Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Jeden to chyba nie wystarczy nas jest dwie 😁 jadę się najeść, bo tylko to mi zostało w obecnym stanie. Tańcować nie mogę, a uwielbiam na takich imprezach do rana nie schodzę z parkietu 🤪
Nina będę wciągać wszystko co się da hahaha 😁


Zostaw chociaż stół i obrusy 😁 a tak wogóle to miłej zabawy i smacznego 🙂

Bardzo dziękuję 🙂
Aga nawet okruszków nie zostawię musi mi się zwrócić koperta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I co taka cisza zapadła jak makiem zasiał 🤪 Iwonka zawsze po nocach przesiaduje a dzisiaj nie zajrzała 🤔 No tak- weekend się zaczął więc do poniedziałku tak pewnie będzie 🙃 Mi coś niedobrze i mała chyba mi na żołądek uciska bo mnie coś kuje ale do przeżycia 😉 A najlepszy numer usłyszałam dzisiaj od koleżanki- poród boli trochę bardziej niż okres ! 🤪 😁 Oby to w naszych wypadkach było zgodne z prawdą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do Was na moment 🙂 Dziewczyny u mnie też siary nie widać nawet jak naduszę, ale to nie znaczy, że nie będziemy mieć pokarmu. Dużo czytałam o tym i położna mówiła na szkole rodzenia żeby się nie martwić bo po porodzie te co nie miały wycieku siary w ciąży później mogą często tryskać mlekiem z piersi ha ha ha 😉 Ja chce bardzo karmić piersią także mam nadzieje, że położna miała rację 😁 Wiecie co Wy też tak mało tyjecie ?? Ja już chyba od dwóch tygodni mam ciągle 11 kilo na plusie i nawet deko więcej 🤨 Martwię się, że Alusia się malutka urodzić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ja chce karmić piersią, ale obawiam się ze nic z tego nie będzie jak urodziłam synka to siarę miałam i mleka tyle ,że jeszcze z dwójkę bym wykarmiła, a teraz to prawie zero siary 😞


Po porodzie się pojawi 🙂

bardzo bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ja chce karmić piersią, ale obawiam się ze nic z tego nie będzie jak urodziłam synka to siarę miałam i mleka tyle ,że jeszcze z dwójkę bym wykarmiła, a teraz to prawie zero siary 😞


Po porodzie się pojawi 🙂

bardzo bym chciała 🙂


Nie ma co się martwić na zapas Aguś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...