Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moja pi wkońcu dzis dała mi popalic troche jak syrene właczyła to godz wyła... tak se i cycka szukała jak jej dawałam to nim pluła i już myslałam że wyjde z siebie tane obok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):


Nie przejmuj się, jak leżałam na porodówce na wywołaniu to też stwierdzili, że jakaś dziwna jestem, bo niby jakieś skurcze się pisały ale ja ich nie czułam, do tego prawie cały czas pod kroplówką przespałam jakby to na mnie na odwrót działało a jak mówiłam że nie wiem co to bóle na @ to się dziwnie patrzyli, a ja ich nigdy po prostu nie miałam. Nie ma co się przejmować, każdy organizm jest inny a takie komentarze to jednym uchem się wpuszcza a drugim wypuszcza i po problemie, nie ma co się przejmować.

staram się ale potrzebuje troche czasu zawsze po takim tekście żeby dojść do siebie,
kurcze głowa mnie dalej boli, i znowu zaczęłam wymiotować, dzisiaj jakiś pechowy dzien jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się laski posypały trzy jednego dnia urodził 😁 SUPER !!! Kropeczka urodziła baaardzo dużą Dziewczynkę !!! 🤪 🙃 A u mnie nic się nie dzieje ja urodzę 1 stycznia także Mini nie licz na nic 😜 🙃 😮 Ja miałam gości i nie mogła do Was zaglądać. Ale widzę, że tu będzie już cisza !! A Gosia to chyba z procy wystrzeliła Olę bo baaaardzo szybko jej to poszło nie ma co !!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, ale wiesci! super! Gosia to tempo miała błysk, zmieściła się w czasie do północy z dużym zapasem 😁, a Aga Kropeczek - porą dziewczynkę urodziła, ale chyba też na koncu poszło szybko, bo Mini pisała, że o 23 5 cm rozwarcia a urodziła chyba przed północą!
to coraz mniej nas tu zostaje.. 🙂 Ja do lekarza dopiero we wtorek, ale nie liczę, że coś się ruszy szybko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Ja do lekarza mam w środe i tez przestaje wierzyc, że coś sie ruszy do tego czasu 😞 oby tylko Świeta w domu spędzić


własnie, oby Swieta w domu! a ja sobie pomyslalam, ze na razie takie szybkie calkiem porody to miala wiekszosc mamus, ktore juz po raz drugi rodzily...ciekawe jak bedzie u nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny super poszłyście do przodu aż miło się czyta 🙂 moje gratulacje i trzymam kciukasy za następne mamusie .Ja też jestem grudniową mamusią mój syn miał się urodzić 26,12 a urodził się 31,12 i sylwester w szpitalu na 9 piętrze przynajmniej dobrze widziałam fajerwerki hehe 😉 Życzę powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...