Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kropeczek napisał(a):
Dzień po terminie do szpitala na ktg no i chodzisz raz na 2 dni i 10 dni po terminie na patologie a tam zdecydują co dalej !!!


to jak u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

IWONA marsz do szpitala!!! zatrucie ciążowe w tym stadium może wywołać zielenienie i gnicie wód płodowych!!! co udusi maluszka szoruj!!!! i napisz esa do mnie co i jak po wizycie to mój nr 793004759
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂

Mrówka, dziewczyny dobrze Ci podpowiadają - masz objawy zatrucia ciążowego, więc leć do szpitala...

Mini dzięki za wiadomość na czerwcówkach 🙂 🙂 Kochana, ja tu cały czas podczytywałam grudnióweczki, więc wszystko wiem! 🙂 szczęściara z Ciebie! I oby cały czas z górki było 🙂 jak żółtaczka? Nie nasila się? Bioderka Majki są ok? Nikt nic nie mówił na ten temat? Niebolących sutków zazdroszczę!!! Ja to ryczałam podczas karmienia przez pierwsze 2 miesiące 🤨 a później, jak przestało boleć, to Młodą przy cycku cały czas trzymałam, bo tak fanie było 🤪 ot, durna matka 😁

Dziewczyny, u Was cały czas zastój? 😮 byłam pewna, że do 8-go znów się posypiecie. Ale z drugiej strony nie ma tu Was dużo, a jeszcze niemal cały miesiąc przed Wami 🙂 🙂 O ile dobrze pamiętam, 6 grudnia któraś rodzić chciała - chyba się nie udało 😉
I jak tam Ada i Sebek? Nadal w szpitalu? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
IWONA marsz do szpitala!!! zatrucie ciążowe w tym stadium może wywołać zielenienie i gnicie wód płodowych!!! co udusi maluszka szoruj!!!! i napisz esa do mnie co i jak po wizycie to mój nr 793004759


Hej , Ola jak mówisz ze ty straciłaś apetyt dwa tygodnie przed porodem to ja nie wiem kiedy urodzę , bo teraz jem wiecej niz przez całą ciążę ha ha ha ha.
Iwona słuchaj się Oli - ona ma rację!!!!!!!
Słuchajcie te dzieci nasze nie bedą wiecznie siedziały w brzuchach 😉, kiedys ta m to sobie wyjdą.
A ja z rozwarciem i skracającą się szyjką chodzę już ze dwa miesiące i nic.Sylwia więc lekarz nie powie dokładnie kiedy ty urodzisz bo on tego nie wie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂 🙂

Mrówka, dziewczyny dobrze Ci podpowiadają - masz objawy zatrucia ciążowego, więc leć do szpitala...

Mini dzięki za wiadomość na czerwcówkach 🙂 🙂 Kochana, ja tu cały czas podczytywałam grudnióweczki, więc wszystko wiem! 🙂 szczęściara z Ciebie! I oby cały czas z górki było 🙂 jak żółtaczka? Nie nasila się? Bioderka Majki są ok? Nikt nic nie mówił na ten temat? Niebolących sutków zazdroszczę!!! Ja to ryczałam podczas karmienia przez pierwsze 2 miesiące 🤨 a później, jak przestało boleć, to Młodą przy cycku cały czas trzymałam, bo tak fanie było 🤪 ot, durna matka 😁

Dziewczyny, u Was cały czas zastój? 😮 byłam pewna, że do 8-go znów się posypiecie. Ale z drugiej strony nie ma tu Was dużo, a jeszcze niemal cały miesiąc przed Wami 🙂 🙂 O ile dobrze pamiętam, 6 grudnia któraś rodzić chciała - chyba się nie udało 😉
I jak tam Ada i Sebek? Nadal w szpitalu? 🥴



Adusia z Sebusiem cały czas w szpitalu, może w przyszłym tygodniu wyjdą 😞.
No a u nas przerwa 😠, żadna nie rodzi - niestety. Czekamy cały czas na kolejną która się odważy rodzić he he he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm. I gdzie się podziała Kasia (aisak) ??? Ona zawsze tu na forum szalała, wszędzie jej było pełno, a teraz ani widu, ani słychu 😉

Wiecie co, ja to jakaś dziwna jestem. Zawsze mi się podobały kobiety w ciąży, zawsze. I teraz, jak patrzę na Wasze zdjęcia, to mam ochotę każdej z Was mówić, że ślicznie wygląda 😁 Ola, Twojego brzuszka wcześniej nie widziałam - imponujący! 🤪

Kropeczku
, jak Ty sobie dajesz radę z małym dzieckiem i dużym brzuchem? 😮 podziwiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):

I jak tam Ada i Sebek? Nadal w szpitalu? 🥴


Adusia z Sebusiem cały czas w szpitalu, może w przyszłym tygodniu wyjdą 😞.


cholibcia 😞 cały czas z tym zakażeniem dróg moczowych walczą? A Ada może być z Małym, czy nie bardzo? Boże, biedactwa 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):

I jak tam Ada i Sebek? Nadal w szpitalu? 🥴


Adusia z Sebusiem cały czas w szpitalu, może w przyszłym tygodniu wyjdą 😞.


cholibcia 😞 cały czas z tym zakażeniem dróg moczowych walczą? A Ada może być z Małym, czy nie bardzo? Boże, biedactwa 😞 😞


Tak niestety cały czas. Aduś może być z Sebusiem 24 godz na dobę, biedna śpi na podłodze na kocu . Bo łóżek tam nie ma dla matek 😠 Aduś podwójnie to przeżywa bo w domu Oskarek czeka na nich 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ha ha ha ha ha Kasia na końcówce ciąży trochę się uspokoiła na brzuszku , teraz swą energię wykorzystuje do pichcenia na święta 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam bym wybrała inny sposób na wykorzystanie tej energii 😁 😁 😁

Hm, wiecie, w sumie tyle dobrego, że Ada może być cały czas z Małym. U nas jest duży szpital dziecięcy, ale generalnie niezbyt przychylnie wszyscy patrzą, żeby matka zostawała na noc przy dziecku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mąż zaraz przyjedzie i pojedziemy, boję się 😞 😞 😞 😞
A w szpitalu muszą mnie zbadać? bo jak dzwoniłam przed chwilą do takiego najbliższego to mi do lekarza kazali iść tylko że ja prywatnie chodzę a on we wtorki tylko.


Muszą Cię zbadać. Nie mogą bez badania odesłać Cię do domu. Tylko mów im na wstępie, że strasznie spuchłaś, że wszystko Cię boli.

Ruchy dziecka czujesz tak jak zwykle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
Mąż zaraz przyjedzie i pojedziemy, boję się 😞 😞 😞 😞
A w szpitalu muszą mnie zbadać? bo jak dzwoniłam przed chwilą do takiego najbliższego to mi do lekarza kazali iść tylko że ja prywatnie chodzę a on we wtorki tylko.


zbada ci wody płodowe to nieboli... cisnienie ktg ci zrobia
czy ginekologicznie to niewiem ale to co wyzej to napewno usg pewnie terz czy scianki nie napuchły od łozyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mąż zaraz przyjedzie i pojedziemy, boję się 😞 😞 😞 😞
A w szpitalu muszą mnie zbadać? bo jak dzwoniłam przed chwilą do takiego najbliższego to mi do lekarza kazali iść tylko że ja prywatnie chodzę a on we wtorki tylko.


w każdym szpitalu musza Cie przyjac i zbadac! takie jest prawo kobiet w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ha ha ha ha ha Kasia na końcówce ciąży trochę się uspokoiła na brzuszku , teraz swą energię wykorzystuje do pichcenia na święta 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam bym wybrała inny sposób na wykorzystanie tej energii 😁 😁 😁

Hm, wiecie, w sumie tyle dobrego, że Ada może być cały czas z Małym. U nas jest duży szpital dziecięcy, ale generalnie niezbyt przychylnie wszyscy patrzą, żeby matka zostawała na noc przy dziecku 🤨


Każdy szpital dziecięcy powinien posiadać miejsce dla matki , bo wez zostaw takie malenstwo z obcymi ludzmi. A wiadomo jakie moga być pielegniarki. Moja Paulinka dwa lata temu miałazapalenie otrzewnej. Miała 10 lat i ja oczywiscie przez pierwsze 4 dni i noce ze szpitala sie nie ruszałam , były rozkładane leżaki i tam sobie spałam przy jej łóżku. Dopiero piątej nocy wróciłam do domu, i rano do szpitala i tak przez 10 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
prosze moja króliczka:*


[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsci0003u.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8085/dsci0003u.jpg[/IMG][/URL]


Hehe moja też spała z otwartą paszczą 😁 😁 słodka jest 🙂 🙂 i włoski jakie! (tak z ciekawości, nie wierzę w zabobony, ale... miałaś zgagę w ciąży?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mąż zaraz przyjedzie i pojedziemy, boję się 😞 😞 😞 😞
A w szpitalu muszą mnie zbadać? bo jak dzwoniłam przed chwilą do takiego najbliższego to mi do lekarza kazali iść tylko że ja prywatnie chodzę a on we wtorki tylko.


Iwonka - najwazniejsze, zeby ktos Cie obejrzal, bo dziewczyny maja racje i daj znac po wizycie! bedzie dobrze!

Ja bylam na poczcie, cholera, musialabym chyba zaczac rodzic, zeby ktos mnie przepuscil w kolejce... 😠 ale przesylka z allegro szla szybciej poleconym poczta niz glupim kurierem - prawda jest, ze oni teraz strasznie nawalaja! (zamowilam cieplutka czapeczke i rekawiczki dla Pawełka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...