Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Teraz stycznióweczki nie mogą się doczekać Rozwiązania hahah 😁 Tak jak u nas każda szukała objawów zbliżającego się porodu 😉 Jak dobrze mieć poród już za sobą ☺️ ☺️ Jak sobie przypomnę ten ból, to aż mi słabo 🤨
Jutro impreza u Alicji i Majki 😁 Mamuśki oraz Dwupak Pod Ochroną, wpraszamy się na szampana i torta?? 😎 😎 😎
Was nie wiem czy wpuszczą, ale mnie Alicja na pewno wpuści, w końcu z teściową się nie zadziera hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie jestem styczniówka a zarazem grudniówka.Mam termin z @ na 27 grudnia a z usg na 16 styczni ale juz chodze na ktg i sa skurcze lekkie narazie.I mam do was pytanie.Byłam w poniedziałek na usg w terminie i moje API wynosi 145mm i lekarz mówi ze wszystko w porzadku z tymi wodami ale dziewczyny mówiły mi ze ich jest bardzo mało i sama nie wiem co mam myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Bo u nas to trójkami i dwójkami szło 😁


To jak u nas dwójkami albo trójkami szło to co ze mną jak ja sama zostałam? 😞 Ja też chce tort więc się wpraszam do dziewczyn, w końcu mogę nadal jeść wszystko i muszę z tego korzystać 🙂
Styczniówki mnie wyprzedzają 😞 oj, tam... co się będę przejmować, może jeszcze na jakiś bal sylwestrowy się wybiorę 😉 😁 😁 😁 albo chociaż na wrocławski rynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ola po kąpieki tak sie rozbudziła że oczęta jak 5 zł. miała,dwa cyce wydoiła i mało jej było ha ha , musiałam sztucznego jej dać a teraz po mału zasypia - chyba 😮
Przyszłam powiedzieć dobranoc 😉
Spokojnej i przespanej nocki mamuski i dwupaku jedyny 😜 😉 Iwonka na porodówkę odjeżdzaj 🤪 Pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, jestem pierwsza bo sie doje 🙂 maly dzis od do 5 nie spal 😞, 3 kupy, karmienie, potem wil sie i b plakal bo bolal go brzuszek, potem cyc (moze cos tam ) i w koncu nad ranem usnal...nie wiem, moze ta butelka zla - jakas polecacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Hej mamusie jestem styczniówka a zarazem grudniówka.Mam termin z @ na 27 grudnia a z usg na 16 styczni ale juz chodze na ktg i sa skurcze lekkie narazie.I mam do was pytanie.Byłam w poniedziałek na usg w terminie i moje API wynosi 145mm i lekarz mówi ze wszystko w porzadku z tymi wodami ale dziewczyny mówiły mi ze ich jest bardzo mało i sama nie wiem co mam myśleć 😞

nie jest mało, ja w 35 tyg miałam 150mm i wszystko ok było 🙂 także się nie martw
moja mała śpi w łózeczku, niechce spać w łożku z nami bo czuje mnie i cyca i zaraz płacze bo chce na fotel i karmienie bo na leżąco niechce się karmić
teściowa jej wepchneła smoka aż zatrybiła i teraz mam problem z karmienie bo się przyssac nie może bo trzyma lekko jak smoczka:/
dzisiaj cała noc prawie przespana, o 2 wstała na jedzenie i o 6 rano, nie wiem czemu tak może dlatego ze wieczorem melise piłam :| no i ani siku ani kupe, raz było siku jak ocet pachniało ale teraz juz ok, tylko od 6:30 krzyk i pisk bo kopki nie mogła zrobić
a właśnie moja mała też już 4 dobiła 🙂 a wychodziliśmy ze szpitala to ważyła 3430g 🙂wiec przytył mój żarłok 570g w ciągu 8 dni 🙂 ale dzisiaj dalej nie bardzo chce jeśc a tak codziennie na cycu wisiała, aż sie martwie czy wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Moja Adusia śpi u siebie w łóżeczku bo do nas do łóżka w nocy Ewcia przychodzi 🙂
Gonia co do nóżki to tylko masuj jej codziennie ja i wróci do normy moja siostra miała tak nóżkę przekrzywioną i doszło wszystko do normy więc bez obaw 🙂
A teraz zmykam jak was nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo jaka cisza... 🤔 A mojemu dziecku pediatra przepisała Nutramigen a ponoć śmierdzi i jest niedobre w smaku ale może pomoże...Niby może to być nietolerancja pokarmowa związana z nietolerancją laktozy a tym samym nie wiem co jeść 😞 No bo nie chcę jeszcze teraz ją odstawiać od piersi bo myślałam karmić ok. 3 miesięcy a ona jutro kończy dopiero 3 tygodnie...No ale z drugiej strony jeśli nie toleruje jakiegoś składnika w moim mleku to nie chcę jej dawać. Ogólnie śpi niespokojnie, pręży się prawie cały czas ale kupki robi więc nie wiem o co chodzi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🤪 🤪
Aga mam nadzieje że ta nóżka sama sie wyprostuje , czekam jeszcze na wizytę u ortopedy i ciekawe co on nam powie.

Agatka moja Ola ciągnie smoczka i nie ma problemów z ssaniem. A jak jej daje jeśc zcy z butli czy z cyca to tak zachłannie je jakby głodzona była hihihi I też dlatego jej się tak strasznie ulewa. A Twoja Zosia sporo przybrała na wadze 🤪 🤪 Kluseczka z niej 😁 😆

Moja Ola dzisiejszej nocy była nie najedzona hihihi co dwie godziny jadła 😜 😜. Nie dałą mamie pospać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej mamuśki 🤪 🤪
Aga mam nadzieje że ta nóżka sama sie wyprostuje , czekam jeszcze na wizytę u ortopedy i ciekawe co on nam powie.

Agatka moja Ola ciągnie smoczka i nie ma problemów z ssaniem. A jak jej daje jeśc zcy z butli czy z cyca to tak zachłannie je jakby głodzona była hihihi I też dlatego jej się tak strasznie ulewa. A Twoja Zosia sporo przybrała na wadze 🤪 🤪 Kluseczka z niej 😁 😆

Moja Ola dzisiejszej nocy była nie najedzona hihihi co dwie godziny jadła 😜 😜. Nie dałą mamie pospać

kurcze ja mam wyrzuty sumienia z tym smoczkiem, no nie moge sie pogodzić z tym, czuje sie jakbym jej krzywde robiła, a wogóle dla poprawy mojej samooceny jako matki zamówiłam książke Pawła Zawitkowskiego http://allegro.pl/mamo-tato-co-ty-na-to-dvd-pawel-zawitkowski-i1369308414.html mam nadzieje ze coś niecoś się dokształce
Marta moja się pręży jak kupki nie może zrobić albo jak kupke zrobi ale gazy nadal ma, odstawiłam witaminy i dzisiejszy atak pseudokolkowy o niebo krótszy i lżejszy, pomęczyła sie z godzinke i przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Moja od 5 rano do 8 nie spała tylko towarzystwa szukała ha ha 😁 I Tata ją bawił a mamusia spała 😁 😁
Była położna. Malutka żółtaczki nie ma na szczęście 🙂 I okazało się, że moje opuchnięte stopy to norma tutaj w Anglii i mam się nie przejmować bo ogólnie czuję się dobrze. Antybiotyk jak jej pokazałam okazało się, że jest też do dawkowania przy karmieniu, ale już nie muszę go brać. Także dzisiaj Ala dostała cyca 😁 A nawet dwa 😁 😁 Wypiła z nich wszystko i dostała jeszcze trochę butli i teraz śpi 😁 Dla mnie Bebiko tez jest bardzo dobrym mlekiem. Mała nie kolkuje, nie ma twardego brzuszka a po jedzeniu jej się nie ulewa i szybko odbija 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Moja Ola po kąpieki tak sie rozbudziła że oczęta jak 5 zł. miała,dwa cyce wydoiła i mało jej było ha ha , musiałam sztucznego jej dać a teraz po mału zasypia - chyba 😮
Przyszłam powiedzieć dobranoc 😉
Spokojnej i przespanej nocki mamuski i dwupaku jedyny 😜 😉 Iwonka na porodówkę odjeżdzaj 🤪 Pa .


Witam mamusie! My nadal w domku i w dwupaku i nadal cisza 🙂
W nocy to już w ogóle prawię nie śpię bo nie mam jak a jak zasnę to się budzę co chwila i brzuch mi się stawia w nocy częściej, ale poza tym nic. Czekam przez weekend i jak nic się nie ruszy to w poniedziałek do szpitala. Mógłby się tak w Nowy Rok nad ranem urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
no już teraz na dniach będziesz tulić maleństwo 🙂
A mam pytanie czy jeszcze krwawicie ??


No tak, prędzej czy później mój synek musi się urodzić, tylko to czekanie dobija 😞
Ale spokojnie poczekam 🙂 Jak o nim piszę to się tak fajnie przeciąga w brzuszku 🙂 muszę się tym nacieszyć bo niedługo nie będę już tego czuć 🙂 będę mieć Małego przy sobie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEY!!!
jezdem na chwilkę:P
u mnie ok wsio... zaówarzyłam że przestaje krwawić i wyłażą mi szwy samorozpuszczalne wiec niedługo ... 🤪 😁 zartuje bojem się jak niewiem hahaa
Malutka grzeczniutka kupka jakoś jest czasem niema ale troche płacze ale ogólnie ok teraz spi... hihihi ciekawe jak długo 😮 🙃 😁 buziaczki mamuski dzieciaczki i dwupaczku pod ochroną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hej mamuśki 🤪 🤪
Aga mam nadzieje że ta nóżka sama sie wyprostuje , czekam jeszcze na wizytę u ortopedy i ciekawe co on nam powie.

Agatka moja Ola ciągnie smoczka i nie ma problemów z ssaniem. A jak jej daje jeśc zcy z butli czy z cyca to tak zachłannie je jakby głodzona była hihihi I też dlatego jej się tak strasznie ulewa. A Twoja Zosia sporo przybrała na wadze 🤪 🤪 Kluseczka z niej 😁 😆

Moja Ola dzisiejszej nocy była nie najedzona hihihi co dwie godziny jadła 😜 😜. Nie dałą mamie pospać

kurcze ja mam wyrzuty sumienia z tym smoczkiem, no nie moge sie pogodzić z tym, czuje sie jakbym jej krzywde robiła, a wogóle dla poprawy mojej samooceny jako matki zamówiłam książke Pawła Zawitkowskiego http://allegro.pl/mamo-tato-co-ty-na-to-dvd-pawel-zawitkowski-i1369308414.html mam nadzieje ze coś niecoś się dokształce
Marta moja się pręży jak kupki nie może zrobić albo jak kupke zrobi ale gazy nadal ma, odstawiłam witaminy i dzisiejszy atak pseudokolkowy o niebo krótszy i lżejszy, pomęczyła sie z godzinke i przeszło


ja mam ksiazke Zawitkowskiego, b fajna, tylko gorzej z czasem do czytania 🙂 w dzien jakos lepiej spi, uff, zobaczymy jak dalej; acha, udalo sie go nakarmic piersia, tj wazylismy go przed i po i 50 g wiecej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie, dziewczyny co mam zrobić żeby mi w szpitalu zapis ktg zrobili jak pojadę np. dziś??? Ta moja lekarz nic mi o tym nie mówiła, że mam robić, tam u niej nie można i nie wiem co mam zrobić bo siostry mi piszą że one po terminie co 2 dni musiały robić a ja już 6 dzień po terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja jeszcze tez krwawien 😞 😠 juz mnie to wkurza. Dwa tygodnie to już dla mnie długo 🤢. A jak pytałam mojej położnej to powiedziała że przez cały okres połogu moażna krwawić 😞.
Moja Ola od wczoraj kupki nie robi 😞 Aby tylko ją brzuszek nie bolal bo będzie płacz 😞 😞
Mini a u mnie wstrętna pogoda , silny wiatr wieje i mrozno jest więc w domu siedzimy - niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mam pytanie, dziewczyny co mam zrobić żeby mi w szpitalu zapis ktg zrobili jak pojadę np. dziś??? Ta moja lekarz nic mi o tym nie mówiła, że mam robić, tam u niej nie można i nie wiem co mam zrobić bo siostry mi piszą że one po terminie co 2 dni musiały robić a ja już 6 dzień po terminie


Iwonka u mnie w szpitalu jest tak z ktg. po terminie jezdzę co dziennie do szpitala na ktg, tylko za pierwszym razem musiałam zapłacić. A pózniej to bez problemu robia ktg.
Jedz do szpitala i powiedz że chcesz po prostu zrobić ktg bo jesteś juz po terminie. Muszą wykonać bo trzeba kontrolowac dziecko w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...