Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co wyglądu brzuszka .. maiha ja w coś takigo nie wierze to jak wygląda świadzcy tylko o tym jak się dziecko ułożyło nic poza tym 🙂 zawsze mnie denerwowały takie "zabobony" .... jak mi ktoś tak mówił - wyglądasz na chopczyka ... znaczy że co ?? hehe .... :PPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie to też denerwuje!!! marzy mi sie córeczka ale byłam dziś u lekarza i przyszła pewna mama z synkiem takim moze ze 3 latka i on była taki słodki i wpatrzony w swoja mamę że sama czy będzie chłopczyk czy dziewczynka to bede sie strasznie cieszyc-ale chce wiedziec bo jestem strasznie ciekawska 🙂 chodze na NFZ ale jak sie tera znie pokaze to pojde prywatnie zeby mi lekarz powiedział co będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam chodzic na nfz ale mam fajnego lekarza ktory mało bierze za wizyte tak że usg robi mi dosyc czesto znaczy co wizytę. juz sostatnio mi mowil ze chyba syn ale teraz juz pewien. a dziecko słodkie czy synuś czy córa tylko mi dziwnie będzie przebierać chłopczyka - bo jednka coś nowego heh ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dwie ciąże chodziłam do nfz teraz też bym chodziła do tego samego lekarza ale go już nie ma ... :/ a byłam w innej miejscowości i baba mi nawet kwasu foliowego nie przepisała więc stwierdziłam czas na zmianę lekarza. ten co do niego chodze też przyjmuje na nfz ale tylko raz w tygodniu i męczą mnie kolejki, cięzko się zapisać na wizytę więc wolę wydać 60 zł a niech już mu będzie ... zresztą jak jest dobrze to każdy lekarz jest świetny byle trwafić na "dobrego" gdy coś się dzieje, a każdy i najlepszy niestety może się pomylić bo jest tylko człowiekiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bylam dzis na wizycie u swojego lekarza i powiedzial ze wg niego wszystko jest wporzadku, co najwazniejsze slyszalam jak bije serduszko! 🙃 dlugo sie musial lekarz go naszukac bo tak sie maluch schowal 😁 wszystko byloby fajnie gdyby nie badanie ktorego nieznosze... lekarz sie mnie zapytal jak ja mam zamiar urodzic skoro tak nie lubie jak ktos mi tam "majstruje" (wiem ze to nie za dobre okreslenie ale nic innego mi do glowy nie przychodzi) i cala radosc z wizyty pekla jak banka mydlana. Cala wizyta niby fajna ale tylko do tego momentu bo pozniej zawsze czuje sie tragicznie... 😞 teraz tylko czekam do 6 lipca kiedy to wrescie bede miala Usg i bede mogla zobbaczyc swoje malenstwo... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatasz świetne masz zdjęcia 😁

A co do wizyty u lekarza to ja tego "majstrowania" nie jestem tak źle nastawiona wiem ż eto nie przyjemne ale mój lekarz to badanie załatwia w minutę więc da się przeżyć a porodu to narazie nie umiem sobie nawet wyobrazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...