Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bagira cieszę się,ze z głową lepiej 🙂
Co do zebów to Oskar tylko przy 4 ma gorączkę a teraz musi sie przebić reszta tej oststniej i to pewnie od tego 😞
Policzek lepiej,już jest strupek,nie ropieje,mam nadzieję,ze obędzie się bez blizny... 🥴

A brzuszek u mnie widać,jest zarysowany,jak włożę obcisłą bluzkę albo sweter to widać,kupiłąm już większe spodnie,żeby na brzuchu nie cisły.
No ale nic nie tyję,waze tera 🥴z od 2 dni 47,5...

A kawa,to w pierwszej ciąży na zwykłaą sypaną mnie odrzucsło od początku ale piłam rozpuszczalną z mlekiem codziennie 1,przy moim ciśnieniu nawet lekarz mi kazał.
Teraz na początku piłam ale ostatnio nie mam ochoty i piję herbatę.

Ale się do dupy czuję dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adus, z moja głowa nigdy nie jest dobrze 🙃
co do zabków, nawet nie wiem kiedy malemu wyszły 4 , jemu po kilka zebów wychodziło praktycznie bezobjawowo ale jek będzie dalej to nie wiem. Teazr strasznie marudzi ale te zebu ida od miesiaca chyba bo jak skonczył 8 miesiecy miala juz 8 zebow i cisza, dopiero teraz znowu zaczeły iść. Własnie przyszedł i mi laptopa zabiera. Kurcze, topola u nas klacze i wszędzie lata to swinstwo, dobrze ze mam alergie na kasztan a nie topolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarowi wyszedł pierwszy ząbek jak miał 9,5 miesiąca (23 stycznia) i już ma 13,przy każdym marudzi,niekiedy po dwa wychodziły ale przy 4 najgorzej 😞
Ogólnie źle znosi ząbkowanie,kolki nas ominęły to mamy to 😞
Aż się boję jak drugie dzieciątko będzie to znosić 😞

Zaraz do lekarza,potem napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Podobno kawę można pić w ciąży...
co do ząbkowania na razie Ewunia grzeczna ale ma dopiero 4 ząbki a podobno te tylne są najgorsze 😞
Już dziś spacerek zaliczony szybki bo tylko 1.5 godz ale straszny wiatr u nas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂 Co do ząbkowania dzieci to nietety nie moge sie wypowiedziec 😞 Ja kawy nigdy nie pilam bo jej nie lubie 😜 u mnie brzuszek tez juz widac i to nawet sporych rozmiarow 😁 ja dzis nie mam kompletnie sily bylam na badaniech na zakupach u mojej mamy i wrocilam kompletnie padnieta 😞 Kochane czy was jak bolą piersi to także promieniuje pod pachy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ma lekko czerwone gardło i daję mu Tantum Verde,a jak gorączka będzie jeszcze 2 dni to antybiotyk,taki 3 dniowy,mam już receptę.
Maruda straszna,ciągle cieknie z nosa 😞

Bagira to szybko wyszły 🤪,małemu ta 🤪k późno ale jakjuż to potem się posypały

Majka mnie bolą piersi jak dotknę ale nie tak jak piszesz,tylko każda pewnie ma inaczej.

Ale dzisiaj jestem głodna,zjadłam juz 3 kanapki i miskę płatków,prince polo,gulasz z kaszą gryczaną,teraz jem grześka...może zacznę tyć,oby nie za dużo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja, ja czuje własnie taki bół piersi. Jako pierwsze zaczeły sie powiększac 😠
Mi niestety przeszedł apetyt. wczoraj jajecznica, dzisiaj tez i pewnie na tym koniec. Nie mam ochoty jeść z reszta cały czas sie z moim żrę więc nawet nie mam ochoty. Po tym jak powiedzialm ze wole nie leciec do Pl na urodziny Maksa to stwoerdzil ze on nie chce zadnych urodzin obchodzic a na dzien matki to niech Maks mi cos kupi bo nie jestem jego matką 😠 I tak cały czas. Normalnie nie wyrabia z tym facetem. Wie doskonale ze hormony mi buzuja to jeszcze dolewa oliwy do ognia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to witamy Kropeczek w klubie. Normalnie tylko łeb ukrecic tym dziadom, zero zrozumienia szczegolnie że juz wiedzą jak to jest na początku ciązy. Nie pomoże a jeszcze dołozy obowiazków i trosk. I jeszcze to jego, "po co sie tak denerwujesz " 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Oj Bagira witaj w klubie,ja tez ostatnoi się żre 😞,z nerwów tak chudnę 😞
Jeszczejestem wkur... bo ten zakichany malarz-kumpel męża to partacz 😠,mam farbę na meblech,podłodze,listwach a nawet na roletach...no i nie jest dokończone,jutro przychodzi,niech to poprawi,powynosi na śmieci ten burdel z korytarza i balkonu i niech wypier... 😠...przepraszam za te przekleństwa ale mam na co być zła 😞
Korytarz i kuchnię mąż zrobi sam,potem te kafelki też jakoś,najwyżej mój tata nam pomoże...nawet jeśli miałabym robić pół roku ten remont to pijaka-partacza ie chce tu widzieć i koniec znajomości 😠

Mały maruda,na przeciwbólowych,ja czuję się paskudnie,senna,obolała...do d...

Kropeczek to możliw,ze tak wcześnie ruchy czujesz???? 🤪

A i jeszcze jedno,mały jest w żłobku na grupie 2 ale od września,czyli nawet nie mogę iść niegdzie do pracy,chyba,ze znajde coś na pół etatu popołudniami...jeju nie wiem jak to będzie z jednej wypłaty 😞..wszystko przez ten kryzys w mojej firmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego Mamusie 😘
Nie przejmuj się Aduś ja nie przybieram w slowach jak mnie nosi więc czasami tez najchetniej pusiclabym wiażankę. Dzisiaj juz z baranem się pozarłam.
Byłam u połoznej znowu 5 fiolek krwi spuscila, strasznie duzo tutaj biora takie spore te fiolki, nie wiem po co az tyle, jeszcze się spazm zrobił i musial kluc i grzebac, brrrr. Nastepna wizyta za 6 tygodni, USG w 13 i chawala Bogu w 20 tygodniu, wreszcie wprowadzili to drugie USG bo trzeba bylo samemu 170 funtów zaplacic zeby sie prawie nic nie dowiedzieć. Widzicie zeby prawie 1000zł za usg płacić 🤪 no ale jak trzeba to trzeba, teraz na szczescie juz nie trzeba.
A tak poza tym dzien do bani. Mały obudzil sie z potworna wysypka na twarzy i klatce piersiowej, centralnie jak by ospa czy coś a ja z powodu sepsy nie byłam szczepiona na większośc chorób... Polozna stwierdzila ze to zejdzie i nie jest zaraźliwe, oby bo fatalnie to wyglada takie czerwone placki malych pecherzyków. Poza tym jedna ze swinek ma chyba paraliź więc nie wiem czy ją odratuję, tak więc dzień do dupy, sorry ale musialam to powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, nie pisałam juz wczoraj bo miałam potworny nastrój nie chciłam Wam go tez popsuć.
Dzisiaj juz swoje nadźwigałam więc siedzę i mysle o tym co jeszcze mam do zrobienia.
U nas rodziny wiedzialy od 7 tygodnia , czyli po 1 usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski. Nadal mam złą passę 😞 Dzisiaj na moich rekach umiarła moja swinka, nawet nie wiecie jakie to koszmarne uczucie jak widzisz powolna smierc swojego zwierzaka, jak coraz wolniej oddych az tylko wyda ostatni pisk i przestaje oddychac 😞 😞 😞 Długo to będzie za mna chodzić. Świniaczka bedzie za nim bardzo tesknic, nawet nie wiem czy się tez nie rozchoruje 😞Juz dawno nie pochowała żadnego zwierzaka a juz na pewno nie patrzyłam jak umiera. W dodatku ryby mi zachorowały, liki podane więc mam tylko nadzieję ze z nimi będzie dobrze. Normalnie jakies fatum. Tylko dbac zeby Kicia byla zdrowa. Poza tym wszyscy zdrowi, o tyle dobrze co prawda syn daje ostro w kośc w dalszym ciagu, więc naprawdę zyc sie odechciewa. Więc jak widzicie nic fajnego nie napiszę, musze przeczekac ten okres i mieć nadzieję ze bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bagira przykro mi 😞 ,jedyne dobre,ze już sie nie męczy 😞
My od początku roku z mężem mamy pod górkę,w styczniu zmarł dziadek Andrzeja,był z nim bardzo związxany i ciężko sobie radzi z tym,potem teściowa miała wszczepianą endoprotezę(w zeszłym roku w czerwcu złamała nogę w 3 miejscach,otwarte i ma śruby,potem po miesiący złamała nadgarstek i znowu śruby a w grudniu złamała bark w 5 miejscach i stąd ta endoproteza 😞
Potem przedrowadzka na dziadka mieszkanie,remont nadal,no i trochę długów związanych z mieszkaniem,no i brak pracy 😞...ale mam nadzieję,że wkońcu się odwróci zły los...no jedyne dobre,ze wkońcu jesteśmy na swoim no i oczywiście nasza Dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jak Wasze brzuszki?
My idziemy niedługo na cmentarz do dziadka a potem na grila a jutro jest festyn rodzinny na dzień dziecka na Ostrowie Tumskim 🙂
Mały nadal się męczy,już nie wiem od czego,nie widać,zeby jakiś ząbek się przebijał,no ale on też do końca nie da sobie zajrzeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...