Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Widze że temat pępuszka 🙂 Maji pepuszek odpadł ok 2 tyg temu 🙂 ja używałam octeniseptu i patyczkami dla niemowląt przecierałam pępuszek 😉
Co do skórki to mojej też jeszcze schodzi na nóżkach i rączkach,ale robie jej masaże oliwką,i balsamem Johnson & Johnson na dobranoc który ślicznie pachnie 😉
Majuchna mi już w dzień mało śpi,troche popłacze,troche poleży grzecznie wymachując rączkami i nóżkami,za to w nocy już coraz dłużej śpi,aż ja się budze ze strachem "czemu jeszcze Maja nie wstała na cyca" 😁 pewnie wkrótce prześpi całą noc 🙂
Jutro mam z malutką na bioderka... 😉a mój mąż ostatni dzień wolnego.. 🥴


Moja Olcia dzis caly dzien przespala, az sie boje ze znow okolo 20 sie obudzi i kolo 24 spac pojdzie 🥴 Mam nadzieje ze moja Ola juz taka grzeczna zostanie 🙂 😉
Aga a twoja Maja to od poczatku grzeczna byla i faktycznie tylko patrzec a cale noce bedzie spala 😁
A co z Kasia ??? Zadnych nowych wiesci?????? Biedna ta Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Oj taki porod bedyie biedna nie milo wspominac, ja bym poyabijala takich lekarzy.

Mam wiesci od Sylwi. Jesli przez noc nic sie nie wydarzy to jutro wyjda ye sypitala 😁 A maly grzeczny,je i spi 🙂 😉


Ja też chyba bym ich zmasakrowała 😠
Fajnie że Sylwia urodziła i już z maluszkiem wróci do domu 🙂 a reszta mamusiek gdzie się obija?? 😁

Mamuski pewnie dzieciaczki kapia hihihi
Moja Ola jakas marudna jest 😞 kreci sie i steka i jeczy. Niespokoja jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada kazała Was pozdrowić i prosiła byście o niej nie zapomniały 🙂 Nie ma internetu nadal. Ale mam nadzieję, że za niedługo się pojawi 😁
U Łukaszka nadal jest kikut. Dziś wpadła położna z zaskoczenia oczywiście 😉 Zobaczyć co się dzieje 😜 Powiedziała, że mały ładnie wygląda i żebyśmy robili dalej to co robimy przy nim 😁
Nasze dzieciaczki już coraz więcej chcą świata oglądać, a mniej spać 😉
Iwonka, już niedługo będziesz miała swojego synka i będziemy razem w temacie 😁

Jak coś to Dobranoc Mamuśki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Dziś o 18:12 czasu angielskiego na świat przyszła córeczka naszej Kasi 😁 poród odbył się sn a mała Ala waży 3850 i dostała 10punktów skali apgara 😁 Kasia popękała ale obie mają się Super 😁 GRATULACJE
wątek dla Kasi i Alicji http://www.brzuszek.net/forum,grudnioweczka_kasia_aisak89_urodzila_coreczke,17,578573.html,str=0


Gratulacje dla Kasi i Małej. Fajnie, że wreszcie urodziła 🙂

I uchowałam się jako ostatni grudniowy dwupak niczym jakiś dinozaur 😉 🙂 😁 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na reszcie Kasia ma już swoją Alusię!!! Iwonka, nie martw się- jeśli urodzisz w styczniu to przynajmniej dziecko będzie o rok młodsze więc nie ma tego złego 🙂 Mojej Gabi kikut pępowiny odpadł 21 grudnia jak miała 11 dni a przemywaliśmy spirytusem 😉 Ogólnie to boję się, żeby mała nie miała kolki bo coś płakała wczoraj i nie wiem czy przez te wzdęcia czy to kolka 😠 😞 Teraz smacznie śpi ale postękuje od czasu do czasu...Eh najgorsze chyba pierwsze 3 miesiące, tyle stresu 🤔 Wykupujecie szczepienia płatne czy nie???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Nareszcie Ala wyszła do ludzi 🙂 hihi.
Iwona, zostałaś ostatnia 😁 Teraz będziemy Cię pospieszać hihi 🙂

Chyba tylko ja miałam cc 😮 😮 A w życiu nie brałam tego pod uwagę 🤢 Wszystkie artykuły w gazecie o cc omijałam, bo przecież mnie to nie dotyczy, bo urodzę sn 😜 Ale cieszę się, że miałam cc 😁

Wiecie, że już ważę tyle co przed ciążą 🤪 🙃 Jak mały tak będzie ze mnie wysysał, to za niedługo będę mieć figurę jak Top Model 😁

Mój Cukiereczek leży na łóżku i opowiada mi coś, oczy jak 5 zł 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć Mamuśki 😁
A tu jak zwykle cisza 😉 podejrzewam że Kasia dziś będzie już z Alą w domu 🙂 ja mam na 16 na bioderka z Majuchną,pogoda za oknem słoneczna...ciekawe jeszcze czy nie mrozi... 🙂


Mrozi, mrozi na pewno. U nas -10 stopni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪
Ja nie mam czasu wejść na brzuszek choć moja Ola jest grzeczna jak Łukaszek Ninki 😉 Ona nie płacze tylko stęka i krzywi się 😁 🙃
Właśnie szykować się będziemy na spacerek i muszę wejśc do pediatry bo Oli strasznie sie ulewa 😞 Wylewa połowe tego co zjadła- to chyba nie jest normalne, i dostała na rączkach chyba uczulenia bo ma czerwone krosteczki 😞 😞 😞 Trochę się niepokoję 🥴
A mojej Oleńce odpadł dziś kikut pepkowy !!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

A i mam wieści od Sylwi :
Sylwia jednak nie wyjdzie dziś ze szpitala bo Dominik ma delikatna żółtaczkę, chcą ich potrzymać do jutra na obserwacji.Jeśli się nie powiększy żółtaczko to jutro wyjdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Gabi po karmieniu, tata wziął do odbicia i teraz pomrukuje sobie 😁 😉 Z tym ulewaniem to mi się zdarzyło, że nawet 3 razy zwymiotowała tak dużo że się przestraszyłam ale ja ponoć tak miałam jak byłam mała więc mój tata się śmieje, że ona ma to po mnie- zwymiotuje i zaraz jest znów głodna i je ha ha. Dostała już drugą brodę 🤪 Czuję, że jest zdecydowanie cięższa. I jak z tymi szczepieniami bo nic nie odpowiedziałyście??? Fajnie gdyby Kasia już dzisiaj wyszła i zajrzała do nas 🙂 Gosiu- po wizycie u pediatry daj znać. To teraz czekamy tylko na Iwonkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, co do szczepień to ja nawet nie mam co marzyć o płatnych, także robię tylko te bezpłatne. Widzę, że chyba wszystkie nasze dzieci ulewają po karmieniu 😉
Jutro znowu muszę lecieć do szpitala po wynik i na badanie, a potem pierwsza wizyta u pediatry. Jestem przerażona i chciałabym żeby mieć to wszystko już za sobą 🤪 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Nareszcie Ala wyszła do ludzi 🙂 hihi.
Iwona, zostałaś ostatnia 😁 Teraz będziemy Cię pospieszać hihi 🙂

Chyba tylko ja miałam cc 😮 😮 A w życiu nie brałam tego pod uwagę 🤢 Wszystkie artykuły w gazecie o cc omijałam, bo przecież mnie to nie dotyczy, bo urodzę sn 😜 Ale cieszę się, że miałam cc 😁

Wiecie, że już ważę tyle co przed ciążą 🤪 🙃 Jak mały tak będzie ze mnie wysysał, to za niedługo będę mieć figurę jak Top Model 😁

Mój Cukiereczek leży na łóżku i opowiada mi coś, oczy jak 5 zł 😁 haha


Część mamuśki, wita was ostatni dwupak 🙂 Jak to fajnie brzmi, jakbym pod ochroną była czy coś w tym stylu 😁 Nie mam nic przeciwko temu żebyście mnie pośpieszyły, bo moje sposoby nie działają, gorące kąpiele, sex, nic 😞 Tylko ja wymęczona chodzę, w nocy prawię nie śpię bo mi brzuch twardnieje i już nie mam sposobu na ułożenie się na łóżko. Teraz spałam trochę ale znowu mi brzuch stwardniał i pobudka 😞 Mój Mały zamiast do dołu się kierować, to wrócił na żebra i znów mam obolałe, rano śpi i w dzień a wieczorem i w nocy buszuje po brzuchu 🙂 🙂 🙂
Uparty ten mój synek jak mamusia 🙂 🙂 🙂 Rzadko do was zaglądam bo mi internet szwankuje i nie wiadomo dlaczego bo wszystko sprawdzone a on wraz działa kiedy chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...