Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ile ważyłaś przed ciążą ? Ona tez jest mojego wzrostu 1.67cm I normalnie wazy 43 - 45 kilo ale zawsze była taka chudziutka. Swojego czasu tez ważyłam 45 kilo więc wiek jak to jest stawać na głowie żeby tylko przytyć. Jadłam po kilka obiadów a waga tylko w dół. Troche się boje ze po drugim porodzie zjadę znowu.
Ok , ja na razie uciekam na serial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Adusia życzenia masz na NK ale tu też, życzę ci dużo cierpliwości i oby dobrych dni było jednak więcej niż złych 😘 Ja się nie boję porodu bo wiem, że to jest już teraz nieuniknione a więc strach tu nic nie da. Mam wrzody na żołądku i nieżyt dwunastnicy i nerwy nie działają na mój organizm dobrze bo zaraz wymiotuje i boli mnie owy żołądek i dwunastnica. Boję się za to co będzie po porodzie 🤨 Wtedy kobieta musi mieć dużo siły a ja boję się, że będę niedożycia i obolała. Mam bardzo wysoki próg bólu ale wiadomo nigdy nie rodziłam to nie umiem powiedzieć czy ten ból też wytrzymam. Dobrze, że jestem opanowaną osobą i wiem, że nie będę panikować. Dzisiaj nie mam na nic siły nie mogłam zasnąć do 4 rano tak myślałam o mamie i o tym jak jej pomóc. Nie wspomniałam, że wczoraj znów naszła moją mamę w domu jej siostra z mężem, który chciał moją mamę pobić 😠 😞 Poza tym usłyszałam kilka nieprzyjemnych komentarzy na mój temat i mojego brata które wypowiedziała ciotka a co najgorsze powiedziała, że jej córka nie może mieć dzieci to mi Bóg też odbierze to dziecko 😞 😞 😞 Nie mogę dojść do siebie po tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia niech twoja mama nagrywa takie wypowiedzi ciotki i niech przedstawi w sądzie albo niech się postara o nakaz zbliżania się do niej, a ty się nie martw!!!
Ja zaraz wychodzę do lekarza ale dam wam znać dopiero na wieczór jak Ewunia pójdzie spać i się nagadam z rodzicami 🙂 buziaczki brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie mama jest w trakcie szukania kogoś kto mamie pomoże. O nagrywaniu też mama już myślała nawet ma kupić sobie coś do nagrywania. Ale jak jest taka sytuacja jak wczoraj to nawet by nie miała czasu tego sięgnąć i włączyć żeby nagrywać bo oni od progu na nią naskoczyli. Na odległość to już sama nie wiem co robić bo ja bym się inaczej zachowała przy takich napaściach od razu za telefon i na policje bym dzwoniła. Moja mama jest bardzo spokojną osobą i w takich sytuacjach wpada od razu w szok i nie wiem co robić i jak się bronić. Wiem, że zajoł się tym mój brat z dziewczyną którzy są na miejscu. Dziewczyna brata ma dobrego znajomego sędzie w sądzie Warszawskim i już do niego dzwoniła on powiedział, że nam pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach mówię Wam Dziewczyny jak ludzie potrafią być podli 😠 Ja już się uspokoiłam trochę, popijam melisę 🙂 Martwię się tylko o mamę, żeby jej już dłużej nie nachodzili bo mi ją wykończą. Kurczę już od kilku dni boli mnie szczęka dolna po lewej stronie bo wychodzi mi ósemka 🤨 Bryyy nie ma kiedy tylko teraz jak się martwię o swoje zęby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dla mnie został do kupienia tylko płaszcz i jakiś ciepły sweterek zapinany poza tym kilka bluzek na długi rękaw ale to w Primarkru kupię za grosze 🙂 Spodni, spódniczek i nawet dwie sukienki ciążowe to już mam. A później to już tylko do szpitala koszule i rzeczy higieniczne. Niby ciągle coś kupuje ale ta lista to się w ogóle nie zmniejsza 😮 🙃 Mama nie zgłosiła nachodzenia i faktu, że chciał ją pobić bo była w takim szoku ale zrobiła to za nią mojego brata dziewczyna także jest odnotowane na policji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupie tylko ten kombinezon i futerko. Własnie muszę zobaczyć na ile jest ciepły bo nie daj Bóg dziecko sie przegrzeje. My Maksa zaraz po porodzie trzymaliśmy tylko w body. Jak będzie 10 stopniowy mróz to jeszcze ale pewnie w okolicach 0 lub +- te kilka stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że będzie dobrze. To tylko ten rok był taki wyjątkowy od ponad 125 lat czy coś takiego nie było takiego mrozu podobno w Anglii. Ale wiesz kombinezonik do tego lekka kołderka albo tylko ciepły koc i narzutka z wózeczka i styka. Gorzej się martwić o wiatry niż o mrozy 🙂 A ten kombinezonik wydaję mi się, że będzie ciepły Beatka bo wygląda na taki jak ten co ja kupiłam tylko inna kolorystyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...