Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Aguś ja miałam miniaturke angorę z długą sierścią, był piękny, ale niestety , jak robił sobie kupki to one czepiały mu się do siersci koło dupy, to zasychało i śmierdziało. Wię musiałam wkładać go do wanny z wodą i moczyć aby te gówienka się odczepiły. Wię proponuje królika z krótką sierscią 🙂
Mój był od poczatku przyzwyczajony do ludzi i nie gryzł, Na cmokanie przybiegał jak pies he he he. Fajne są króliki 🤪. On też potrzebuje jedzenia , picia i zmiany wiurów czy sianka. A i królik musi sobie pokicać, ja go puszczałam aby kicał po mieszkaniu.




No ja właśnie chce z krótką,i też go będe puszczała by sobie pokicał przed Oliwką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
He he he zakupy to jest to co ja i Paula uwielbiamy 🤪Natomiast Tomek nienawidzi z nami łazić po sklepach z ciuchami. Obie z Paula strasznie wybrzydzamy i też często bywa że wracamy do punktu A lub D a jesteśmy już przy punkcie X hehehehehe. I jeszcze jedna kobieta dojdzie do rodziny. Jak we trzy pojedziemy na zakupy to moj biedny Tomuś się załamie hihihi


Nie ma to jak rządy kobiet 🤪



Ha ha ha i pies też suka 🤪 Kobiety żądzą !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki jak tam??
ja dzisiaj byłam na szkole rodzenia, uczyliśmy się kąpać malucha, ogólnie reklama oilatum, pierdoły jedna zaczęła, a druga kończyła, a obie miały sprzeczne teorie, mi duszno, gorąco i mdli mnie na przemian ze zgagą, ale mała sobie nic z tego nie robi ciagle jak mnie nie boksuje to mi próbuje żebra podważyć, poszłabym spać ale jak się kłade to wszystko mi się ulewa z zołądka spowrotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata- mam to samo- mdli mnie na przemian z uczuciem gorąca dusznościami i tą cholerną zgagą 😮 Ciekawe ile prawdy z tym przesądem o długich włosach jak zgaga często dokucza 🤔 😉 Jest mi niedobrze i humor nieciekawy no ale ważne, że Wy dziewczyny dobrze się czujecie tzn mam na myśli Olę i Agę bo obie aktywne na brzuszku siedzicie 😁 😉 A gdzie reszta ? 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a mi brzuch opad znów... ehh... czuje normalnie po psioszce to 😁 juæ jej nie ma znikøa w otchøani brzucha 😁


A ja dziś czułam jak moja malutka próbowała chyba fiknoć koziołka i brzuch pod kątem się wyginał,ale jej się nie udało bo po paru próbach odpuściła... a jak szłam po schodach to myślałąm że nie dojde na góre 🙂


ojjj brzuchy ciaza... hahaha
nic mi sie nie chce cos mnie glowa pobolewa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata- mam to samo- mdli mnie na przemian z uczuciem gorąca dusznościami i tą cholerną zgagą Ciekawe ile prawdy z tym przesądem o długich włosach jak zgaga często dokucza Jest mi niedobrze i humor nieciekawy no ale ważne, że Wy dziewczyny dobrze się czujecie tzn mam na myśli Olę i Agę bo obie aktywne na brzuszku siedzicie A gdzie reszta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
a ja na jutro Pawła braci z żonami zaprosiłam na drinka wieczorem hehe czwartek wolny to bedzie mozna odpoczac a to takie ostatnie spotkania na spokojnie sie szykują 😁


Hej. my tez teraz zapraszamy gosci i generalnie spotykamy sie ze znajomymi i moj Marcin to nawet juz 2 razy kupil bilety do teatru, zeby sie "wychodzic na zas" 🙂. Chociaz ciekawa jestem jak bedzie po porodzie - bo ja b lubie spotkania z ludzmi i nie wiem czy mi sie az tak zmieni, ze nie bede chciala zapraszac ludzi itp - ciekawa jestem..

co do narzekania:-) - u mnie nie jest zle, chociaz ciagle mi sie snia rozne rzeczy, budze sie 10 razy i ta zgaga...ale na razie duzo jezdze, zalatwiam rozne rzeczy i jeszcze mi sie cos chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
nie tylko buzi... no i co mowilam ze przyspieszam akcje porodowa ale jakos nic... dzis jutro jeszcze raz 😁


Ty podły worku tłuszczu 😁 chcesz rodzić przed innymi 😁 🤪 i później będziesz się chwalić ile Ala kupek zrobiła 🤪


a co 😁 ja juz moge rodzic tydzien 27 sie zaczyna wiec wiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ja byle jeszcze 3 tygodnie bo 37 tydzień to ciąża donoszona a dzisiaj mam 34+3 także muszę małą przytrzymać do 27listopada przynajmniej 😁 Wy już możecie chyba startować 😉 🙂


ciąża donoszona jest wpisywana od 38 tyg,wiem bo moja szwagierka ma wpisane poród przed czasem


Mi lekarz mówił bym do 37 tygodnia dotarła bo wtedy jest ciąża donoszona ale może zależy od szpitala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...