Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ha ha Ola tak Ci sie śpieszy a jak już tam wylądujesz to będzie : Aaaaaaaaaaaaaaaaaa chcę do domu 🤪
ja coś czuję czy też własnie po wizycie w piątek nie zostane od razu,mam przychodnię przy szpitalu
Wam tez całe dni brzuch twardnieje i sie napina???? to są te skurcze braxtona chyba co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie smieje sie z tego... 🤪 zaówarzyłam ze mam okropne upławy geste białe obfite od wieczora... 😮 dziwne sucha sała ciaze byłam prawie a ty prosze 😜

boje sie tego orydynatora 😜 on jest niemiluchem ale moze cos powie wiecej... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
ha ha Ola tak Ci sie śpieszy a jak już tam wylądujesz to będzie : Aaaaaaaaaaaaaaaaaa chcę do domu 🤪
ja coś czuję czy też własnie po wizycie w piątek nie zostane od razu,mam przychodnię przy szpitalu
Wam tez całe dni brzuch twardnieje i sie napina???? to są te skurcze braxtona chyba co????


ja niewiem Ada mi skurcze sie ojawiaja bezbolesnym twardnieniem którev za ruchy brałam hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
Ola takie upławy to ja mam od jakiegoś tygodnia czy dwóch 😮,po nocy mma pizame mokrą 😮

nie dziwię się,ze się obawiasz,ja tez nie lubię innych lekarzy,no ale dasz radę 🙂


a co te upławy znacza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
A mi wpadł telefon do Oliwi nocnika z siuśkami 🤪 dobrze że go szybko wyjęłam,wyciągnęłam baterie rozłożyłam i położyłam na kaloryferze 🙃


hahahahah oj wariatka wariatka... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha Ola tak Ci sie śpieszy a jak już tam wylądujesz to będzie : Aaaaaaaaaaaaaaaaaa chcę do domu 🤪
ja coś czuję czy też własnie po wizycie w piątek nie zostane od razu,mam przychodnię przy szpitalu
Wam tez całe dni brzuch twardnieje i sie napina???? to są te skurcze braxtona chyba co????


ja niewiem Ada mi skurcze sie ojawiaja bezbolesnym twardnieniem którev za ruchy brałam hahahah


no właśnie,niby tak jakby mały sie wypychał a na ktg w szpitalu to położna mówi,ze to skurcze mam 🤪 😮,brzuch napięty....jeju musze potem się coli napić,bo moge nie zdążyć 🤪 😁hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Cześć grube 🙂
Ja to najchętniej dziś odjechała na tą porodówkę tak się kiepsko czuję że szok 😞 ja mam domek wysprzątany więc za bardzo nie mam co robić 😞 parę ciuszków tylko do prasowania ale to 20 min ehhh


oj ja juz tez dosyc mam... huh nosze 25 kilo dodatkowe i poprostu juz dosc mam... a ty kochana ile na plusie masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to będzie zapachowy telefon 🤪 ha ha no nie mogę 😁
Aga kropek ja już sobie wymyślam,bo do sprzątania mam w sumie to co na bieżąco codziennie,no tylko ta kanapa....szafek i reszty nawet nie ruszam bo ile razy można to robić z nudów 😮

Ola to ponoć norma a może czop powoli odchodzi na raty,bo tak tez ponoć może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się boję,ze pójdę w sobotę na te urodzinki z Oskarem i tam zacznę rodzić od tego biegania 🤪
oczywiście jeśli Oskar się lepiej poczuje,dopiero dzisiaj mi antybiotyk przjedzie,bo zamówili w aptece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie czyscic zaczyna od wczoraj zjem i kibelek i tak w kółko... ale nie żadko tylko normalnie a ostatnio mówiłam że problem mam z tym a tu prosze 😁 ja własnie zmianiałam piżamę i mokra od tego sluzu... biały gesty taki a fuj... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

No my wszystkie byśmy już chciały ale maluszki mają to w nosku 😁

hehe no nic się te dzieci nas nie słuchają
🤪
iwonka1 napisał(a):
a propos diety dukana to slyszalam o efektach ubocznych w postaci łysienia i tego sie boje ze mnie to tez dopadnie, ze przesadze, bo to jest podobno w 4 etapach ale trzeba umiec je racjonalnie wprowadzac.. Moze jak przeczytam ta ksiazke to bede madrzejsza 😉

głównym skutkiem ubocznym diety jest możliwość przeciążenia nerek przy dużej ilości białka dlatego trzeba pić 3litry wody dziennie, co do łysienia akurat autor pisze co innego na ten temat i ja tez powiem że u siebie na odwrót zauważyłam tym bardziej że miałam akurat w trakcie diety włosy malowane na ciemno potem kolor zdejmowany potem ze dwa razy utlenianie i ze 2 razy na blond malowane a włosom nic, zdrowe błyszczące, a pierwszy etap który trwa średnio 5 dni to same białko a potem jest dieta naprzemienna i można warzywa wcinać wiec nie wiem czemu coś by miało się z włosmi dziać, tym bardziej że włosy często wypadają z powodu braku magnezu i wapnia, tak mi gin powiedziała bo był etap w ciązy że traciłam sporo włosów, a wczesniej ciągle wymiotowałam i nic nie traciłam a ona mówi ze tak owszem bo kroplówki miałam i magnez i wapń miałam cały czas full zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
a mnie czyscic zaczyna od wczoraj zjem i kibelek i tak w kółko... ale nie żadko tylko normalnie a ostatnio mówiłam że problem mam z tym a tu prosze 😁 ja własnie zmianiałam piżamę i mokra od tego sluzu... biały gesty taki a fuj... 😁


no mam tak samo a do kibelka od rana to z 2 razy od jakiś 3 dni,myślałam nawet,ze się zatrułam czymś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę był kumpela z Nicole (tą co ma 2 urodzinki),to jest nażeczona Oskarka,przytulają się,buzi dają a teraz z Kinga piszę i mała latała jeszcze 2 dni i wołałą :Oskar buzi 😁....ha ha,a byście widzieli jak go u nas goniła,żeby dać buziaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
W sobotę był kumpela z Nicole (tą co ma 2 urodzinki),to jest nażeczona Oskarka,przytulają się,buzi dają a teraz z Kinga piszę i mała latała jeszcze 2 dni i wołałą :Oskar buzi 😁....ha ha,a byście widzieli jak go u nas goniła,żeby dać buziaka 😁

hehe a Ty nie masz syndromu kwoki na grzędzie i nie odganiasz potencjalnych kandydatek od Oskara?? nie szukasz mu sama żony spełniającej Twoje wymagania? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...