Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
prosze moja króliczka:*


[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsci0003u.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8085/dsci0003u.jpg[/IMG][/URL]


Hihihi słodko śpi królewna - Ola ja też bym chciała aby moja Oleńka też tak spala w swoim łóżeczku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kwasiek_ napisał(a):
Ola88 napisał(a):
prosze moja króliczka:*


[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsci0003u.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8085/dsci0003u.jpg[/IMG][/URL]


Hehe moja też spała z otwartą paszczą 😁 😁 słodka jest 🙂 🙂 i włoski jakie! (tak z ciekawości, nie wierzę w zabobony, ale... miałaś zgagę w ciąży?)


rzadko ale miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ha ha ha ha ha Kasia na końcówce ciąży trochę się uspokoiła na brzuszku , teraz swą energię wykorzystuje do pichcenia na święta 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam bym wybrała inny sposób na wykorzystanie tej energii 😁 😁 😁

Hm, wiecie, w sumie tyle dobrego, że Ada może być cały czas z Małym. U nas jest duży szpital dziecięcy, ale generalnie niezbyt przychylnie wszyscy patrzą, żeby matka zostawała na noc przy dziecku 🤨


Każdy szpital dziecięcy powinien posiadać miejsce dla matki , bo wez zostaw takie malenstwo z obcymi ludzmi. A wiadomo jakie moga być pielegniarki. Moja Paulinka dwa lata temu miałazapalenie otrzewnej. Miała 10 lat i ja oczywiscie przez pierwsze 4 dni i noce ze szpitala sie nie ruszałam , były rozkładane leżaki i tam sobie spałam przy jej łóżku. Dopiero piątej nocy wróciłam do domu, i rano do szpitala i tak przez 10 dni 😞


noo na pielęgniarki to proszę mi tu nie marudzić, bo focha strzelę! 😉 😁 oj fakt, różne są niestety 😞 niestety nie każda ma predyspozycje, żeby pracować z maluszkami (i co się z tym wiąże - z ich rodzicami)... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Aga ja juz chuda jestem:P hahahahah
nie no brzuszka mi zostało troche i w biodrach ale to juz nie to co było...
ale jestem tydz po porodzie wiec... dajcie czas a dojde do siebie i bde lacha hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasiek_ napisał(a):
Ola, a jak tam karmienie? Piersią karmisz, czy flaszką?
Ja zawsze uwielbiałam widok mojej Młodej odrywanej od cyca - buźka cała upaćkama mlekiem, usteczka w kokardkę i rozluźnione wszystkie mięśnie 😁 pełnia szczęścia 🙂


staram sie piersia ale pokarm mi późno przyszedł i mało go było wiec teraz jak karmie to ona 2 cyce wypija i czasem jej starcza a czasem musze dac jej jeszcze w butli na noc najczesciej bo by nie spała tylko cała noc wisiała na nich... szpitalu butle jej dawali i ona wiecej jadła cyc poszedł w ru ch i jej nie starczało wiec w nocy mi pielegniary zawsze dokarmiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja właśnie skonczyłam szorować kuchnie, czyściłam fugi mleczkiem i szczoteczka do zebów, coś je troche ruszyło ale to jeszcze nie to, nie polecam tego sposobu na wywołanie porodu, przed tym szorowaniem miałam lekkie skurcze i bóle kręgosłupa a teraz nic nie czuje, tylko zośka sie troche denerwowała bo jej pozycja nie odpowiadała 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc trzymam kciuki i za żółtaczkę, i za bioderka 🙂 🙂

Ja się zbieram pomału na szczepienie... 🤨 znów będzie ryk 🤨 ten podczas szczepienia pewnie mniejszy, niż podczas ubierania 🤔 i może się dowiem, dlaczego ten mój bąbel nie chce spać po nocach. O, bomba poszła do pampersa 😁 dobrze, że teraz, a nie w przychodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wybieram meble do kuchni i mam dylemat, tak wygląda moja kuchnia:
[URL=http://img716.imageshack.us/i/dsc00709iu.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8243/dsc00709iu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img255.imageshack.us/i/dsc00710a.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5392/dsc00710a.jpg[/IMG][/URL]
eshack.us/i/dsc00711z.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4558/dsc00711z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

no i nie wiem czy lepsze beda meble w tym samym kolorze http://brw.com.pl/pl/produkt/13945-Kuchnia+Nika+Standard+260+Classic/11-Kuchnia/v/14346
czy w kolorze stołu: http://brw.com.pl/pl/produkt/13954-Kuchnia+Nika+Standard+260+RamkaA/11-Kuchnia/v/14354
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, mnie się te meble ciemniejsze podobają bo bardziej będą do koloru ścian pasować, jasne się trochę zleją z tłem... 🙂 A Nina Kierowniczka gdzie się podziewa, chciała dzisiaj rodzić więc może już na porodówce wylądowała 🤪 Kuchareczka Katarzyna pewnie robi ciąg dalszy smakołyków na Święta i później będzie szczuła 😁 😜 A reszta gdzie??? A w ogóle to Wy wszystkie macie już ubrane łóżeczka??????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A reszta gdzie??? A w ogóle to Wy wszystkie macie już ubrane łóżeczka??????? 🙂


ja jestem 🙂 mam zgagę po bananie, wiec musze zaraz cos innego zjesc 🙂. Ja nie mam jeszcze złozonego lozeczka, ani ubranego...jutro skladanie, a potem chyba ubiore i czyms przykryje.
Agatka - kwestia gustu, mi sie chyba tez podobaja te ciemniejsze (rozumiem, ze chcesz wywalic tamte czy uzupelnic? tak czy owak 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 🙂
Jestem ledwo, ale się melduję 🙂 NIE RODZĘ 🤔 Noc była tak ciężka, że nawet nie będę marudzić i wymieniać 🙃 Kurcze wczoraj te gołąbki ogólnie gotowałam chyba z 6 godzin 🤪 Ta angielska kapusta jest do dupy bardzo długo twarda jest !! 😠 Później jeszcze musiałam kuchnie wyszorować 🤔 Źle się czuję nawet teraz. Apetytu to ja już nie mam od chyba też jakoś dwóch-trzech tygodni.
Ola sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 Alicja śliczna dziewczynka 😘 😘 😘
Jeśli Ty nie miałaś zgagi i Twoja Ala ma takie piękne włoski to moja powinna się jak małpeczka urodzić hahaha bo zgagę od trzech dni mam 24 na dobę a wcześniej od kilku tygodni miałam zawsze co wieczór 🤨
Agatka mi niestety też żadne mebelki nie podpasowały, ale to wiadomo rzecz gustu 😉 Ja lubię bardzo nowoczesne meble w kuchni i w jasnych odważnych kolorach najlepiej biel lub czerwień 🙂
[URL=http://img130.imageshack.us/i/3301d.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9776/3301d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina pewnie męża meczy jeszcze albo juz wywiozla go bo on chyba dzis wyjezdza wiec pewnie bedzie pozniej. Ja łóżeczko mam złożone ale jeszcze nie ubrane może jutro ubiore 🙂 ja juz po kapieli zobaczymy co z tego wyniknie bo nameczylam sie co nie miara zeby sie ogolic hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...