Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beatasz faceci są różni... nie martw się, widocznie Twój M tak widzi rolę mężczyzny w związku. No i pewnie rzeczywiście misie czy biedronki nie robią mu różnicy 😉 - ale pomyśl też, że dzięki temu masz wolną rękę w pewnych kwestiach. 🙂

Kukunari przyznam, że mój M zaglądał tutaj, raz czy dwa, choć bardziej z ciekawości co ta jego ciężarówka wypisuje na tym swoim forum, hi, hi (tylko mam nadzieje, że mnie tu notorycznie nie śledzi 😉).

Kaisaa nie strasz co do tych ryb 😞 - jeszcze nie tak dawno opychałam się śledzikami w sosie śmietankowym, strasznie mnie na nie nosiło (zachcianka jak z przysłowiowej ciąży, he, he 😉). Choć już mi przeszło jakiś czas temu a i wyniki mam na razie wciąż dobre (tylko czeka mnie jeszcze ten test obciążenia glukozą).

Może rzeczywiscie skorzystam z tej opcji kupienia wózka przez rodziców? 😉 Wiem, że mój tata byłby przeszczęśliwy mogąc za sponsorować tak porządną rzecz swojemu pierwszemu wnukowi (w sumie też dlatego na początku myślałam, że mama podpuszcza mnie mówiąc o takim zwyczaju 🤨, ale chyba jednak nie :laugh 🙂. Zobaczymy, bo liczyłam raczej na używany po kimś z rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my wlasnie wrocilismy z grilla
Moj M padl jak dlugi na lozko i spi ,ja musze sie jeszcze wymeczyc bo niemoge w nocy spac wiec posiedze troche dluzej przy necie moze lepiej bedzie mi sie spalo 🙂
Wczoraj nie moglam usnac i tak wstalam o 23 zjadlam kanapeczke ,za pol godzinki znow wstalam tym razem bananka zjadlam zas za trzecim razem jak sie podnioslam zjadlam kaszke manna z biedronki(taki jogurt)pychotka-wy tez tak macie ze jecie w nocy?


Tesciowa zaoferowala sie ze kupi nam lozeczko z calym wyposazeniem tzn.materacem,poscielakolderka itp.ciesze sie bo to kolejny wydatek spadnie nam z glowy ,wozek jest wiec tylko troche ubranek dokupic i kosmetykow i z glowy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi jadam późno (właśnie skończyłam - kromke chleba z szyneczkiem i serem + malinki :P), ale raczej w nocy nie dojadam - ewentualnie piję jakieś napoje, soczki, etc.

Maiha dobry pomysł. 🙂 Rzeczywiście takie zestawienie mogłoby być ciekawe. 🙂 Może dla ułatwienia podamy Ci po prostu tutaj te daty i płci? Chyba, że chce Ci się przepatrywać wszystkie profile. 😉 W każdym razie dane ode mnie:

Sathi - 18 LISTOPADA - CHŁOPCZYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ekstra haniu 🙂 co do mojego terminu to ja mam tak poplątane że pewnie gdzieś się wcisnę nie w swą kolejkę. jestem strasznie ciekawa co do mojego terminu. ale mogę zaskoczyć :P :P (nie pamiętam kiedy miałam ostatnio miesiączkę, nie wiem kiedy zaszłam w ciąże itp itd więc mój termin to straszna zagadka. zasugerowana jestem jedynie rozwojem płodu w pierwszych tygodniach ciąży - najbardziej wiarygodne wtedy są bo rozwój dziecka jest przecież identyczny)

ale coś niebiesko w tej tabeli 😁 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! 🙂

Dziś mnie ten mój zbój z brzuszka wybudził około 6-tej rano. Po kim on taki ranny ptaszek, he, he? 😉 A jaka głodna się obudziłam... 🤪 Też jak nie ja, zwłaszcza tak rano. No ale spałaszowałam już kilka malinek + brzoskwinkę. 🙂

Za to miałam deja vu: siadam na łóżku, patrzę przez okno, a tu poranne słońce ledwo wspięło się na szczyt 10-cio piętrowców naprzeciwko. Piękny, ciepły widok. 😆 Tak samo było w dzień, w którym byłam na usg i dowiedziałam się płci dziecka. Tylko wtedy nie wiem czemu patrząc na słońce pomyślałam sobie "nie no, nie może być, to przecież musi być chłopczyk". Może gdzieś podświadomie po kojarzyło mi się z tym, że słońce w wielu kulturach jest łączone z pierwiastkiem męskim? Albo zadziałała kobieca intuicja? 😉 (Oczywiście nie ma na myśli, że dziewczynki są "be", raczej, że taka dziwna myśl mi przeszła nagle przez głowę.)

Za to wiem, że z moim M wybierzemy się dziś na te targi. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawac Mamuski
My wstalismy przed 9 moj M na malym kacu blagal o herbate,a mowilam mu niepij 🙂 🙂 🙂
Zjedlismy sniadanko,pozniej zamierzamy isc na obiadek do tesciowej i do znajomych znow na grilla...
Pogoda ladna sloneczko swieci :laugh: :laugh: :laugh:

Do napisania pozniej
Milusiego dzionka i pokopanych brzuszkow:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maluch byl troche laskawszy cala noc dal mi spac a kopac zaczal dopiero o godz 9.20 wiec wstalam i szybko z psem na dwor zeby mi w domu nie narobil (niby ma juz rok ale czasem moze mu sie zdarzyc ze nie wytrzyma).
Swietnia tabelka!:P Tez myslalam o czyms takim ale chcialam dac info do administratora stronki zeby taka statystyka robila sie automatycznie. na poczatku zapisalam sie na inne forum (na gazeta.pl) i tam bylo cos takiego. Ale szybko z tamtad zrezygnowalam nic ciekawego tu jest o niebo, niebo lepiej!:laugh: :laugh: :laugh:
Ladny dzien sie zapowiada nie za goraco jest wiec moze uda mi sie gdzies wyrwac mojego M... dobra lece na razie zaczynam sie brac za obiad 😉 pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj w listopadzie to przewaga chłopaków jest 🙂 nasze dziewczynki to rodzynki choc mi lekarz dopiero potwierdzi czy to na napewno dziewczyna za miesiac-choć jego połozna powiedziała mi z eon się ejscze nigdy nie pomylił-i oby u mnie też sie nie pomylił bo ja już kupiłam kilka sukieneczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wlasnie sie troche zasmucilam bo przypomnialam sobie moj problem zwiazany z tym ze od pazdziernika zaczynam V rok - studia zaoczne i jak ja to ogarne????? 😞 😞 😞
jeszcze z egzaminami to dalabym rade ale gorzej z magisterka... obawiam sie ze nie dam rady bo mam wymagajacego promotora 🤨
nie wiem czy wziac dziekanski urlop (ale troche mi szkoda) czy moze dogadac sie ze nie napisze magisterki ale studia ukoncze - czyli chyba byly by wtedy studia wyzsze niepelne??? 🤔
co o tym sadzicie? ☺️ poradzcie
jeszcze jest pomysl zeby komus zaplacic i ktos za mnie magistrke napisze ale troche tak mi glupio i jakos nie wiem czy mialabym odwage bo nie za bardzo lubie oszukiwac... i sie potem strasznie stresuje takimi rzeczami ☺️
a ponizej moj rysunek jeszcze nie dokonczony ale juz nic nie bede tam dodawac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...