Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Zwierzęta Gospodarstwa Domowego !!! 😁
Ja nie rodzę jak widać i nie urodzę do Nowego roku na bank !! 😠 Już nawet te nieregularne skurcze olewam bo i tak się z nich nic nie rozkręca 🤔 Kafinka już po ale super !!! Ma Córeczkę przy sobie. Na Kropeczke to był już czas najwyższy teraz teraz tylko czekać aż napisze sms-a jaka duża się Adusia urodziła 🙂 Gosiu a ja tam wiem, że urodzisz w nocy, czyli jutro ha ha 😁 😁 Biedna Nina i Ada mam przeczucie, że Ada jeszcze w szpitalu bo napisała by chociaż, że jest już w domu a tu cisza 😞 Ja dzisiaj leniuchuje cały dzień może wyjdę do sklepu z Mariuszem na malutkie zakupy i akurat rozruszam dupę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu to super, że Ala zdrowa 🙂
Aga Ty się odwal zboczona Krowo od mojej waginy !! 😜 🙃
😁 😁
Ja też chce odjechać ale czuję, że w poniedziałek albo wtorek jak mnie zbada lekarz to się okaże, że wszystko zamknięte na kłutkę jeszcze !! 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Olu to super, że Ala zdrowa 🙂
Aga Ty się odwal zboczona Krowo od mojej waginy !! 😜 🙃
😁 😁
Ja też chce odjechać ale czuję, że w poniedziałek albo wtorek jak mnie zbada lekarz to się okaże, że wszystko zamknięte na kłutkę jeszcze wszystko !! 🙃 😮


masz do niedzieli urodzić bo jak nie to cie na szynke zrobie 😠 🤪


Czego chlapiesz tym wielkim jęzorem !!?? Bo Cie na salceson ozorkowy przerobie !!! 😜 😜 🙃 🙃 🤪 😁 😁

Ale ja chce urodzić już na wczoraj tylko moje dziecko uparte za Tatusiem na bank !! Bo ja to taka kompromisowa jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo... jak fajnie że Kropeczek nam rodzi, wreszcie się ruszyło. Ja mam wizytę u lekarza we wtorek ale czuję że powie że się nie zapowiada na nic i ja w styczniu się ruszę dopiero.
Mini, a ty byłaś wczoraj u lekarza? i co powiedział? nie wiem kiedy znajdę to we wczorajszych postach, nie nadrabiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ooooo... jak fajnie że Kropeczek nam rodzi, wreszcie się ruszyło. Ja mam wizytę u lekarza we wtorek ale czuję że powie że się nie zapowiada na nic i ja w styczniu się ruszę dopiero.
Mini, a ty byłaś wczoraj u lekarza? i co powiedział? nie wiem kiedy znajdę to we wczorajszych postach, nie nadrabiałam...


Iwonka ja też daję sobie datę na 1 stycznia no chyba, że wywołają mi wcześniej 😁 U mnie pipa zamknęła się na milion spustów i strajkuje !!! 😁 😁 Ja myślę, że też w poniedziałek albo we wtorek będę badana przez lekarza bo coś tak położna tłumaczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i skad sie bierze takie zakażenie... szorowac ją szorujesz i dbasz o higiene wiec z czego to?? 😮 ja szoruje mała z 4-6 razy dziennie bo sie boje też... ale mi już tak mało leci znaczy sie leci ale taka rozcieńczona krew... wiecie w szpitalu jak ta woda ze mnie schodziła to sikałam i sikałam.... masakra... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lactacydu używam 😉 i tantum rossa 🙂 zapomniłam dodać 🙂 a wczoraj wziełam lusterko i ją ogladałam jakas dziwnie mała sie zrobiła hahaha 🤪 i w rodku te szwy to masakra położna mówiła że nawet pół roku moga sie roztapiać... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ooooo... jak fajnie że Kropeczek nam rodzi, wreszcie się ruszyło. Ja mam wizytę u lekarza we wtorek ale czuję że powie że się nie zapowiada na nic i ja w styczniu się ruszę dopiero.
Mini, a ty byłaś wczoraj u lekarza? i co powiedział? nie wiem kiedy znajdę to we wczorajszych postach, nie nadrabiałam...


zakażenie jakieś,i mam szczęście że przyszłam...do szpitala narazie nie tylko mam antybiotyk 2x dziennie i globulki 2x dziennie...wrazie gorączki natychmiast mam do szpitala jechać


to dobrze że poszłaś do tego lekarza, życzę Ci żeby szybko to zakarzenie minęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ooooo... jak fajnie że Kropeczek nam rodzi, wreszcie się ruszyło. Ja mam wizytę u lekarza we wtorek ale czuję że powie że się nie zapowiada na nic i ja w styczniu się ruszę dopiero.
Mini, a ty byłaś wczoraj u lekarza? i co powiedział? nie wiem kiedy znajdę to we wczorajszych postach, nie nadrabiałam...


Iwonka ja też daję sobie datę na 1 stycznia no chyba, że wywołają mi wcześniej 😁 U mnie pipa zamknęła się na milion spustów i strajkuje !!! 😁 😁 Ja myślę, że też w poniedziałek albo we wtorek będę badana przez lekarza bo coś tak położna tłumaczyła.


To my dwie będziemy styczniowe grudnióweczki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam i nic, dupa nic się nie dowiedziałam, tzn dowiedziałam się że mam rozwarcie na dobre dwa palce czyli 4 cm, szyjka odchylona czy tam odklejona a skurczy zero bo za mało się ruszam, jak sie wezme za sprzatanie na świeta to na pewno coś ruszy :/ ale jestem wkurwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Chyba mi sie zaczyna . Bo mam bardzo czesto skurcze . Tylko one nie bolą. Tzn mam uczucie że mam okres . Aga z Olą czy to to?????????


Gosia kochana ja miałam skurcze co 5 minut na poczatku jak na okres 😁 a później dalej co 5 minut tylko coraz mocniejsze 😁 aż Pigi uwierzyć nie mogła na gg 😁


No ja też mam uczucie jak na @ trwają ok. 2 min. Teraz zapisuję sobie co ile są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedyna nadzieja w Iwonce, że mnie nie opuści 🙂 Bo Agata też tylko patrzeć jak się rozpakuje jak ma rozwarcie na 4 cm 🤪 🤪 🤪 🤪 Agata co Ty chcesz?? Czemu się wkurzasz ?? Lekarz mówi, że masz rozwarcie na 4cm to tylko wystarczy się ruszyć trochę poruszać a nie narzekać bo narzekaniem porodu nie wywołasz tylko ruchem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Chyba mi sie zaczyna . Bo mam bardzo czesto skurcze . Tylko one nie bolą. Tzn mam uczucie że mam okres . Aga z Olą czy to to?????????


Gosia kochana ja miałam skurcze co 5 minut na poczatku jak na okres 😁 a później dalej co 5 minut tylko coraz mocniejsze 😁 aż Pigi uwierzyć nie mogła na gg 😁


No ja też mam uczucie jak na @ trwają ok. 2 min. Teraz zapisuję sobie co ile są.

A Olka przy tym się rusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gocha Ty Świnio miałaś być ze mną na końcu a TY RODZISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Ha ha ha ha ha ha ha 🤪 chyba , chyba ale nie wiem czy to to.


Nie świruj tutaj Pawiana Zołzo zdradziłaś mnie 😜 🙃 😮
A tak serio to fajnie, że coś się rusza u Nas to tak falami idzie 😉 Gosiu byle by szybko się rozkręciło i jeszcze szybciej zakończyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
wróciłam i nic, dupa nic się nie dowiedziałam, tzn dowiedziałam się że mam rozwarcie na dobre dwa palce czyli 4 cm, szyjka odchylona czy tam odklejona a skurczy zero bo za mało się ruszam, jak sie wezme za sprzatanie na świeta to na pewno coś ruszy :/ ale jestem wkurwiona


Agatka sex i sprzątanie + spacery. 4 cm. to spore rozwarcie.Agatka głowa do góry Mi dzis szyjkę wymasował i chyba zadziałało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gocha Ty Świnio miałaś być ze mną na końcu a TY RODZISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Ha ha ha ha ha ha ha 🤪 chyba , chyba ale nie wiem czy to to.


Nie świruj tutaj Pawiana Zołzo zdradziłaś mnie 😜 🙃 😮
A tak serio to fajnie, że coś się rusza u Nas to tak falami idzie 😉 Gosiu byle by szybko się rozkręciło i jeszcze szybciej zakończyło 🙂


No mam nadzieję że dziś odjadę aby to nie fałszywy alarm!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Jedyna nadzieja w Iwonce, że mnie nie opuści 🙂 Bo Agata też tylko patrzeć jak się rozpakuje jak ma rozwarcie na 4 cm 🤪 🤪 🤪 🤪 Agata co Ty chcesz?? Czemu się wkurzasz ?? Lekarz mówi, że masz rozwarcie na 4cm to tylko wystarczy się ruszyć trochę poruszać a nie narzekać bo narzekaniem porodu nie wywołasz tylko ruchem 😉

już próbowałam ruchu, myślisz ze to od ruchu zależy? to dziewczyny z patologi wogóle by nie rodziły, ja nie urodze sama i to mi może niedosłownie ale dała do zrozumienia wiec w sobote przysza na oddział a potem sie zoabczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
wróciłam i nic, dupa nic się nie dowiedziałam, tzn dowiedziałam się że mam rozwarcie na dobre dwa palce czyli 4 cm, szyjka odchylona czy tam odklejona a skurczy zero bo za mało się ruszam, jak sie wezme za sprzatanie na świeta to na pewno coś ruszy :/ ale jestem wkurwiona


Agatka sex i sprzątanie + spacery. 4 cm. to spore rozwarcie.Agatka głowa do góry Mi dzis szyjkę wymasował i chyba zadziałało 😉

4cm i brak skurczy, polożna nawet zgłupiała, nie no ja sie poddaje w dupie to wszystko mam, jutro wyjezdzam na kilka dni odpocząć psychicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...