Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
No zobaczymy mogę spodziewać się wszystkiego 🙂 Najgorzej to się boję że mi wody odejdą bo mam tą samą sytuacje co z Ewcią tylko ją przenosiłam 10 dni 🙂
Już wszystko mam tylko pochować do torby mam zamiar ze wszystkim uporać do niedzieli 🙂
Więc wybaczcie kochane moją nieobecność 😞 Ja o was pamiętam cały czas 😉


Ależ kochana, my o Tobie cały czas pamiętamy, a Twoja obecność zawsze jest usprawiedliwiona i wiemy, że w miarę możliwości starasz się zaglądać 🙂 Teraz dużo odpoczywaj i nie martw się na zapas! 🙂 Jesteśmy z Tobą 😉

P.S. Zmykam bo siostra wchodzi na kompa także zajrzę później. Buziaki mamuśki 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Gosiu Ty masz na 20, ja na 18, Kasia na 19 i Nina 21 grudnia termin więc będziemy się razem ścigać haha 😁 W zasadzie mi się nie śpieszy szczególnie bo wolałabym zdążyć z przeprowadzką ale będzie jak być musi 😉

hehe a ja na 17 🙂, właśnie wyniki odebrałam, kazała mi tylko mocz zrobić, wszystko ok tylko szczawiany wapnia mam 30 a norma jest do 3, moja stara gin mówiła że to wina wody że za bogatą w minerały pije i nerki obciążone nie ze wszystkim dadzą radę, no i fakt piłam przez dłuższy czas wode źródlaną zamiast kranówki (u nas kranówka bardzo zmineralizowana i twarda,ale smaczna) i wszystko poznikało a teraz znowu jest, miałyście coś takiego??
a co do włosków i zgagi to mit, moja sąsiadka wogóle nie miała zgagi a mały ma tak bujną czuprynę że szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już po wizycie u lekarza z mały na szczęście to tylko gardło i bez antybiotyku 🙂 brzucholek trochę odpuścił z tym twardnieniem, ale mała mało się rusza. Kurcze przypomniało mi się, że musze zrobić badania mocz, krew jutro, ale czwartek wolny, a ja mam wizytę w piątek o 7. 40 A wyniki o 11 i co ja mam teraz zrobić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyście. Spojrzałam tylko pobieżnie o czym 😉 Ja byłam cały dzień z mężem na mieście 🙂 Zabrał mnie na pycha obiadek do restauracji a później na spacer 🙂 U mnie mróz jak cholera !! 😮 Boję się, że znów śnieg spadnie przy takim mrozie 😮 🙃 U mnie w mieście już czuć powoli Święta bo wszystko prawie przybrane tak jak co roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Kasiu możesz mi napisać jak Ty wklejasz fotkę? Ja cały czas próbuje, ale coś mi nie idzie 😞


W imageshacku wklejasz i link z tamtad 3 chyba no 🙂 wklejasz w profilu lub na poßcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://imageshack.us/
Wchodzicie Dziewczyny na ten link
Klikacie na BROWSE i wybieracie zdjęcie dane zdjęcie z danego miejsca w komputerze
Następnie klikacie na : Prześlij teraz
Jak się zdjęcie załaduje pokaże się Wam a pod nim różne linki
Wybieracie link: Na forum. Zaznaczanie lewym przyciskiem później klikacie prawym i wybieracie opcję kopiuj
Skopiowany link Wklejacie tam gdzie piszecie odpowiedzi na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marietta to co Ci podałam Kochana to byś musiała wklejać na każdy profil z osobna na jaki wchodzisz. Bo to jest link podany na wklejanie zdjęć w miejsce wypowiedzi. Jeśli chcesz zmieć awatar to zrób tak jak teraz podpowiedziałam Agnieszce 🙂
Olu kupiłam jej z Hipp-a herbatkę chyba ,,Mieszanka ziół,, i tam jest rumianek, anyż, koper włoski, melisa i jeszcze coś w jednej herbatce 🙂 Ale jeszcze kupię jej sam koper włoski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama nie wiem jak to wytłumaczyc .... po lewej stroie pisze ciaza tydzien po tygodniu wybieram tydzien 23 ... i wszytkie mamusie wkleiły tam zdjecia swoich pociech... albo galeria ciazowa i tez kobitki maja zdjecia z brzuszkami 😞 trudna ta stronka .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marietta napisał(a):
Sama nie wiem jak to wytłumaczyc .... po lewej stroie pisze ciaza tydzien po tygodniu wybieram tydzien 23 ... i wszytkie mamusie wkleiły tam zdjecia swoich pociech... albo galeria ciazowa i tez kobitki maja zdjecia z brzuszkami 😞 trudna ta stronka .. 😞

A już wiem o co Ci chodzi 🙂 Kurcze sama nie wiem jak to zrobić bo chciałam powstawiać zdjęcia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
czyściłam meble i teraz mam skurcze 😮


wes sie w garsc bo urodzisz pałko!!!
odpoczywac!!!!


ciekawe jak torbo jak wszystko wkoło mnie denerwuje,ja latam sprzątam a Oliwia w te miejsce bałagan robi!!!! chyba ją dziś wyniose z tąd! 🤢 😠


daj jej pobałaganic... troche balaganu ie zaszkodzi... 😜
a ty nogi do góry i dychaj powoli to przejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...