Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Kupiłam małej prezent na święta 😁 to znaczy zamówiłam 😁
Kucyka starsong 😁

a tak wygląda 🙂 http://allegro.pl/interaktywny-kucyk-starsong-my-little-pony-kurier-i1359320151.html


Sliczny konik, świetne są zabawki dla dzieci, Aga sama sie nim pobawisz ha ha ha .My dla Pauli kupiliśmy na gwiazdkę telefon. I Tomek cały czas siedzi z telefonem w ręku ha ha ha ha ha .


Gosia mnie przyciągnęły opcje jak prawdziwego niemowlaka,ssie mówi itp 😉 myśle że się ucieszy bo będzie miała kogoś do opieki 🙂

O Aga jest 🤪
Napewno się ucieszy 🤪 Przyciąga tez jego wygląd bo jest śliczny, i ona na pewno bedzie nasladowała ciebie . Bedzie podgladała co robisz Majeczce i ona to samo bedzie robiła konikowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Kurcze co tak tu cicho i pusto???????????????????????????
Idę się wykąpać i poleżę w wannie 🤪
Jak nie zajrzę tu już to życzę Wam spokojnej i przespanej nocki 😉 i mam nadzieję ze jak jutro zajrzę na brzuszek to któraś bedzie rozpakowana 🤪 🤪 🤪


Gosia nie masz przeciwskazań do seksu a więc pracuj 😁 właśnie przeczytałam Twój suwaczek 😁



Aha tak pracój - ale to nie dział na mnie 😞 A zresztą jak ostatnio sie bzykaliśmy to mnie bolało w środku 😞, nie wiem czemu??? Więc chyba zaprzestane bzykadła haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Kurcze co tak tu cicho i pusto???????????????????????????
Idę się wykąpać i poleżę w wannie 🤪
Jak nie zajrzę tu już to życzę Wam spokojnej i przespanej nocki 😉 i mam nadzieję ze jak jutro zajrzę na brzuszek to któraś bedzie rozpakowana 🤪 🤪 🤪


Gosia nie masz przeciwskazań do seksu a więc pracuj 😁 właśnie przeczytałam Twój suwaczek 😁



Aha tak pracój - ale to nie dział na mnie 😞 A zresztą jak ostatnio sie bzykaliśmy to mnie bolało w środku 😞, nie wiem czemu??? Więc chyba zaprzestane bzykadła haha


Mój ostatni seks też nie był tym na medal,bo czułam się wielka,obolała,i wystraszona co będzie jak zaczne rodzić 😁



Ty wielka ??????????? Proszę Cię Aga każda kobieta chciała by wyglądać tak jak Ty. Ja bym wiele dała aby mieć taką figórę jak Ty 🤪 🤪 🤪 🤪
Chociaż powinnam się bzykac bo został jeszcze cm. szyjki. Ale nie chce mi się , bo ledwo się przekręcam na drugi bok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem 🤪
Co do czopu to mi odpada po kawałku ale białawo żółty... więc najwcześniej zacznę rodzić za 3 tygodnie 😁 😁 😁
Martuś a ty jak musisz to już się wpychaj w tą kolejkę 😠 😉
Aga kucyk super 🙂 Ewcia ma lalę ale chcemy jej kupić taką siusiającą gadającą płaczącą żeby miała swoją dzidzie bo też tego zwykłego bobasa kocha nad życie karmi ją swoim jedzeniem dzieli się smokiem, herbatką co do spania to lala śpi w nosidełku - nie chcę z nią spać 🤪 a od ciotki dostanie wózek głęboki który można zmienić na spacerówkę myślę że to będą najbardziej udane prezenty 🤪
Chyba idę się położę bo coś zmęczona jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak dla kregosłupa to duze obciazenie jest, ale teraz czujesz sie jakbys w ciazy nie była i brzuszek malutki masz, ja tez 16 na + mam, oby tak juz zostało 😉 A ile ci zeszło przy porodzie???
Dzis jak byłam u fryzjerki to ona powiedziała ze 10kg. przy porodzie zgubiła, ja z Paula 5 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
No tak dla kregosłupa to duze obciazenie jest, ale teraz czujesz sie jakbys w ciazy nie była i brzuszek malutki masz, ja tez 16 na + mam, oby tak juz zostało 😉 A ile ci zeszło przy porodzie???
Dzis jak byłam u fryzjerki to ona powiedziała ze 10kg. przy porodzie zgubiła, ja z Paula 5 kg.


Gosia nawet się nie ważyłam jeszcze,waga chyba baterie pogieła 😁 jutro zobacze 🙂 bo sama jestem ciekawa 🙂

Ciekawa jestem ile Ola zrzuciła przy Alusi???????????????????? Ale ona to chyba sporo bo i ona woda podeszła.
Ja muszę zwolnic kompa mojemu chłopowi ha ha ha . Bo już mnie wygania od 10 min. ha ha ha ha .
Więc zmykam pa 😘 😘 😘 Idę do wanny 😉
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy już śpicie Wariatki 🙂 Ja tylko na chwilę, bo pomagam w pakowaniu męża.
Sylwia, sporego masz synka, a powiedzmy że maszyna zaniżyła wagę, to może mieć i 4 kg już 😁 No, pora wyjść z brzuszka, żebyś się nie musiała namęczyć 😉
Dla mnie Najlepsza Opcja, to taka żeby urodzić za około tydzień, wtedy będę naprawdę szczęśliwa 😁 Pozałatwiam wszystko, poleżę z dzieckiem w szpitalu, wrócę do domu, to zaraz mąż wróci na święta i będzie super 😁 Ale wiadomo, że życie jest nieprzewidywalne i się okaże co to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza !! A ja prawie skończyłam moje pitraszenie w kuchni. Dosmażają się ostatnie zwijki wyszło ich 31 to jak na dwie osoby albo jedną ( jak ja może kiedyś urodzę ) to sporo 🤪 W kuchni już nie ma śladu po gotowaniu 🙂 A ja skończyłam już pitraszenie na Święta !!! HURAAAAAAA !!! Tylko sałatka jarzynowa została 😁 A to mąż pomoże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przyszlam tylko powiedziec Dobranoc. Ninka - to super, ze Maz przyjezdza na Swieta, bo mi sie cos ubzudralo, ze on wyjezdza przed Swietami i na Swieta nie wroci i bylam w szoku 😮 🤪
wlasnie, niech ktoras sie rozpakowuje, bo dluga przerwa cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja właśnie śniadanko szykuje, jestem zła bo mi kaszel się powiększył i na migdałki poszło 😠
czuje sie dzisiaj jak 2 tyg temumu, nie mam mdłości, nie podplamiam, nie mam żadnych bóli poza zakwasami na biodrach, ale to pewnie po wczorajszym sprzataniu a mała znowu ruchliwa jak wcześniej, a i brzuch znowu mi się podniósł a mała przestała uciskać mój pęcherz - najwidoczniej przeniosła się wyżej, więc niestety ale Marta pójdzie w weekend beze mnie na porodówke, o ile jeszcze nie poszła, do tego nieziemso kuje mnie jedno płuco jak kaszlne, mam nadzieje ze zaraz minie bo to okropny ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny ja noc miałam masakryczną chyba wstawałam z 15 razy do wc 😞 jakiś koszmar pipka boli niesamowicie do tego brzuch 😞 i mam przeczucie że dziś mnie coś weźmie i ruszę na porodówkę 🥴 nic by nie było złego w tym gdyby mąż był w domu a jesteśmy we dwie same !!! nie miała bym z kim Ewci zostawić i czym jechać bo mąż wziął renault a mi zostawił opla na letnich oponach 🥴 więc sama nawet nie dojadę do szpitala !!!
Chyba za bardzo panikuję bo sama jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Cześć Dziewczyny ja noc miałam masakryczną chyba wstawałam z 15 razy do wc 😞 jakiś koszmar pipka boli niesamowicie do tego brzuch 😞 i mam przeczucie że dziś mnie coś weźmie i ruszę na porodówkę 🥴 nic by nie było złego w tym gdyby mąż był w domu a jesteśmy we dwie same !!! nie miała bym z kim Ewci zostawić i czym jechać bo mąż wziął renault a mi zostawił opla na letnich oponach 🥴 więc sama nawet nie dojadę do szpitala !!!
Chyba za bardzo panikuję bo sama jestem 🙃

hehe wzięło Cie z zaskoczenia, ale spokojnie, kiedy mąż wraca?? bo to chyba troche trwa zanim się zacznie na dobre??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj cos każda wstaje nie w humorze, a mi nawet humor dopisuje bo za oknem śliczna zima u mnie 😁 troche się boje tego czy coś sie już zacznie dziać czy nie ale na dziś ze względu na to zaplanowałam sprzątanie bo w razie czego musze miec czysto 🙂 tzn takie z grubsza sprzątanko tylko zwłaszcza kurze wytrzec, pranie zrobic bo Pawel sam sobie moze nie poradzic i łazienke jeszce ogarnąć. Narazie czuje się ok, wczoraj wieczorem miałam twardy brzuch i skurcze pozniej ten czop odszedl i bolaly mnie tez plecy, dzis troszke mnie bola plecy zobaczymy co czas przyniesie ale lepiej sie nie nakręcać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Mąż będzie ok 18-20 zależy jak tam mu się zejdzie u klienta 🤢 Ja jak się troszkę lepiej poczuję to też ogarnę bo jak na razie to fatalnie jest ze mną 🤢 U nas szaro i ponuro.

moze odpoczywaj żebyś nie przyśpieszyła i wyczekała do powrotu męża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dwupaki (wciaz, choc czytam, ze Aga moze sie niedlugo ruszyc i Sylwia!). Ja tez mialam beznadziejna noc, wstawalam co chwila i dretwialy mi jakos rece; hmm, poza tym spuchly mi palce, do tej pory wkladalam bez problemu obraczke, a dzis nie 😞 dzis wiecz do gina, ciekawe co powie. U nas cala noc lał deszcz, ble. Ide zjesc sniadanko, milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...