Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W tym tygodniu może wzrosnąć Twoje ciśnienie krwi, możesz bardziej i intensywniej się pocić, przez co mogą wystąpić krwawienia z nosa. Nie przejmuj się, nie jest to groźne i zwykle szybko mija.
Dziewczyny to cytat z Brzuszek.net 🙂 Może to przez wzrost ciśnienia was serca bolą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serce mi nie boli tylko mam kołatanie. Mam wrodzona arytmię i takie kołatania mi się zdarzają ale sa strasznie nie fajne bo czujesz jak serce co kilka minut sie szarpie az piersś sie unosi, nie za fajne uczucie a co gorsza mam juz co kilka minut a jeszcze wczoraj było moze co 10.
Kurdę, właśnie się dowiedziałam ze zmarł przyjaciel mojego brata 22 lata :...( Chłopak od 15 roku zycia walczył z rakiem kości i niby było juz dobrze nawet nie musiał stosować terapii i masz 😞(( Fajny wartościowy chłopak, szkora jak tacy ludzie odchodzą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety taka kolej rzeczy ale za to jaka bolesna. Mój tata też zmarł na raka kości ale nie po sześciu lata walki tylko po pół roku 😞 😞 Mój dzidziuś nie będzie miał dziadka bo tata mojego męża też nie żyje- zabił go samochód. Moje serduszko na razie przestało- ufffff.... Mam tak co jakiś czas. Ja będzie mnie trzymać jeszcze tak kilka dni to trzeba iść do lekarza ale u mnie w dzielnicy to są sami rzeźnicy 🥴 😮 Beatka dużo spokoju i odpoczynku. Uważaj na Siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ciocia zmarła na raka kości po 7 latach walki, opiekowałam sie nia prze caly czas tak ze pamiętam jakie to podstępne cholerstwo, dzidek za to w kilka miesiecy na raka skóry, babcie na macicy i trzustki i prababcia mózgu tak ze nie za wesolo... Wisz, inaczej jak umiera osoba starsza a inaczej jak młody człowiek. W zeszłym roku zmarł mój przyjaciel, tutaj w Szkocji, miał 24 lata na ...zawał serca !!!! wrócił po imprezie, położył się spać i juz się nie obudził a jeszcze dzień przed z nim gadałam. Chłopak nie pił nie palił. do dzis nie mogę w to uwierzyć.
Co zas do serducha to i tak mam zmienic przychodnie więc moze tez przy okazji zapisze sie do lekarza niech posłucha albo do kardio skieruje, chociaż tutaj to trzeba umierac zeby skierowanie dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Widzę,ze zeszłyście na smutne tematy 😞,Andrzeja dziadek wyjechał do sanatorium po zapaleniu płuc,2 dni przed końcem był przewożony do szpitala w Poznaniu,nie kojarzył,móżg niedotleniony itd.,okazało się,że to tętniak aorty brzusznej,operowali ale zmarł po 3 dniach.W sumie w sylwestra było wszystko ok a zmarł 17 stycznia.
Teraz teściowa 😞,pokonała raka jelita 20 lat temu i 2 lata temu raka tarczycy no i teraz rak kości 😞
A mój kumpel-28 lat-się zapił na śmierć,nie wiem co mu odbiło.
Zgadzam się,jak młoda osoba odchodzi to sięsercekraje tymbardziej,bo miała całe życie przed sobą.
2 tyg.temu Andrzeja kierownika dzieci-córka i syn mieli wypadek na motorach,oboje zgineli-to jest masakra pochować własne dziecko 😞

Aha,Andrzej wrócił po 21,przesłuchali go i....będzie oskarżony o to,że przy reanimacji połamał facetowi żebra 🤪....i jak tu do cholery pomagać!!!!! Ratował człowieka,jemu się udało,to niejego wina,że zmarł w karetce 😞

Oskarowie gorączka mineła prawie,ma ok.37,2 tylko,więc obędzie się bez antybiotyku 🙂

A kołotanie ja mamod pau tyg. i mi lekarz powiedział,zeto normalne,bo serce musi przepompować teraz więcej krwi,stądteż tachykardia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, rzeczywiście smutne tematy. Moja rodzina to chyba jakiś ewenement nie znam czy znałam nikogo kto miał by czy umarł by na raka, nawet jak sięgam pamięcią dalej to nikt nie przychodzi mi na myśl, dziękować Bogu. Z uwagi na fakt iż prowadzę kwiaciarnię, często robię wiązanki pogrzebowe, dużo osób w tracie opowiada o różnych przypadkach i okolicznościach śmierci, czasami to aż ciary przechodzą po plecach, i tak jak piszecie gdy umiera osoba starsza wiadomo żal ale swoje w życiu już przeżyła, zobaczyłą, na pewno częściowo i się spełniła, ale tragedią jest jak umiera młdy człowiek, przed nim całe życie, ehhhh.
No ale dość o nieprzyjemnych rzeczach.
Napiszcie mi kochane jak tam Wasze piersi, bolą Was cały czas, mnie bolały od początku ciąży ale jakieś 3 dni temu przestały, mogę je normalnie dotykać nic nie boli, naczytałam się w necie o poronieniach i co za tym idzie zaniku bólu w piersiach, ale mam wielką nadzieję że to normalne że przestają boleć ok 20 tyg, jak to jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,mnie bolały trochęna początku,teraz bolą jedyniesutki,pewnie ma to związek z siarą,która się u mnie pojawiła.
Masz kwiaciarnię???
Ja pracowałąm przez rok w kwiaciarni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli jak myślisz Aduś nie martwic się tym i czekać cierpliwie na wizytę u ginka?
Tak, mam kwiaciarnie, już 6 rok. Zawód zupełnie nie związany z wyuczonym, ale to są właśnie meandry życia hihihi.

Na ost. wizycie i szybkim USG lekarz stwierdził że doskonale widać że chłopiec, także trzymam się jak narazie tej wersji. Chwaliłam się Wam, ale pewnie przeoczyłaś. W pon idę na wizytę to może znów podejrzymy l-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,ja mam przemarznięte ręce i zimą aż wstyd je pokazać 😞,bo pracowałam w kwiaciarni na rynku,wodę zimą nosiłam z daleka a w budce tylko 4 stopnie 😞,szefowa pojeb...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już byłam na zabiegach,więc jest lepiej 🙂Ale jeszcze daleka droga
Oskar nie ma juz nawet stanu podgorączkowego,daję sobię rękę uciąć,ze przebił się ząb 😁
Właśnie wstał i broi 😁,pół nocy padało i rano tak przyjemnie było a teraz znowu upał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dzięki Bogu nosić wody nie muszę, bo wszystko na miejscu, ale zimą tez jest u mnie zimno, fakt faktem nie 4 stopnie ale zimno. Najgorsze w tym momencie dla mnie to targanie tych kwiatów na giełdzie, kilogramami trzeba się tego nanosić a tu za bardzo nie można, ale jakoś rade muszę dawać. Tak jak piszecie, swój interes to duży obowiązek i stres ale i przyjemność i swojego rodzaju niezależność. Aczkolwiek kategorycznie stwierdzam że kobieta interesu która jest w ciąży jest o wiele gorszej sytuacji niż kobieta na etacie.
Kurcze upał i duchota od rana, aż strach pomyśleć co będzie w południe, każdy już zmęczony tymi upałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt,Ty sobie nie pójdziesz na L-4,bo musiałabyś interes zamknąć 😞

My wybieramy się potem do zoo-parku,mały pobiega,w domu mam równie duszno i gorąco jak na dworze 😞,mam pół dnia słońce w pokojach

Mały ogląda bajkę -Ageny specjalny Oso i śpiewa do piosenki 😁 ha ha...rozbraja mnie poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 😘
u nas znowu leje, juz mam dość coś nie typowo na Szkocje żeby tak padało.
Moj dzisiaj w rozjazdach tak ze sama będę, może wreszcie zrobię pokoik Maksowi, dekoracje przyszły więc czemu nie 😉
Bede jeszcze wpadac do Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 U mnie tak na dwa razy. Zapraszam bo jest słonko ale nie jest gorąco tylko ciepło w sam raz na spacerek 😉 Ja i dzidzia czujemy się dobrze 🙂 Ale coraz częściej doskwiera mi głód dobrze, że jem małe ilości jedzenia 🙂 Mnie też na początku bolały całe piersi aż mi gorączkowały. Teraz też bolą tylko sutki a raczej są bardzo wrażliwe 🤨 Miłego dnia Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak jest zima, to tęsknimy za upałem i latem, a jak już przychodzi, to nam za gorąco 🙂 hihih ja uwielbiam bardzo ciepłą wiosnę 🙂 Cieszmy się, że nie jesteśmy w zaawansowanych ciążach, bo wtedy by było naprawdę ciężko 🙃
Ja już mojego dzidziusia nie widziałam (na usg) 5 tygodni i mi smutno... Czasem się zastanawiam czy on tam jest, czy gdzieś nie poszedł sobie, a ja nie zauważyłam jak sobie po prostu wyszedł 🙃 🙃 🙃 🤪 Dlatego nie mogę doczekać się wtorku i usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie macie w Polsce, że macie więcej tych usg. Ja miałam jedno w 15 tygodniu i teraz w 20 🤨 Ale jak pojadę do polski we wrześniu to pójdę na jeszcze jedno w 4D 🙂 Ja tam uwielbiam upały i chciałabym chociaż na tydzień teraz polecieć do Polski. Poleżeć w cieniu na plaży i popluskać się w wodzie( chociaż pływać nie umiem ). U mnie zrobiło się zimno. Pogoda jest nie lipcowa tylko co najmniej wrześniowa 🤢 Nina jak ręka ?? Boli jeszcze ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...