Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Ola a po 22 latach masz córcie już przy sobie na urodzinki 🙂
Agata moze jak tak Cie zbadała i Cie to tak boli i krwawisz to i Ty odjedziesz dziś 😉 i znowu jakaś tura się ruszy hehe

nie sądze bo to nie skurcze to ciągły ból, właśnie byłam sobie rozpalić na wode, Sylwia Ty czyścioch jesteś, powiedz mi czym fugi na podłodze jasne odczyścić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
preparatem do fug 🙂 albo mleczkim do czyszcxzenia i szczoteczka na kolanach poród mórowany hahaha

preparatu nie mam, keidyś mi sie udało dostać ale to sam chlor był jak preparat do kibelka, to wyżera fugi, ale mleczko mam i spróbuje 🙂
hehe a na poród bym nie liczyła, Zosia niechce wychodzić na tą chlapę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪
OLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , 100 LAT 😉 😉 😉
Ja melduję moj stan jako podwójny 😠
A wiecie co z Martą????????? Czy ona jeszcze też podwójnie się prezentuje ????
Agatka biedna a ty cały czas krwawisz po badaniu tej rzezniczki???????????? Współczuję.
Ola masz bardzo grzeczne dziecko , Agatka nie martw się nasze dzieci też będą aniołkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem urządze sobie dziś domowe SPA bo z tego co mapiętam to Ola przed wyjazdem na porodówke tak się malowała i wogóle to pewnie na nią tak działało 😉 teraz zrobie obiadek i śniadanko dla Pawłą a jak po przerwie pójdzie do pracy to jak myk i gorącą kąpiej sobie zafunduje ogole nóżki itd może to na mnie zadziała, później się wymaluje, a jak nie pomoże to chociaż zdjęcia na pamiątke sobie zrobie hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Gosia, ja też mam stan podwójny, dasz wiarę?? 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

Głosowałyście na Miss Łaciatą?? Ja zagłosowałam na Marcelinę, bo ma różowe wałki 😁


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????? Ty też podwójna jestes jeszcze ?????????? Nie może być . 😁 😁 😁
Olce rozsadzi cycki a mi zaraz rozsadzi brzuch 🤪. Masakra . 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja wiem urządze sobie dziś domowe SPA bo z tego co mapiętam to Ola przed wyjazdem na porodówke tak się malowała i wogóle to pewnie na nią tak działało 😉 teraz zrobie obiadek i śniadanko dla Pawłą a jak po przerwie pójdzie do pracy to jak myk i gorącą kąpiej sobie zafunduje ogole nóżki itd może to na mnie zadziała, później się wymaluje, a jak nie pomoże to chociaż zdjęcia na pamiątke sobie zrobie hehe 😎


Ha ha ha Sylwia powodzenia Ci życzę.
Ja nie liczę na łud szczęścia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Gosia ja też czuje jakby mi miało zaraz rozsadzić brzuch mały się tak wypina przy pępku, a tam skora juz naciagnieta na maksa jest i rozstępy mi w tym miejscu zaczły wychodzic 😞


Ja na szczęście miałam już przed ciążą rozciągnietą skórę po pierwszej ciąży i teraz ani jednego nowego rozstępu nie mam 🤪, i nawet stare się nie zaczerwieniły 🤪 🤪 🤪 🤪.Ale za to na + ma 16 kg 😞 😞 😞. A jeszcze do terminu dwa tygodnie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też się wypycha, pępek mi wypchała na wierzch, a wogóle to gadałam z sąsiadką o wczorajszym badaniu, stwierdziła że sprawdzanie rozwarcia tak nie boli, a że to dośc długo trwało to pewnie szyjke mi masowała i wtedy zajebiście boli, co do Marty, pisałam do niej sms rano bo też coś tak mi po głowie chodzi ale narazie nie odpisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
u mnie też się wypycha, pępek mi wypchała na wierzch, a wogóle to gadałam z sąsiadką o wczorajszym badaniu, stwierdziła że sprawdzanie rozwarcia tak nie boli, a że to dośc długo trwało to pewnie szyjke mi masowała i wtedy zajebiście boli, co do Marty, pisałam do niej sms rano bo też coś tak mi po głowie chodzi ale narazie nie odpisała


Mhhhh wiesz to tak mogło być , bo przecież badanie aż tak nie powinno boleć i raczej nie słyszałam aby po badaniu się krwawiło. Więc może imasowała tę szyjkę aby pomóc 🤪
No to Marta na porodówce 🤪 🤪 🤪 🤪, albo śpi - śpich i leniuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry młode laski 🙂 wszystkiego najlepszego Ola! Kurcze, jakie Wy młode jestescie, moze dlatego te porody tak w try miga...hmmm 😁 🙂 oby to nie miało mega wpływu, bo ja to bede rodzic nie wiem ile 😉 Ja dzis spalam super, tylko 2 razy wstawalam, chyba tak co 2 noc, raz zle spie, raz dobrze 🙂. Iwonka - ale Ty przyspieszylas z przygotowaniami 😁 my jutro skladamy lozeczko, a ja dzis w ramach powera, biore sie za porzadki w szufladach. Milego dzionka, wlasnie - ciekawa jak Martusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz zwatpilam i nawet rano powiedzialam Pawłowi, że pewnie całe Święta jeszcze normalnie przechodze a małego po nowym roku urodze bo po 10 dniach wywołują dopiero 😞 to się śmiał, że w takim razie na sylwestra jeszcze gdzieś pójdziemy a ja mu na to, że nie będę miałą się już w co ubrać bo będę taka gruba to stwierdził, że mnie w worek ubierze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja tez juz zwatpilam i nawet rano powiedzialam Pawłowi, że pewnie całe Święta jeszcze normalnie przechodze a małego po nowym roku urodze bo po 10 dniach wywołują dopiero 😞 to się śmiał, że w takim razie na sylwestra jeszcze gdzieś pójdziemy a ja mu na to, że nie będę miałą się już w co ubrać bo będę taka gruba to stwierdził, że mnie w worek ubierze hehe

hehe Ty w tamtym roku tak tyłam to tez mi mąz powiedział że ma taki worek na ziemniaki i wytnie otwory na rece i głowe i furore zrobie 😁
ja też wątpie, tym bardziej ze mi juz zapowiedziała że w pierwszy dzień świat na szpital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie zjadłam śniadanko 🤪 Ewunia leży na łóżku i ogląda miodowe lata 😁
Mąż namawia mnie żeby dziś jechać do teściowej na imieniny ale mi się nie chce 😞 ja to się dopiero leniwa zrobiłam 😞 no i chce żebym poszła na ktg jutro tylko jak mnie zatrzymają w szpitalu to będę leżeć do poniedziałku... i myślę dopiero iść w poniedziałek, ruchy czuję więc chyba wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech Aga ty masz czas do 24 :00, i proponuje Ci abyś te kilkanaście jeszcze godzin wyczarowała ten poród!!!!
Cholera tak nagle, szybko zaczęły się porody i znowu spokój 😞. Nie wiem czemu 🥴 Dość długa jest już ta przerwa. No dalej dwupaki do otwierania zapraszam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...