku 🙂 🙃


Nie ja, tylko mój synek 😞 Już sama nie wiem co o tym myśleć, straszą mnie, że może nawet trzeba będzie tą nerkę usunąć 😞
A do tego lekarza co mnie wysłali jest miejsce dopiero 30 grudnia 😞 Dzwoniłam do mojego gin i on spróbuje coś załatwić teraz 😞 Wczoraj nawet mi małego nie mierzyli, nie wiem ile waży... wiem że szyjka dojrzewa ale jeszcze jest zamknięta.
Muszę na tą konsultację iść bo nie wiadomo czy nie będę musiała rodzić pod specjalistyczną opieką 😞 Cieszyłam się że niedługo urodzę, a teraz już sama nie wiem co myśleć 😞


Iwonka nie dziwne że masz ogromny stres ale musisz myślec pozytywnie !!! Musi być wszystko dobrze z małym - wiem łatwo mi tak mówić , ale musisz być dobrej myśli . I koniecznie szybciutko ze specjalistą się spotkać na konsultację .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Kropeczek rodzić i pewnie robimy przerwę 😉
Ninka ostatnia to będę ja !! Wczoraj mówię do męża żeby mnie puknął to może coś wywołamy a ja po seksie czułam się jeszcze lepiej niż przed 🤨 Mini od razu odjechała a u mnie wszystko na odwrót 😮 🙃 U mnie mróz i śnieg 🤪 🙃 Już byłam też na dworzu z psem. Kasiu później dopiszę Cię do tabelki 😁 A ja czuje się super w ten pierwszy dzień grudnia i nic nie zamierza się na poród 😜 😎



A my termin mamy prawie tak samo Kasiu, Ty 19 a ja 20. I pewnie będziemy się cieszyły z dzieci dziewczyn a nasze w brzuchach beda siedziały haha


Właśnie się dowiedziałam, że będę musiała iść do szpitala, mąż ma dziś odebrać skierowanie, a ja jutro mam jechać na ustalenie terminu kiedy mają mnie przyjąć, jutro w nocy do domu miałam jechać i we wtorek rano wrócić i teraz już nie wiem 😞 Będę musiała siedzieć w szpitalu bo będę mieć konsultację z tym lekarzem co miałam mieć i z chirurgiem dziecięcym i jeszcze z kimś, nie wiadomo czy nie trzeba będzie wcześniej kończyć ciąży cc 😞 tak strasznie się boję, ciągle płaczę 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona będziesz pod opiekąspecjalistów a myśle, że to dobrze że oboje będziecie mieli profesjonalną opiekę i będą sprawdzać czy wszytsko jest wporządku, a mały juz jest gotowy do wcześniejszego przyjścia na świat więc też sobie da radę zobaczysz będzie dobrze my tu będziemy trzymały kciuki za Ciebie i małego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):

Właśnie się dowiedziałam, że będę musiała iść do szpitala, mąż ma dziś odebrać skierowanie, a ja jutro mam jechać na ustalenie terminu kiedy mają mnie przyjąć, jutro w nocy do domu miałam jechać i we wtorek rano wrócić i teraz już nie wiem 😞 Będę musiała siedzieć w szpitalu bo będę mieć konsultację z tym lekarzem co miałam mieć i z chirurgiem dziecięcym i jeszcze z kimś, nie wiadomo czy nie trzeba będzie wcześniej kończyć ciąży cc 😞 tak strasznie się boję, ciągle płaczę 😞 😞 😞 😞 😞


Iwonko, wspólczuję 😞, ale musisz być dobrej myśli! To ważne i dla Ciebie i syneczka, on Twoje nerwy też czuje! Ważne, że będziesz pod opieką i trzymamy kciuki! Będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Iwonko , nie martw sie, nie placz. popatrz na to z innej strony. bedziesz w szpitalu, pod opieka, wszyscy beda sie starac, zeby z malenstwem bylo wszystko dobrze.
trzymam kciuki 😘


Cała ciąża bez komplikacji, bez żadnych mdłości, dobrze się czuję, synek kopie ciągle, a tu takie informacje, ja nie chce cc, a w szpitalu nigdy nie leżałam i wiem że ja tam w kompletnego doła wpadnę, jeszcze teraz święta, a tu wszystko się chrzani 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie i mojego męża w domu nikt nie wie o tym problemie, nic nie mówiliśmy bo mieliśmy nadzieję że nie ma po co bo wszystko się ułoży, a teraz jak jechać tam mamy to nawet nie wiem jak ja się będę zachowywać, przecież będzie widać że coś jest nie tak, po mnie zawsze widać i wszyscy będą się wypytywać i na mnie to jeszcze gorzej wpłynie 😞

Dzięki dziewczyny za dobre słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...