Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola jakie ma dłuższe włoski na środku głowy hahahaaaa 🙂 A ubrana ślicznie 🙂 uwielbiam żółty kolor 😁
Agnieszka - Aga2010 ma dzisiaj urodziny haha sprzedałam ją 🙂 Wszystkiego Najlepszego Aguś 😘

Carlos bajki uwielbia, aż się zaciesza 🙂 też ma swoje ulubione, na Mini mini, ale poogląda z pół godziny i już jęczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olenka ma sporo wloskow 🙂 kaya jak sie urodzila miala sporo, a teraz wytarly sie, pojasnialy, ma ich duuuzo mniej 🙂
a my mamy gotowa nastepna sciane w pokoju kayeczki 🤪
mi sie chyba najbardziej podoba wlasnie ta najnowsza i do mini nad lozeczkiem polozylismy motylki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 🙂 starość nie radość 😉 my dziś byliśmy na spacerze przedpołudniem, a potem nie poszliśmy na Klub mam, bo P. marudny po szczepieniu, a mnie też cos głowa pobolewała. U nas gorąco, dobrze, że się ochłodzi, chociaz jakies dlugoterminowe prognozy mowia, ze ma bc znow 10 st, o nie 😞! moze sie nie sprawdzi. Ola jakie ma włoski dluzsze! a P. nie oglada bajek, choc go dzis posadziłam na chwilę - my mamy duck tv 😮 to podobno dla dzieci od 6 miesięcy, dla mniejszych niż mini mini, jak dla mnie prymitywne, ale może to takie dla maluchów 🙂 może u nas też będzie burza.. P. w końcu spi i juz od ponad godziny! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz śmieszna fotka mojego synka 🙂 Wczoraj ciocia mu takie zdjęcie walneła hehe

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/dsc3086.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1849/dsc3086.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam jeszcze do Was takie pytanie skladałyscie pracodawcy wniosek o dodatkowy dwu tygodniowy urlop macierzynski? Bo zgodnie z kodeksem pracy jest taka mozliwosc i pracodawca musi dac taki urlop i jest on platny przez ZUS tak jak poprzednie zasilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem! Byliśmy nad stawikiem ale nas burza wygoniła, ale już przeszła, no ale niestety chłodno będzie znów 😞 Wszystkiego najlepszego dla Carlosa i dla Agi 🙂 Sylwia a Ty mieszkasz w Brodnicy w Kujawsko-Pomorskim? a wiesz gdzie jest Żuromin? ja tam często jestem bo tam męża rodzice mieszają 🙂 I przez Brodnicę też przejeżdżałam 🙂 W tamtych okolicach rzeczywiście są super jeziora i czyste, aż miło się kąpać 🙂 Mąż poszedł na noc do pracy, Kajtek już spi a ja znowu z nudów jem 😞 już 3kg mi przybyło 😞 Muszę się znowu ogarnąć bo lato, ciepło - trzeba się jakoś prezentować 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiec tak, Sylwia ja mam przedłużony macierzyński o dwa tygodnie. Ale nie wiem jak to trzeba załatwić. Ja podpiszę to przy okazji , więc nie pomogę. Ale z tego co wiem to miesiąc przed ukończeniem macierzyńskiego trzeba napisać podanie o dwa tygodnie dodatkowe.
Byłam u koleżanki i siedziałyśmy na ogrodzie do domu wróciłam przed 20. I moja Olusia ma temperaturę i co mnie bardzo zaniepokoiło to mi zwymiotowała po powrocie do domu 😞 Nie wiem co jej moze znów być 😞
Mrówa fotki super - ślioczna ta w polu 🙂, i Kajtuś też jest słodziutki 🙂
🙂Zajrzę do Was jutro, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉

Mrówa Ty chudzielcu, gdzie Ty chcesz schudnąć?? 😜 Ogarnij się i jedz bo figurę masz jak ta lala 😁 🙂 🙂 🙂 A Kajtuś śliczny. Dwie siostry księżniczki również. Olcia jaką ma fajniutką grzyweczkę hehe- śliczna 🙂 A Dominik tą fotką przebił wszystkie dzieci na forum- jaka agresja ha ha 😁 😁 No to chyba tyle bo więcej nie pamiętam, też muszę zacząć notatki robić bo skleroza na starość mnie dopadła 😜 Ach i Wszystkiego NAJ DLA AGI !!! No i naszego Łukaszka 🙂 😘 Sylwia ja mam te 2 tygodnie fakultatywne- napisałam wniosek razem z wnioskiem o macierzyński ale kiedy trzeba to najpóźniej złożyć to nie wiem. O wychowawczy 2 tygodnie przed końcem macierzyńskiego więc ten fakultatywny może też. U nas taka burza, że raz się zabłysnęło i raz zagrzmiało także kropka 😁 Moja dzisiaj spała 3 razy po ok. pół godziny - dacie wiarę 😮 Także od 19:30 śpi już na noc 🤪 Moja kruszynka 🙂 A ja gotuję czerwony barszczyk mniam mniam 😉
Spadam bo siostra jest więc nie wypada siedzieć na brzuchu ha ha.

Dobranoc piękne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja i Oliwka śliczne 🙂 A Oliwka na tym zdjeciu jakas taka inna hehe nie poznalabym 😁 Ale Kajtek słodki jest, i tak mieszkam koło tej Brodnicy 🙂 Żuromin wiem gdzie jest ale ja tam nie jeżdżę akurat 🙂 Gosiu obserwuj Olke żeby to nie było tylko od słońca, a może od Ciebie sie zarazila? Dawaj jej w nocy pić i zobaczysz jak jutro będzie, mam nadzieje, ze nic sie jej nie rozwinie z tego! A u nas burza całkiem niezla była no i wkoncu spadl porzadny deszcz i podlał wszystko 😁
Do jutra kobietki dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też ide spac, ja wysłałam podanie o te 2 tyg macierzynskiego na pare dni przed koncem...a o wychowawczy jeszcze nie wystąpiłam, choć wystąpie. super fotki dzieciaczkow, Iwonka - to w polu (to rzepak?) sliczne! spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
ja też ide spac, ja wysłałam podanie o te 2 tyg macierzynskiego na pare dni przed koncem...a o wychowawczy jeszcze nie wystąpiłam, choć wystąpie. super fotki dzieciaczkow, Iwonka - to w polu (to rzepak?) sliczne! spokojnej nocy


Aga to Ty też na wychowawczy??? I wniosek kiedy trzeba złożyć?? 🙂 Spokojnej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam sklerozę 😉 😉 😉
Dominik ma zarąbiste to ujęcie 😁 fotka - pamiątka na lata 🙂 🙂 🙂
Gosia, mam nadzieję że z Olą wszystko dobrze będzie i że to tylko fałszywy alarm 🙂
Mini, mi też się podobają zdjęcia z rzepakiem i fajnie on wygląda na polach 🙂
Ja podanie o dodatkowe dwa tygodnie macierzyńskiego złożyłam od razu z podaniem o macierzyński, ale wiem że to podanie trzeba złożyć najpóźniej 2 tygodnie przed końcem urlopu macierzyńskiego.
Marta, ale ja dla samej siebie chcę schudnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za mną noc taka sobie 🤢. Olusia przed snem zjadła butlę i udało się Tomkowi ją napoić. Natomiast w nocy od 1 spała z nami bo się kręciła. Dałam jej czopek na zbicie gorączki (37,8) a teraz juz ma 36,7 do 37,0. Czyli jest ok. Ale się przestraszyłam 😮 tak dużo wymiotowała. Może to i ze słońca. No ale jest pod parasolem i pod budą .Miałam rano dzwonic do lekarza , ale na razie nie idę .W razie czego to do 18 przyjmuja pediatrzy. No więc Olusia już lepiej 🤪 Dzięki za troskę 😘
Ja trochę czuję gardło 🤢 może mnie coś łapie 😠
No i pogoda się zkiepściła 😠 😠. Dziś w tv mówili że w połowie przyszlego tyg. ma sie poprawić.
Sylwia zapomniałam skomentować wczoraj Twojego Dominika . Fota rewelka hahahaha. Jaka złość , grozna mina i ta ślina 😁 😁 😁 😁. SUPER !!!
No właśnie Mrówa Ty jesteś szczupła, nie przesadzaj chcesz wygladać jak nitka ????? i mieć zmarszczki ???? Jesteś super a figurę masz nienaganną 😉
Więc miłego dnia - pochmurnego 😞. My z Olkiem cały dzień w domu siedzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, to ja druga 🙂 u nas noc dobra, pogoda gorsza, latwo sie przeziebic jak 10 st mniej...ale za to lepiej sie oddycha 🙂 Gosia - dobrze, ze Ola lepiej, a mi mowili, ze jak jest goraczka ponizej 38,5 u dzieci to nie zbijac...ale ja bym też zbijała, bo jak takie maleństwo sie meczy to okropne; P. po szczepieniu dobrze, cale szczescie. Miłego dnia ps. tak Martuś, ja biorę wychowawczy do konca roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja druga hehe 🙂 No o wychowawczy wniosek chyba najpozniej tydzien albo dwa przed sie sklada ale to od pracodawcy zalezy bo ja np po terminie zlozylam ale problemow nie robia. To dobrze Gosiu, że Olka lepiej, może to ze słonca i juz bedzie ok, bo jedak strasznie goraco bylo. Do mnie zaraz siostra przyjedzie (najmłodsza tzn 19 lat 🙂 ) i zostanie z Dominikiem a ja ruszam do miasta 🤪 A fotka naprawde świetne hehe, pewnie dzis mu Natalia zrobi milon fotek jak z nim zostanie 🤪 milego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...