Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ech Aga ty masz czas do 24 :00, i proponuje Ci abyś te kilkanaście jeszcze godzin wyczarowała ten poród!!!!
Cholera tak nagle, szybko zaczęły się porody i znowu spokój 😞. Nie wiem czemu 🥴 Dość długa jest już ta przerwa. No dalej dwupaki do otwierania zapraszam 🤪 🤪 🤪

sama się otwieraj w taką chlapę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A może powinnyśmy zmienić strategię i nie chcieć porodu?? 😉 Wtedy nasze dzieci nam zrobią na przekór.... 😎 😎


Mhhh czy ja wiem czy to podziała??????
Ja już nie mam pojęcia co robić aby rodzić . Sex absolutnie nie działa na mnie 😠 Sprzątanie, mycie okien , ani chodzenie też nie działą. Więc nie wiem ???
Położę się i będę czekała, a wstanę dopiero jak trzeba bedzie do szpitala jechać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Już jestem zrezygnowana i nie mam żadnych objawów przedporodowych... nawet brzuch mi nie opadł, więc pewnie w styczniu urodzę.
Już mam to gdzieś 😉 Poddaję się 🤨 🤨 🤨

mi też brzuch nie opada więc sie tym nie przejmuj
ja objawów też nie mam, tylko wymiotować mi sie chce, ale to Zośka uciska na żółądek i dlatego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A może powinnyśmy zmienić strategię i nie chcieć porodu?? 😉 Wtedy nasze dzieci nam zrobią na przekór.... 😎 😎


Mhhh czy ja wiem czy to podziała??????
Ja już nie mam pojęcia co robić aby rodzić . Sex absolutnie nie działa na mnie 😠 Sprzątanie, mycie okien , ani chodzenie też nie działą. Więc nie wiem ???
Położę się i będę czekała, a wstanę dopiero jak trzeba bedzie do szpitala jechać 😉


Gosia na mnie te sposoby też nic nie działają 😠 ja juz rezygnuje chyba z tego meczenia sie moze jak się zaczne oszczedzać i więcej odpoczywać to Dominikowi nudno sie zrobi i sam wyjdzie hehe 😉 a tak poważnie modle sie zeby mi lekarz dzis powiedział, że chociaż mam już jakieś rozwarcie i że jest szansa na przedświąteczny poród bo ja nie chce w świeta w szpitalu leżeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):

Gosia na mnie te sposoby też nic nie działają 😠 ja juz rezygnuje chyba z tego meczenia sie moze jak się zaczne oszczedzać i więcej odpoczywać to Dominikowi nudno sie zrobi i sam wyjdzie hehe 😉 a tak poważnie modle sie zeby mi lekarz dzis powiedział, że chociaż mam już jakieś rozwarcie i że jest szansa na przedświąteczny poród bo ja nie chce w świeta w szpitalu leżeć 😞

będziemy smsować w świeta każdqa ze szpitala 🤪 🤪 🤪
Marta jeszcze nie urodziła, niedługo się na brzuszku pojawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
No ja to już i tak po terminie więc mi to wsio ryba kiedy urodzę !!! do świąt mnie na pewno nie przetrzymają 🤪 Najgorsze to to że jak znów nie mam żadnych postępów to będę miała jak z Ewcią ciężki poród 🤨

albo nawet nie poczujesz kiedy urodzisz 😎 ja Ci tego życze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, ja od ponad miesiąca latam z rozwarciem i nic 😠 Także obojętnie co Ci lekarz powie, to i tak to można sobie w buty wsadzić 😜 powie Ci, że nie ma rozwarcia, a tu możesz wieczorem zacząć rodzić. Powie Ci, że masz rozwarcie, a urodzić na święta 😜 pocieszę Cię, że Twój Dominik pewnie będzie chciał szybciej wyjść, bo jest już spory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Sylwia, ja od ponad miesiąca latam z rozwarciem i nic 😠 Także obojętnie co Ci lekarz powie, to i tak to można sobie w buty wsadzić 😜 powie Ci, że nie ma rozwarcia, a tu możesz wieczorem zacząć rodzić. Powie Ci, że masz rozwarcie, a urodzić na święta 😜 pocieszę Cię, że Twój Dominik pewnie będzie chciał szybciej wyjść, bo jest już spory.

eee moja Zośka już tez ma za ciasno bo ona długa a ja niska a jakoś jej się nie śpieszy więc to chyba też nie jest warunkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyszłam w poniedziałek a we wtorek rano na porodówke... podziałało na mnie kompiel gorąca.... dłuuuga długa... dzien wczesniej... bynajmniej mi sie tak wydaje ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam! Dopiero wstałam i jeszcze nic nie nadrabiałam, ale mam pewien problem, przez noc strasznie spuchły mi dłonie i palce, stopy i palce, ręce i nie wiem czy twarz też ale mam problemy z przełykaniem śliny i mówię bardzo dziwnie jakby tam też coś spuchło, ale gorączki nie mam, od czego to może być????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam ze 100 kąpieli gorących za sobą !!! Taki nasz los dziewczyny chodzić jak słonice 😁 😁 😁
Zresztą ja już w żadne cuda wywoływania samemu nie wierzę bo i w pierwszej ciąży latałam jak głupia i teraz !!! Dupa pewnie znów urodzę 10 dni po terminie !!! i wody odejdą i rozwarcia nie będzie i będę rodzić 19 godzin potem będę długo leżeć w szpitalu masakra !!! ja to zawsze mam pod górkę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
Cześć wam! Dopiero wstałam i jeszcze nic nie nadrabiałam, ale mam pewien problem, przez noc strasznie spuchły mi dłonie i palce, stopy i palce, ręce i nie wiem czy twarz też ale mam problemy z przełykaniem śliny i mówię bardzo dziwnie jakby tam też coś spuchło, ale gorączki nie mam, od czego to może być????


jedz do szpitalka to może być zatrucie ciążowe!!!! szoruj pędem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wlasnie zamiar przed obiadem sobie taka dluga goraca kapiel wziac zobaczymy co z tego wyniknie 😉 no Dominik jest duży ciekawe ile dzis bedzie wazyl skoro 3 tygodnie temu mial juz 3100 grubasek moj 🙂 kurcze wiecie co zapomnialam a ja jeszcze dzis nic nie jadlam 🤪 Pawlowi zrobilam sniadanie a mi sie nie chcialo jakos jesc musze isc cos wszamac bo maly bedzie glodny hihi 😉 a wczoraj na kolacje tez tylko 1 kanapke zjadlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ja mam wlasnie zamiar przed obiadem sobie taka dluga goraca kapiel wziac zobaczymy co z tego wyniknie 😉 no Dominik jest duży ciekawe ile dzis bedzie wazyl skoro 3 tygodnie temu mial juz 3100 grubasek moj 🙂 kurcze wiecie co zapomnialam a ja jeszcze dzis nic nie jadlam 🤪 Pawlowi zrobilam sniadanie a mi sie nie chcialo jakos jesc musze isc cos wszamac bo maly bedzie glodny hihi 😉 a wczoraj na kolacje tez tylko 1 kanapke zjadlam


przed porodem apetyt nikni ja miałam zanik apetytu 2 tyg przed... juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Aż mnie palce u stóp i u rąk bolą i mam problemy z ich zginaniem, nie wiem co się dzieje. Głowa też boli 😞 😞 😞

Iwona jedz jak najszybciej do szpitala bo to wyglada na zatrucie ciazowe i szybko postepuje a to niebezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...