Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

da się!no nieźle.u mnie na razie nie ma na szczęście tematu zębów. Mój M fachowo obmacał dziąsła i nic nie czuć.ale młoda i tak się ślini na potęgę.mnie się Adus zdaje że to niemożliwe żeby od zębów Oskar był tak marudny.ciut za długo.Ania dobrze że już ok.ale Oskar biedny z tym złobkiem.jakoś się przyzwyczai.oj muszę kończyć.potem doczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

  • Mamusia
No widzisz Ada jest coraz lepiej ze zlobkiem,kwestia czasu i bedzie wzorowo 🙂)

Kurcze moj M jest na dzialce,ogrodzenie robi a tu grzmi jak cholera,burza sie zapowiada,no i pada 😞

Wyprasowalam sterte metrowa 🙂)
Kapie zaraz mala,bo po 19 gosci dostane,brat z zonka przyjezdza 🙂)

Trzymajcie sie kobitki i do jutra 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.poczytałam dokładnie.kijowo się mi pisze-jak smsy,dlatego takimi skrótami.Adus,super że już lepiej.a zobaczysz jak mały się będzie rozwijał w złobku.znajomi mówią że pod tym kątem żłobek czyni cuda.u nas dziś leje ale to może dobrze bo wczoraj przesadziłam ze słońcem.Ala ma tu kilka koleżanek więc mam luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania,Ty przynajmniej wrocisz wypoczeta do pracy,po takich wczasach 🙂Mi bedzie ciezko,bo 8-10godz w pracy,duzo roboty na dzialce do tego gotowanie,sprzatanie,lekcje z Wiktoria,mala Amelka.Echhh... lepiej nie myslec,bo nie ma wyjscia trzeba to wszystko ze soba jakos pogodzic 😞 A Ty myszorku wypoczywaj poki mozesz!

Mam uczulenie na....borowke 🤪 Juz wiem to na pewno,bo jak tylko zjem troche dzemu z borowki to nie moge wytrzymac i cale cialo mnie swedzi jak cholera!!!A tesciowa robi taki pyszny dzemik:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski

za mna na szczescie przespana noc..maly spal od 21 do 6 rano,ale od rana ma muchy w nosie i dalej marudzi,po dlugich mekach udalo mi sie go uspic 🙂

DZISIAJ MATUS KONCZY 5 MIESIECY- JEJKU JAK TO ZLECIAŁO 🙂

slyszalyscie o ten rodzince z USA ktora ma 18-cioro dzieci? kobieta spodziewa sie juz 19-tego hardcorowa rodzinka-ona to chyba nie czuje ze rodzi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti gratuluję skończenia 5 miesięcy 🙂

My po zarwanej nocy,Oskar spał niespokojnie,od 5 nie śpimy,jest marudny.No i już po szczepieniu,prawie nie płakał,zuch chłopak,na 12 do żłobka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy za gratki 🙂 Buba rosnie nie da sie ukryc...ciuszki roazmiar 80 trzeba zakladac a mamie rece odpadaja 🙂

Aduś z dnia na dzien bedzie lepiej.Oskarek sie przezwyczai 🙂

Aniu wracaj do nas .... ja uciekam zapodac kaszke z jabluszkiem buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi..Mati wie że jak chce podrywac laski to nie może być bezzebny,więc mu się spieszy.u mnie młoda ma niestety chyba refluks..włącze jej lek i zobaczymy czy będzie poprawa czy dalsze badania.a my po morzu pojedziemy jeszcze w góry..trzeba się wyhasac przed robotą.brr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Jejku Mikusia ale Matti poszedł do przodu...ciuszki 80 🤪 i 3 zęby 🤪 no nic tylko gratulować!!!!

Aniu u Ciebie słonecznie a u mnie pogoda pod psem 😞z domu się nie ruszam dzisiaj 😞

Oskar wczoraj w ogóle nie płakał w żłobku,był grzeczny,zjadł,bawił się.
Tata go odbierał i tu zabawna historia:Andrzej poszedł do żłobka,przez domofon powiedział po kogo przychodzi i jak już znalazł grupę 1(był w żłobku pierwszy raz)to babki,która była w pomieszczeniu z przewijakami mówi,że przyszedł po syna a ona,że jest tutaj a on,że chciałby go zabrać a ona,że przecież go trzyma:laugh: własnego syna nie poznał z nerwów 🤪
Ale się uśmiałam:laugh:

Miłego dnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.a młoda strasznie marudna choć ładnie śpi i dużo je.nie wiem o co jej biega.. A w ogóle ten nasz ośrodek super.tanio blisko morza,dużo małych dzieci.aż się marzy jakieś nasze spotkanie w takim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Adus dobre to 🙂 ale mezczyzni sa zakreceni,i mozna im cos mowic dwa razy i tak zapytaja 3 raz 🙂tak jak ja dzisiaj swojemu powtarzalam gdzie zostawilam smieci do wyniesienia i tak przyszedl zapytac...
Moja buba zjadla caly sloiczek zupki i zasnela,a ja zdarzylam ogarnac caly dom i siebie :O jutro imprezka u mojej babci - imieninki
Aniu super zesie swietnie bawicie...moze Natalce do spania to powietrze nadmorskie sluzy ,a moj maly tak marudzil zanim wyszly te zabki...kto wie czy jej tez nei pojda:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie 🙂

U nas rowniez pogoda beznadziejna 😞

Od dzisiaj sama gotuje Amelce zupki jarzynowe 🙂 Tesciowa ma w ogrodku swoje warzywka i opierdzielila mnie,ze kupuje sloiczki!W sumie ma racje...

Ada,moja Amelka rowniez nie jest smakoszem brokulow,dalam jej ostatni sloiczek Gerbera z lodowki-ziemniaczki z brokulami i nie smakowalo jej,krzywila sie i wypluwala 🤢

O rany,Matus juz taki zebaty 🤪 No a jak....chlop jak dab i ma byc bez zebow 😉 :laugh:

No niezle 😠 siedze sobie przy kompie a kurczak mi sie pali w piekarniku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamcie!

Matuś, teraz jak zaświecisz zębulami to żadna laska ci się nie oprze :laugh:

Myszorek, a może Natalka też spodziewa się ząbka ?????? 🙂

Ada, Twój męż ale dowcipny hehe 🙂

Marta, apropos obiadków, właśnie ugotowałam dla małej zupkę jarzynową(marchewka ziemniak por) - 3 słoiczki wyszły. Dobre nawet 🙂 Samą marchewkę też jej gotuję z odrobiną kleiku. Młoda zje taki słoiczek na jednym posiedzeniu 🤪

A ja nadal męczę się z tym choróbskiem i do tego męża zaraziłam 🥴 Masakra!
Jak wszystko dobrze pójdzie to 18 września jedziemy sobie nad morze - Sianożęty 😆 Już nie mogę się doczekać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Aniu to sie Ciebie to chorobsko dlugo trzyma 😞 Zdrowiej szybko i nie zarazaj reszty rodzinki!!
Ja ugotowalam zupke z tych samych warzywek co Ty anula i dodalam jeszcze maly kawaleczek selera.Pyszna zupka 🙂Mi wyszly 4 male sloiczki.

Jesiennie juz sie robi 😞

Ide sobie kawke walnac,bo cos mnie glowa boli.

Milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może zęby choć nic na razie nie czuć..ech żeby jej tak nie zostało.Ania zdrowiej kochana.my byliśmy teraz na dozynkach we wsi obok i Ala na loterii wygrała dużą lale.fuksiara.bo reszta jakieś puzzle i brekoki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja! W końcu mam trochę czasu, by do Was skrobnąć... Cały wolny czas poświęcam nauce, a reszta mija na zajmowaniu się dzieciakami, domem.... Tragedia. Jeszcze przedwczoraj mój miał urodziny i rodzina przyjechała na kawę i kolację, więc musiałam sernik zrobić i o kolacji pomyśleć... No ale fajnie było 🙂
A ja zrzuciłam 4kg 🤪 Tak jak myślałam, więcej nie dało się rady, ale i tak jestem happy. I mieszczę się w swoje stare spodnie!! Ufff. A jak założe kieckę to brzuch prawie płaski-z małym wciągnęciem, hihi. Także teraz muszę się pilnować. I tak samo jak u Marty-zero słodkiego... A przynajmniej nie późno! Noi zobaczymy.
A właściwie to chciałam się z Wami jeszcze z swoma niusami podzielić. Szwagierka siostry ma syna w wieku Amelie (skończy na dniach 7 miesięcy) i przez przypadek-znowu jest w ciąży... Termin pod koniec kwietnia, druga cesarka... Szok, co? Chyba bym nie dała rady drugą zimę z brzuchem chodzić, echhh....
Mam koleżankę, która wyjechała za ocean robić karierę modelki i właśnie przed paroma dniami urodziła córeczkę. W 40tc 4600 i 65cm.... To dopiero noworodek!! I rodziła naturalnie dla zabawy..... Podziw... Mam nadzieję, że traumy nie ma po takim porodzie.
Echhh, tyle o mnie, reszta bez zmian, zajrzę jeszcze kiedyś jak znajdę chwilkę 🙂
Mamuśki, życzę zdrówka co niektórym i wytrwałości z wyżynaniem ząbków! 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo WeroniczKa się odezwała!!hej cioteczka 🙂
u mnie dzisiaj imprezka rodzinna- imieniny babci 🙂chociaz jakas rozrywka hehe

a tak poza tym to troche nie pospalam,bo wczoraj mnie naszlo na filmy i obejrzałam sobie Slamdoga- Milionera z ulicy- dobry film-ukazuje realia życia w Indiach...no i pozniej byl problem z zaśnięciem bo za bardzo sie w niego wczułam 🙂

Buba padla wczoraj wyjatkowo o 20 a wstal dzisiaj o 5 🙂skubany nauczyl sie spac na boku 🙂

Weroniko zazdroszczę tych 4 kg...a skodkosciom ciężko sie oprzec-przynajmiej mi, tyle mi pozostalo po ciazy gdzie musialam zjesc jedna czekolade dziennie

A jesli chodzi o ciaze....nigdy ,a przynajmiej nie w przeciagu najblizszych paru lat,no i do tego trzeba znaleźć porzadnego tatusia hhehe 🙂

Mój przedwczoraj rzucił zabójczy tekst któy powalił mnie na nogi"MUSIMY JUŻ ZACZĄĆ GO(matiego) WYCHOWYWAĆ,ŻEBY NIE BYŁ ROZPIESZCZONY"-Powiedziała to osoba która rodzice rozpieszczali do 22 roku życia maksymalnie jak tylko mogli.
oki zycze milej neidzieli buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...