Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Kochana wróciła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
Ale się uśmiałam nawet poród był u Ciebie na wesoło 😁 Majeczka jest śliczna !! I Cieszę się, że tak szybciutko doszłaś do siebie 😘 Szkoda tylko, że Cie tak długo z tymi wodami trzymali 🤔 Ale już jesteś po wszystkim 😉 Teraz jesteś Cwaniara i możesz czekać na inne rodzące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Aga a na mnie sexik nie działa qwa 😠 zła jestem bo już tez bym chciala byc po. A szwy załozone rozpuszczalne masz ???????
A Majeczka grzeczna jest ???????????????
Zasypiemy cie teraz pytaniami ha ha ha
A jak Oliwka zareagowała na siostrzyczkę ???? Ucieszyla się ?????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


No bo ja jak zaplanuje to tak musi być 😁 a miałam szczęście że rodziłam w 38 tyg bo inaczej by ze mnie krajanke robili 😁 Maja się wmieściła w wadze 😁

zaplanuj i mi, bo mnie Zośka słuchać nie chce 😞 straciłam nadzieje i sie depresjonuje, bo znowu mdłości jak na początku ciąży, już mam dosć 😞
Ale coś mi się zdaje że lada dzień lada chwila Nina nas może zaskoczyć bo ona jakoś dziwnie słaba jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Moja Kochana wróciła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
Ale się uśmiałam nawet poród był u Ciebie na wesoło 😁 Majeczka jest śliczna !! I Cieszę się, że tak szybciutko doszłaś do siebie 😘 Szkoda tylko, że Cie tak długo z tymi wodami trzymali 🤔 Ale już jesteś po wszystkim 😉 Teraz jesteś Cwaniara i możesz czekać na inne rodzące 😁


Cześć Lesbo 😁 jeny a ty mnie do późna wtedy wysłuchiwałąś moich jęków przed monitorem 😁
A Oliwka u babci jak zobaczyła samochód to prawie z okna spadła i biegła do drzwi z krzykiem pokaźcie moją Maje 😁
A przy kąpieli płakała jak bóbr że Maja ma ała bo zobaczyła klamre na pępku i nie szło jej uspokoić 🙂 dobra lece coś zjeść 😁 bo stale głodna jestem 😁 Maja jak aniołek je i śpi a mleka mam dużo póki co 😁 Buziaki 😁


He he he lec najedz się 😉
Ja też się odmeldowuje , ide do łóżka bo doła mam , wszystkie jakies objawy a ja nic 😞
Dobranoc , do jutra pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Agatka 😘
Cieszę się, że Majeczka grzeczna 🙂 Pipka Ci popękała czy było cięcie ????
Aż Ci zazdroszczę tak szybkiego porodu no ale Krowa ma duże dupsko i jak rozlazłe to i dziecko moment wyskoczyło jak z procy 😁 😁 Jedz Kochana żebyś miała siłę teraz przy dwójce dzieci 🙂 No tak pisałyśmy do ostatniej chwili na gg i jeszcze pisałam żebyś poczekała z godzinkę i jak nie ustąpi to jedźcie do szpitala sprawdzić co się dzieje ha ha ha a tu się działo ROZWARCIE już 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Fajnie AAga że jesteś 🙂 Szybko cię wypuścili...
Aja tam nadal dziś rodzę i koniec !!! Idę się wykąpie 😁
Dobranoc


A bierze Cie coś Aguś ??
No kurcze ja już miałam nadzieje taki miałam ból w podbrzuszu ale wszystko minęło i dupa blada 🤨 A jestem w szoku ogólnie 🤪 Mówię do męża, że upieczenie ciasta i sałatkę jarzynową zostawię na ostatnią chwilę do uszykowania bo tego się nie da zamrozić. A On co Ty się tak martwisz o to jedzenie !! Nawet ciasto upiekę tylko będziesz mi mówić co i jak robić 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Mini że już w domu jesteście 🙂 Maja jest śliczna, trochę Ci zazdroszczę, że już masz ją przy sobie 😉 😉 😉 🙂 ale na mnie też przyjdzie czas 😉

Gosiu, nie jesteś sama, ja też żadnych objawów nie mam, czasem mi się brzuch stawia, a tak to mały mi w brzuszku wariuje i bawimy się - ja bujam brzuszkiem, a on mnie kopie 😁 😁 😁

Co do hemoroidów to ja niestety też mam ten problem, już długo przed ciążą miałam, na początku zaniedbałam a potem nie zdążyłam zaleczyć, a teraz się z tym męczę, jakbyście się dowiedziały o jakimś sposobie leczenia tego w ciąży to dajcie znać, bo to na prawdę uciążliwe a porodzie może być dużo gorzej 😞

Beatka, współczuję ci, nawet nie wiem co ci poradzić bo ja nie miałam mdłości w ciąży i nawet nie wiem jak to jest 😞 Ale może to znak, że i na ciebie zbliża się pora i niedługo i ty będziesz mieć dzidzię przy sobie 🙂 🙂 😉

Kasia, Aga i Nina ruszać na porodówkę bo nowe zdjęcia dzidzi bym z chęcią pooglądała i relacje z porodów też chętnie poczytam, bo ja jeszcze nie wiem jak to jest to mogę tylko na opowieściach bazować 😉 😉 🙂

Ja nie śpię bo jakoś mi się nie chce, zjadłam niedawno batona i dwie czekolady taką miałam ochotę na słodkie a teraz kanapki wcinam, wiecznie nienajedzona jestem 😉 Ale niedługo kładę się spać choćby na siłę, jutro w nocy czeka mnie podróż a w taką pogodę wole nie spać w samochodzie tylko z mężem rozmawiać, raz już zasnął jak ja spałam i źle się to skończyło, przed nami długa droga i na letnich oponach. A jeszcze popołudniu jadę do szpitala uzgodnić termin mojego stawienia się tam. Nie chce tam siedzieć dlatego po wszystkich badaniach będę bardzo chciała wyjść do domu bo tam to tylko dodatkowy stres 😞
Znikam, miłej nocy, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Aga , Majeczka - marzenie 😘 😘 niech sie zdrowo chowa.
Ty tez dochodz szybko do siebie.

a Wy szczuplych lasek w top model nie ogladalyscie? 🤪


Ja oglądałam, po porodzie też takie będziemy 🙂 🙂 🙂



no baaa..... nie ma najmniejszych watpliwosci 😜

dobranoc laski, do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini wróciłaś!!!! Gratulacje jeszcze raz! Maja jest śliczniutka 😁
U mnie zawierucha śnieżna od rana telefony sie urywają, że zajęcia w szkole w gminie odwołali (teściowa jest nauczycielką) do zakładu do pracy na 6 nikt nie przyjechał z pracowników normalnie koniec świata 😮 a ja dzis na zakupy mialam jechac a w taka pogode to nie pochodze po miescie 😞
Co do wywoływania porodu to wczoraj Paweł się zgodził ale na mnie seksik też pewnie nie bedzie działał hehe bo teraz czuje sie rewelacyjnie 😁 ale ja chce w przyszłym tygodniu urodzic wiec bede próbowałą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja właśnie u rodziców, muli mnie nieziemsko, ale dzisiaj zamierzam po mieście połazić kilka spraw załatwić bo -potem już nie będzie kiedy, nie sądze żeby to podziałało na mnie zbawiennie ale tak mi dobrze się zrobiło jak rano wyszłam na dwór 🙂
dzisiaj mi się śniło że u rodziców w wannie się kąpałam a tu wody i czop z krwią odszedł, heh we wtorek się u nich bede myć przed wizytą ale raczej watpie czy to się sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini - super, ze juz jestes z powrotem!!! 🙂 i gratulacje raz jeszcze! szybko Cie wypuscili i najwazniejsze, ze wszystko dobrze i chyba szybko doszlas do siebie 😁. I dobrze, ze piszesz, bo ja sobie mysle, ze jak wszystkie urodza i sobie pojda a ja zostane, to za cholere nie bede wiedziala czy porod to juz 😉 a tak to sie doksztalcam 😁. Wczoraj wieczorem tak mi twardnial brzuch, nie wiem czy Maly sie wstawial czy to skurcze czy co, ale az sie przestraszylam, moze to przez 2 spacery jednego dnia, hehe. Ale jeszcze troche dobrze by bylo wytrzymac. Milego dnia, ale zawierucha na dworze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 🙂
Jak się wszystkie cieszą, że Miniaturka ze śliczną Mają wróciła 😁 No to ja nie będę gorsza i też się będę cieszyć 🙂 Wpadłam tylko na chwilę, bo ciągle leżę. Myślałam, że wczoraj odjadę, ale nic mnie nie rusza. Krzyż mnie boli, brzuch jak skręt jelit i chodzę zakręcona jak sanki w maju. Ale to może jakieś zatrucie... nie wiem.
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.
wyczytalam w pewnej ksiazce, ze tzw "arabska noc" - czyli akt milosny moze wywolac porod. czasam to skutkuje z uwagi na zawartosc w nasieniu prostaglandyn, po drugie, w takcie orgazmu miesniowka macicy moze tak sie napiac, ze wywola skurcze macicy.

u mnie seks byl, ale orgazmu nie, wiec moze tu lezy przyczyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...