Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gUpi zwierzyniec !! 😜 😜 Zaraz dam fotkę Ali bo dzisiaj ma w końcu sukieneczkę na sobie 😁 Mała nie śpi mi cały dzień tylko szuka jelenia do zabawy i noszenia na rękach 😜 😎

[URL=http://img194.imageshack.us/i/cimg1236m.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8669/cimg1236m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie u lekarza i spacerku, mała śpi prawie cały dzień... W nocy będzie masakra bo mąż do pracy więc nikt mnie nie wyręczy 🤔 Jej się nie chce po kąpieli spać więc zasypia koło 22-23. A z tym bujaniem to oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku 🙂 Czyli tak jak mówicie ! 😉 Lekarz przepisał nam Bebilon Pepti więc musimy spróbować ale kazała z Bebiko mieszać. Na receptę będzie 50 % taniej także spróbujemy czy przestanie ją brzuszek boleć i ta cholerna kolka. Każde dziecko reaguje inaczej ale jak nie spróbujemy to wiedzieć nie będziemy 🙂 Dzisiaj byliśmy w Tesco bo jest promocja Pampersów Sensitive za 41,99 - Mini bo Ty chyba tych używasz także kup bo jest okazja 🙂 Kurczę, a chusteczki Sensitive prawie 10 zł- masakra 🤪 A jutro pieczemy z mamą drożdżowca! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczne sa te nasze dzieciaczki 😆

my dzis bylismy rano na badaniu sluchu , a popoludniu - na szczepienie p.gruzlicy.
z takim malenstwem wybrac sie na wyznaczona godz. to nie lada wyzwanie 🙃
a to glodna, a to kupka.... potem znowu kupka.... a czas leci.... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze o tą recepte zapytac 🙂 też bo ja daje bebilon...;/ a on drogi jak am h... a tak zawsze taniej po tym bebilonie sie tak nie ulewa bardzo i kupki idą 🙂 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jutro mam na 13:30 do lekarza z Małą będą znów ją ważyć i pewnie też dostanie jakąś szczepionkę i na pewno słuch, wzrok będą badać chociaż w szpitalu już miała badany i było wszystko dobrze na szczęście 🙂 Dziewczyny jestem 9 dni po porodzie i już wszystko zrzuciłam 😁 😁 Nawet 1 kg mi nie został 😁 🤪 🤪 😎 😜 Ważę 60 kilo a chcę spaść tak do 55 kilo i będę szprycha haha 😁 Tylko jeszcze brzuch brzydki i macica wysoko nie otęchła 🤨 No ale daje sobie czas i niedługo zamówię pas i będę się troszkę ściskać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baby 🤪
Musze się pochwalic - zaproponowali nam mieszkanie 45 m. za 21 tyś. Dwa pokoje z kuchnią . Byliśmy oglądaliśmy i podoba sie nam 🙂 Do poniedziałku musimy podjąć decyzję i dac odpowiedzć czy bierzemy czy nie. Tylko dwa pokoje 😞 Paula juz duża jest a Ola taka malutka i nie wiem czy się dogadają gdy Ola juz zamieszka w jednym pokoju z Paulinka. Ale chyba sie zdecydujemy bo bardzo tanio za to mieszkanie i wreszcie bedziemy sammi . Co myślicie o tym ????????

Moja Ola coś dziś kiepski dzień ma . Cały dzień stęka i marudzi 😞 Jakby ją brzuszek bolał 😞Kupki robi normalnie. Ale nie płacze, więc może nic takiego sie nie dzieje. Boję sie że to może być poczatek kolek - oby to nie te cholerne kolki.......
Nie nadrabiałam Was bo nie mam czasu ale przeczytałam za Mini chudniesz, ja bym tak chciała. Juz stoję w miejscu kilogramy nie spadają , waże 63 kg. i już waga stoi 😠 😠 😠
Sliczne te grudniowe i listopadowe maluszki - piękne 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia jak takie tanie to ja bym brała !! ale 21 tysięcy czy 210 tysięcy ?? 45m2 to nie za dużo ale ja wychodzę z założenia ,, Ciasne ale własne,, robisz co chcesz kiedy chcesz i nikt Ci się nie wpierdziela w życie i nie rządzi co masz robić !
Moja też cały dzień marudna ale nie robiła kupki pryka sobie a więc jelitka pracują a kupki nie ma 🤔 No ja się cieszę bo już nie ma śladu w kilogramach po ciąży, ale brzuch jest bleeee..... ale tak jak pisałam czekam cierpliwie aż całkowicie macica otęchnie bo na razie jest bardzo wysoko jeszcze 🤨 🥴 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też jutro mam na 13:30 do lekarza z Małą będą znów ją ważyć i pewnie też dostanie jakąś szczepionkę i na pewno słuch, wzrok będą badać chociaż w szpitalu już miała badany i było wszystko dobrze na szczęście 🙂 Dziewczyny jestem 9 dni po porodzie i już wszystko zrzuciłam 😁 😁 Nawet 1 kg mi nie został 😁 🤪 🤪 😎 😜 Ważę 60 kilo a chcę spaść tak do 55 kilo i będę szprycha haha 😁 Tylko jeszcze brzuch brzydki i macica wysoko nie otęchła 🤨 No ale daje sobie czas i niedługo zamówię pas i będę się troszkę ściskać 🙂


u mnie polozna w domu 2 razy mala wazyla, sprawdzala wzrok i raz krew pobierala.
teraz tylko czekam na red book a na zarejestrowanie malej umawialam sie wczoraj i mam termin dopiero na 12go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
gUpi zwierzyniec !! 😜 😜 Zaraz dam fotkę Ali bo dzisiaj ma w końcu sukieneczkę na sobie 😁 Mała nie śpi mi cały dzień tylko szuka jelenia do zabawy i noszenia na rękach 😜 😎

[URL=http://img194.imageshack.us/i/cimg1236m.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8669/cimg1236m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


śliczna królewna 😁 a dyda ma identyko jak Majucha 😁


PIĘKNOTKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 moja Majuchna dzisiaj ładnie spała i nawet dzień był spokojny. Widzę, że wszystkie już byłyście u lekarza z dzieciaczkami my mamy dopiero wizytę w 5, 6 tyg więc jeszcze trochę. Jestem bardzo ciekawa, jaką ma wagę moja kluseczka. Mi do zrzucenia 2 kg zostało chciałabym tak jak ty Kasiu zjechać, do 55 ale zobaczymy jak to będzie został mi mały brzuszek taka mała fałdka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
21 tysięcy 🤪 🤪 No tanie jest ale dlatego że mamy Tomka mieszkanko i je zdajemy, i dlatego takie tanie 🙂 No i właśnie chyba je wezmiemy. No własnie bedziemy sami bez rodziców, a ja jeszcze ze starym nie żyje w zgodzie. Więc nie ma co myśleć .
A mój brzuch jest mały , ale skóra rozciągnięta 😞 I ciemna brązowa krecha i ciemny pępek ha ha ha ha ha . A ja bym chciałą schudnąć do 55 kg. Ale to dopiero jak Ola już bedzie tylko na sztucznym mleku a ja na dietkę cód przejdę 🤪
Wykąpałam małą , nakarmiłam i ona nie śpi 🥴 Ciekawa jestem jaka noc będę miała.
Idę na kolację i gadać z Olą bo mały łobuziak towarzystwa szuka hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, jak tam? ja dzisiaj z małą do rodziców jadę, troche sie odciąże, wiecie co mam już mętlik w głowie, teraz specjaliści mówią że to co jemy nie ma wpływu na mleko ale wczoraj zjadłam bigos a dzisiaj mała miałam straszne gazy aż piszczała jak się napinała i już nie wiem co myślęć 😞
co do chudnięcia, ja przytyłam już ☺️ eh t ☺️o ciasteczko to czekoladka to sałatka i eh przytyłam.... ja raczej nie schudne teraz, jak mała troche większa będzie i zaczniemy butlą karmić przejde na dukana
ja na wizyte się wybieram w przyszłym tyg ale się boję, bo nie wiem jak ja ogarne małą tak w pośpiechu u lekarza, ja jestem powolny rodzic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, jak Iwonka, wiecie cos? u nas znow dobra nocka 😁 Mały zasypia koło 20, budzi się ok 1 - wprawdzie dziś przerwa była z2,5 godz, bo karmienie, jakieś kupy jedna po drugiej, potem probowal usnac i znow go nakarmiłam, ale po 3 odpadł i wstał o 8 😁 A teraz znów spi. Agatka - Ty z grubej rury zaczelas, bo bigos 🙂 ja bym uwazala na bardzo ciezkostrawne rzeczy, ale wiadomo, ze to zalezy od dziecka, Pawełek jest raczej wrażliwy, bo zjadłam schab z suszoną sliwka, a on miał biegunke trochę, biedak 😞. Co do ksiazek, moj Maz podsumowal - nie ma prawdy absolutnej, bo nawet ksiazki sobie zaprzeczaja, trzeba wziac z kazdej po troszku i probowac samemu, tak mi sie wydaje 🙂 miłego dnia, dziś idziemy na pierwszy spacerek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,

u mnie ta nocka byla najgorsza z dotychczasowych 😠 mala pozwolila mi na sen dopiero od 3.30 rano.!!! myslalam ze sie wykoncze, ale to prawdopodobnie po szczepieniu (mam taka nadzieje), a teraz oczywiscie spi sobie w najlepsze. 🙃
Iwonka napewno urodzila, bo przeciez raczej niemozliwe, zeby jeszcze nie. 😮
2 dni temu moja znajoma urodzila synka 4700!!!!! bylo cc, ale zanim podjeli ta decyzje, trzymali ja 3 dni, a juz bylo grubo po terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed nowym rokiem zamowilam sobie pare rzeczy do ubrania i dzis wlasnie przyszly - taka specjalna koszulka do karmienia - z wycieciami na cycki - tak wiec moge juz zalozyc normalna bluzke, gacie wyszczuplajace i podnoszace posladki (normalnie mi opadly) i dodatkowe 2 staniki do karmienia, ubralam to wszystko na siebie i jestem taka zadowolona.... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
[URL=http://img602.imageshack.us/i/img0939r.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/742/img0939r.jpg[/IMG][/URL]

tak to wyglada 😜 😜 😜

hehe dobre 😁
Mini ja nie marudze po prostu jestem troche przewrażliwiona na punkcie tego co robie, w końcu pierwszy raz jestem matką i to jeszcze powolną 🤪
a fotelik mi też się w stelaż ładnie wpina ale w samochodzie jest draka, jak go przypnie się na hama troche to przy skręcaniu auta się przewraca 😠na bok, najpierw myślałam że może źle to robimy, ale wzieliśmy instrukcje i wszystko ok, zawołaliśmy nawet sąsiada ma dwójke dzieci i wpinanie fotelików obcykane, zrobił wielkie oczy i stwierdzil że fotelik badziew 😞
no więc jutro mąż kupi nowy, ale ja bym chciała taki naprawde dobry co w crash testach otrzymał ocene maksymalną ale taki używany kosztuje 700zł :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Ale Agata w ten sposób nie pomożesz sobie i małej,czytając twoje posty ma się wrażenie że stale jesteś nerwowa i nie zadowolona,a nie wiem czy wiesz ale samopoczucie matki ma wpływ na maleństwo...jeśli ty jesteś nerwowa i rozdrażniona to mała może to odbierać,i może z tego powodu płacze lub jest marudna...
Ja też kiedyś byłam matką po raz pierwszy,ale jak Oliwka się urodziła to odczuwałam wiecej pozytywnych emocji niż smutków itp...nie możesz non stop się załamywać,bo wpadniesz wkońcu w depresje,zrób coś dla siebie,co lubisz,abyś poczuła się lepiej,nie zwracaj uwagi na męża czy teściową,wyłącz się na nich i włącz tylko na dziecko...

znaczy że co jak napisałam że mam wątpliwości co do wpływu jedzenia na to czy moja mała się przez to nie męczyła tzn że jestem marudna albo nerwowa?? albo jak odniosłam się do wagi i zrobiłam wstydliwą minke że przytyłam i mówie że się odchudze później tzn że jestem rozdrażniona?? dziwne bo ja tego nie odbieram w ten sposób, no ale ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A nasz fotelik ładnie się dopasowuje w samochodzie 🙂 i nie buja wiec uważam że jest bezpiecznie 🙂
poza tym jest fajny bo nie waży cholera wie ile 🙂
Agata a jest atest na foteliku? i osobny na papierze?

no pisze że spełnia normy ece r44/04 ale z tego co czytałam to dotyczy dopuszczenia na rynek i wcale nie musi gwarantować bezpieczenstwa no i te wózki masowo sie sprzedaje z tymi fotelikami wiec nie wiem czy mam jakiś wadliwy model czy jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
a wogóle pisze że to fotelik berber carlo 0-10

a zobacz opinie o tym foteliku,ja karmie maje a jak skończe to zobacze nasz fotelik i ci napisze

no właśnie szukałam ale żadnych opini nie moge znaleść, ale jak będziesz mieć czas to sprawdz bo ja raczej musze kupić inny tylko nie wiem jaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...