Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
wiesz moge zapytac czy by wrzucili albo sama mozesz zadzwonic jak powiesz jaka to napweno bede wiedzieli tu sa namiary nawet maila mozesz wyslac http://www.centrumhandlowerobi.pl/kontakt,0,3.htm

oki dziękiu 🙂 napisze 🙂 a tu macie moje zdjątko, robione na chybcika, jak Paweł wróci moze mi lepsze zrobi ale na tym tez widać jak moja Zośka pcha się do przodu 🙂 tata się śmieje ze mnie że najpierw idzie Zośka a zaraz za nią ja 🤪
ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂 Co tu taka cisza ??? 🤪 Ja niedawno wstałam i zjadłam śniadanko. U nas pogoda super- dosyć ciepło i słoneczko świeci...- w końcu ! 😁 😎 Po południu gdzieś się z mężem wybiorę bo ile w domu siedzieć można...Nie mam co robić bo mieszkam u rodziców więc ani posprzątać, ani ugotować- masakra 🤢 U siebie pewnie już ze ścierą bym latała haha 😜 Mam nadzieję, że jeszcze przed Świętami się przeprowadzę 🙂 Super, że Maja Agi się obróciła- zaje*** wiadomość ! 🤪 🤪 Pewnie ruszy się forum jak tylko wieczorem zajrzy do nas 😁 A reszta to zakupy robi dzisiaj czy leniuchuje ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂
u lekarza byłam 🙂 i jestem wkurwiona 😠
czekałam od 6.30 a od 8 rejestracja i okazało się,zę mojego lekarza nie ma 😠,wysłały mnie do poradni ginekologicznej i mimo,zebyłąm pierwsza to tam byłam 4 😠...mówię tej położnej,ze muszę mieć ktg,bo jestem po szpitalu a ona,żeto lekarz musi powiedzieć 😠...weszłąm do lekarza a on do mnie,dlaczego na ktg nie byłam,to mu mówię i mnie wysłał..numer 18 🤪...oczekiwanie ok.2 godzin 😠...dzwoniłam do męża i on zadzw do kierowniczki przychodni ze skargą no i że służba zdrowia to weszłąm i tak godzine szybciej.Niby zapis ktg dobry,ale skurcz 1 był.
najlepsze....szyjka zamknięta 😮 🤪...a w środę było niby rozwarcie na 1-1,5 cm...bądź tu teraz mądra czy lekarz się mylił a jak tak to który 😠
Ale jestem zła 😠

jeszcze przychodze do domu i facet zespółdzielni przyszedł,ze zalewamy od nas do dołu aż i jak sprawdził to musimy całą instalacje wymienić...kurwa za wszy chyba 😠 🤨

a ostatnie to mały wyrwał mi spację w laptopie i ledwo piszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A moja mała coś ostatnio słabo się rusza tylko w określonych porach dnia... martwi mnie to trochę bo nie wiem jaka jest norma ruchów w tym okresie ciąży. Muszę lekarza zapytać żeby być spokojniejszą 🙂 Udanych zakupów Sylwia 😉

to normalne, a dziecko w tym okresie mniej się rusza więcej śpi...a jak śpi to rośnie 🤪
Aduś ale Ty masz pecha z tymi lekarzami i wogóle, następnym razem jak tam bedziesz szła to od razu potraktuj wszystkich z buta 🤪 a najlepiej wziąść ze sobą jakiegoś kolege karczka w dresie, mówie Ci działa, co prawda mój mąż w dresie nie chodzi, ale jak ogoli sie na łyso zostanie lekko zarośnięty to gdzie nie pójdziemy to wszytsko załatwie milutko i przyjemnie, bo w Polsce to siła argumentu nie działa ale argument siły nawet domyślny bardzo pomocny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🤪 Posprzatałam , byłam z sunią na spacerku i przygotowałam obiadek 🤪
Martuś dziecko jest duże i ma teraz mało miejsca w brzuszku więc jego ruchy są rzadsze - o to się nie martw 😉
Aduś dwie różne opinnie lekarskie i nie wiadomo który ma rację 🤢 A co do rozwarcia to ja myślę że raczej rozwarta szyjka sie nie zamyka - ale sie nie znam na tym. A synuś Twój to niezły majsterkowicz ha ha ha , zdolny manualnie jest 😜
A ja mam od wczoraj częste skurcze brzulka ale nic nie bolą, ciekawe co to oznacza? Może to jest normalne 🥴 Mhhh nie wiem , dziś zapytam gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zwariuje z tego wszystkiego,jeszcze mi potrzebne kucie ścian teraz 😠 a najorsze,zekrucho z kasą 😞

nie wiem czy rozwarcie może się cofnąć..dziwne to
mówiędo tego głąba,żemi ciągle twardnieje brzuch i się napina a on,ze to jeszcze nie te skurcze bo wszystko pozamykane 😮
i znowu czekanie do piątku na wizytę,tylko mam nadzieję,że będzie juz mój lekarz...w sumieto liczę,zę nie dociągnę do piątku...no ale małemu chyba tamdobrze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewuszki. wróciłam z miasta mała mnie ciagnie brzuch w dół boli.... 😞
by łam sie uzerac z facetem od mebli...;/ palant ciagle mowi ze przywioza a nie ma ich jeszcze... 😮
Adus mały posiedzi jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
a mój za to ciąglemarudzi,ze mu brak,bo ja sięz tymrozwarciem bałam i mi ciężko już 😞
a teraz nawet nie wiem czy to rozwarcie jest w końcu czy nie 😮


moj to mnie meczy inaczej... a ja chce go bzyknac co sie w koncu cos ruszy a on nie bzykne cie w termin porodu hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babki 😉 Ja czuję się już dobrze na szczęście bo myślałam, że oszaleje wczoraj jak nic nie mogła zrobić bo byłam słaba 🙂 Na szczęście torby już spakowane 😁 Boże ile tego trzeba wziąć !!!!!!!!!! 🤪 🤪 Olu ja też mam takie silne upławy wczoraj zużyłam chyba z 10 wkładek tak leciało ze mnie dzisiaj już mniej ale teraz to będzie norma 😉 Aduś rozwarcie raczej nie może się cofnąć, ale teraz któremu tu lekarzowi wierzyć, ale nie martw się przeważnie kobiety nie mają rozwarcia aż do samych skurczy typowych przed porodem i rodzą 😉 Tylko może rzeczywiście to oznaczać, że do terminu donosisz bo dużo już nie zostało 😉 Dzisiaj jest 19 a więc za równy miesiąc moja data porodu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...