Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Ada tak to jest z ludźmi którzy mają pociąg do alkoholu 😞 Żyjesz w ciągłym stresie czy czy akurat dzisiaj nie przyjdzie pijany do domu 🤨 Ja też wychodzę z tego założenia, że nie ma co dziecka popędzać do sikania na nocniczku. Sam załapie w odpowiednim momencie 😉 Ja mam dzisiaj leniwy dzień. Dobrze, że mam posprzątane tylko poodkurzałam i mam z głowy 🙂 Teraz siedzę i piję nescafe 3 w 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maksiu jeszcze nawet nocniczka nie ma, będe musiała jakis grający z ekranikiem zeby mu jego Mandy puszczać to jak tak posiedzi z 40 minut to na pewno cos spłodzi 🙃 a tak na poważnie to my go do ubikacji samego nie wpuszczamy bo w kibelku lubi raczki myć i spłuczki zapachowe bierze do buzi. Mam tak ciekawe świata dziecko ze z nim trzeba oczy do około głowy mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha na prawdę świata ciekawe dziecko 😁 Ja jak byłam mała i mama mnie pierwszy raz na nocnik posadziła to dostałam gorączki i się rozchorowałam ha ha ha po tym zdarzeniu mama już mnie nie przymuszała do siadania na nocnik przyszedł czas i sama usiadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej oczywiście jak wrócił to do mnie pretensje...o to,że ja nie pójdę z psem(no kur.. robie wszystko w domu,zajmuję się małym a on ma problem z wyrzucaniem śmieci choćby,nawet z psem mu się iść nie chce),potem chciał instalować Netię,ale cos się tam nie zgadza,w każdym razie pretensje do mnie,ze faceci,którzy to zakładali(jedynie kabel do routera i go podłączyli) nie zainstalowali mu tego,jak oni nawet się na kompie nie znają,bo z nimi gadałam,po to dostał płytę i książeczkę z instrukcją,żeby to zrobić!!
To sie doczepił,ze nie zadzwoniłąm do Neti ich się wypytać...a na koniec,że mu chleba do parówek nie zrobiłam(parówki dla świętego spokoju ugotowałam),a juz szłam małego kąpać
Stwierdził,ze zawsze robię wszytsko,zeby go sprowokować:woohoo 😞tym ,że tego chleba nie zrobiłąm!!!)
Ale mnie wkurwił!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i pije jest to jest kochany a jak mu się zdarzy zmienia sie drastycznie..cholerny egoista
No ale jedno muszę mu przyznać...3 rocznicy ślubu długo nie zapomnę 😞...co z tego,ze jutro,dla mnie dzisiaj tez się liczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo Aga, jaki masz piękny i oryginalny suwaczek 😁 dopiero zauważyłam 🙂
Przykro mi Ada, że znowu mąż zaczął pić 😞 Musisz coś z tym zrobić, bo tak się dalej nie da żyć, zwłaszcza gdy są dzieci. Niestety często tak się zdarza, że człowiek ma po alkoholu jakby drugą osobowość i jest zupełnie inny niż na co dzień.
Ja mam znowu inny problem - mój mąż znowu wdepnął w jakieś bagno i teraz się martwimy czy mu wypłacą pieniądze, bo to jakaś firma krzak, na czarno 😞 ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak zmieniam te zdjęcia co jakiś czas 🙂 Moja Mała całe dnie kopie i to tak, że aż brzuszek podskakuje 😁 Ja zaraz z psem kąpiel i chyba już się położę bo coś niedomagam 🤨 Dowiedziałam się znów kilku nieprzyjemnych sytuacji z polski co rodzina robi z moją mama i znów się spłakałam jak głupia ach.... to życie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy chemie tak schowana ze maly nie ma szans nic wyjąc gorzej z moimi testami wody one sa do wyciągnięcia ale jeszcze ich nie dopadł na szczęście ale nawet jak dopadnie to nie rozkręci nakrętki.
Co do kibelka to musze cały czas pilnować żeby obydwie ubikacje były zamknięte bo inaczej mur beton synuś będzie grzebał w muszli. Jak nie kocie jedzenie to kibelek, jak nie kibelek to dewastacja klatki świnek i grzebanie w moich akwarystycznych szafach.
Kasiu, córka koleżanki jak pierwszy raz zrobiła kupke do nocnika to jak to zobaczyła to zwymiotowała 🤪 Naszego nie będziemy sadzać, sam zacznie jak uzna ze przyszedł czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...