Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu, tak, czas abyś odpoczęła. Wyśpisz się i Ci głowa przejdzie. I dobrze też, że już masz tę robotę z głowy. 🙂

Leniuszku, oj tak, cieszy się. :P

Kukunari, hi, hi, no tak, choć z drugiej strony te np. kolory (niebieski, czerwony) wydają się dość uniwersalne... 😉

Ja już też mykam spać... ZIEFF! Dobranoc mamuśki! Jeszcze raz dziękuję za życzonka! 🙂 Do jutra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂
Miałam ciężką noc dzisiaj,nie mogłam spać,co przysnęłam to przy każdym przewracaniu się na drugi bok,zaraz miałam oczka szeroko otwarte,tak mnie zgaga męczyła 😞 jeszcze na dokładkę katar,ciężko mi się oddychało 😞 szkoda gadać.Wytrzymałam tak do 3 w nocy,wtedy już wzięłam Ranigast,i mi przeszło,tak zasnęłam że mojego N prawie do pracy nie obudziłam o 5 🤪 no ale zdążył,całe szczęście że za drugim razem słyszałam budzik.
Na forum jeszcze pusto,tylko ja sama siedzę pewnie w domu 😞 a też bym chciała spędzić niedzielę z rodzinką 😞 miłej niedzieli dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe posiedziały do nocy i jeszcze śpią. 🙂 tak dobrze że mam już to sobą, tym bardziej że dawno niczego nikomu nie "szyłam" a troszkę kasy wpadnie. nigdy nie lubie mówić ile ma mi ktoś zapłacić :/ .... wole jak sami dają ile uważają. a głowa boli nadal :/ ... to niestety migrena a ja ją zawsze mam 2 dni !! przed też miałam, ja ją miałam od 7 roku życia !!!! :/ często dostaje jak mało pije. wtedy krew jest gęstsza a teraz mamy jej dużo więcej wieć mogą w ciąży występować :/. u mnie to kurde norma. o tej wodzie usłyszałam w jakimś programie "naukowym" i w sumie trudne do uwierzenia, ale faktycznie jak mało pije w ciągu dnia wtedy dopadają mnie migreny :/ a ogólnie wcześniej miałam od alergii - np będąc uczulona na mleko jak wypije może to spowodować migrenę.

oki ide na śniadanko bo głodna jestem 🙂 straaaaaaasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczęta! 🙂

Uaach! Mnie brat obudził, dzwoniąc do mnie po 8 rano... No myślałam, że zatłukę go przez ten telefon (kiedyś znajdę sposób :P). Ale z drugiej strony miło się gadało. 🙂 Tyle, że już nie zasnęłam... Ech. 😲

Gosiu, biedactwo, trzeba było wcześniej lek zażyć, bo po co się męczyć? Jak nam źle, to podobno dzidziom też. 😞

Kasiu współczuję, ale to w takim razie staraj się dużo pić, skoro mówisz, że to pomaga. No a jak już i tak nie przejdzie (b piszesz, że po 2 dni Cię trzyma) to wytrwałości życzę w znoszeniu tej migreny! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie wstalam 😁 ojjjjjjj jak slodko nam sie spalo dzis 😁
zostal nam tydzien wakacjowania wiec musimy korzystac :P
ahhh jak nie chce mi sie stad wyjezdzac, bo pogoda w sam raz dla mnie ale z drugiej strony juz sie nie moge doczekac kolekcjonowania wyprawki dla maluszka 😁

paula - te body Wisly Krakow fajne bo takie zywe kolorystycznie- lubie takie ciuszki dzieciece. Nawet dziewczynce w nich do twarzy 🙂

Nie wiem czemu wiekszosc producentow odziezy dla dzidzusiow uzywa materialow w samych pasetlowych kolorach z przewaga rozu i blekitu. Przeciez jest tyle swietnych zywych kolorow : czerwień, fiolet, pomarańcz, brąz, żółty jak złółtko 😉.... a tak ciezko cos w nich dostac dla bobalka... Jak juz wybiore sie na porzadne zakupy takich wlasnie bede poszukiwac 😁 Lubie jak wkolo jest wesolo a to takie radosne kolorki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko staram się jak najmniej tabletek zażywać,ale jak już muszę to biorę.

Sandro super te rożki,mi osobiście podoba się ten czerwony i pomarańcz 🙂 no ale wybór i tak należy do Ciebie :P

Ja mam rożki jeden biały i jeden seledynowy,bardzo lubię seledyn ale taki żywszy heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukunari napisał:
Dziewczynki co sadzicie o takim rozku??
zastanawiam sie nad kolorem: żółtym(żółtko),malinowym, pomarańczowym lub czerwonym
http://www.allegro.pl/item719107012_rewelacyjny_rozek_frotte_becik_z_frotki_jesienny
.html


śliczne te rożki...aż żałuję że już zakupiłam hi,hi...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ja dziś chora jestem . 😞 Zatrułam sie wczoraj czymś. Nie dobrze mi a głowa to chyba mi już pękła na pół.Coraz cieżęj u mnie z trawienien.Muszę jesć tylko lekko strawne bo potem odchorowuje.
Dobrze że tata przywiezie moim dzieciom obiad z mc donalda to ja nic nie muszę robić. Tylko sobie leże popijając herbatkę. Ale mała tak daje że będe musiała coś zjeść. Tylko nie wiem co.
Sandrus rożki fajne ale jak mogę Ci coś poradzić to weź lepiej wiązany.Bo malutka Ci się z takiego rożka rozwinie:P .Ale może nie mam racji . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko współczuje 😞 ja miałam noc nieciekawą,aż mi się nic nie chce 😞
Jeszcze na dokładkę sama siedzę teraz,mój N w pracy i też nie wiadomo o której skończy,echh od domu jak na złość daleko 😞
do pracy nie mogę wrócić 😞
Właśnie w taki dni dopada mnie taki nastrój chory 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari Ty ubolewasz a niedostatek ciuszkow w żywych barwach, a mój M ubolewa, ze nie ma nic w... czerni. 😉 Musi mu w zamian starczyć bardzo ciemny granat (a i tak zazwyczaj z białymi dodatkami). 😉
Co do rożka ten żółty jest ciekawy - taki żywy. 🙂 Ale i pomarańcz - to ogólnie optymistyczny kolor. 🙂

Cóż ja dużo dostałam ciuszków i szmatek do łóżeczka w błękicie... Ne narzekam bo są przeurocze i zawsze się przydadzą. 🙂 Jednak osobiście błękit wydaje mi się dość chłodnym kolorem... żeby chociaż było więcej takiego żywego, niebieskiego! Ale co tam, przecież małemu to nie zrobi różnicy... 😉

Akigo trzymaj się! Mam nadzieję, że znajdziesz coś lekkiego w sam raz na swój żołądek. 🙂

Gosiu trzymaj się, nie daj się chandrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko trzymaj sie ,polez dzis sobie cly dzionek ,zrelaksuj sie to ci przejdzie 😉))

Wszystkie ciuszki super,powiedzcie mi jak wy wstawiacie te zdjecia bo ja tez bym chciala a nie wiem jak?

Co do weseliska to nie uwierzycie do ktorej wytrzymalam w domciu bylismy na 5 z sali wyszlismy 4-30 wszyscy sie dziwili ze jeszcze siedze,a ja cala nocke przetanczylam ze swoim kochanym M 😉,dzis jestem troszke niewyspana,ale wczoraj zostalam tak pokopana przez Synusia ,chyba muzyczka mu sie podobala bo takie fajne pioseneczki lecialy ze hej...

A zapomnialam wam powiedziec wczoraj ubieram sie na wesele ,stoje w samej bieliznie a moj M mowi ze jakies siniaki mi na brzuchu powstaly z obydwu stron,ja spogladam w lustro a tu pod brzuchem mam spore dosc duze rozstepy nawet nie wiem kiedy powstaly,bo brzuchol mam juz duzy i nic nie widzilam,smaruje brzuchol oliwka ale niepomyslalam ze z takie rozstepy mi wyskocza,a wy czego uzywacie do cialka?

Pozatym zamierzam dzis troszke polezec dac Szymonkowi odpoczac do napisania pozniej...

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Marzenko,heh wytrzymała kobitka jesteś,ale najważniejsze to to że się dobrze bawiłaś i zadowolona jesteś 🙂
Jak chcesz wstawić fotkę to pod spodem gdzie się pisze posta jest DOŁĄCZ OBRAZ,no i tam wstawiasz z dysku fotkę i już 🙂 tylko rozmiar fotki nie wiem jaki jest dopuszczalny ale ja jak wstawiam to 449x337 i wchodzi bez problemu,także spróbuj 😉
Brzuszek smaruje też oliwką,codziennie przeglądam się w lustrze,ale nie zauważyłam nic jeszcze,oprócz rozstępów na piersiach,nie zauważyłam nigdzie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki, piję herbatkę jeszcze sobie smekte łykne i może mi przejdzie.
A mi się ten biały strasznie podoba. Takiego szukałam. 🙂 Piękny.Mam juz jeden taki ekri ale biały też chcę.
Szkoda że sie Marzenko nie smarowałaś. Ja dzień w dzień wcieram balsam. Nie dostałam nivea baby to kupiłam sobie w rossmanie nie wiem jak sie nazywa ale też jest super. W sumie to powiem wam ze ważne jest poprosu aby systematycznie natłuszczać ciałko.Ja jak już wcześniej pisałam kiedys byłam głupia i nie smarowałam. A teraz utyłam jak bałwan i ani jednego nowego rozstępa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myslalm ze oliwka wystarczy,bo jak ogladalam go zawsze to nic niezauwzylam a niezagladalam pod brzuszek,patrze wczoraj to naprawde sa one pokaznych rozmiarow a to jeszcze dwa miesiace wiec moga sie pojawic kolejne...

Wiecie co mam wrazenie ze piersi to mi wogule nie urosly sa takie jakie byly,biustonosz nosze ten sam co przed ciaza boje sie ze niebede miec pokarmu ,bo innym mamusia to chyba rozmiar sie powiekszyl mi nie powiedzcie czy to oznaka ze niebede miec pokarmu,az sie boje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi bardziej podoba się ten pierwszy - na rzep. choć one faktycznie nie są zbyt mocne, ale zawsze można sobie tasiemkę dokupić 🙂 ....

iwonko oby ci szybko przeszło

marzenka ja używam jaiegoś bardzo tłustego kremu fissan. co do wesela to rety ja bym chyba rady nie dała tyle godzin. na własnym (byłam w 6 miesiącu ciąży) poszłam już koło drugiej do domu 🙂

gosiu miłego dnia mimo wszystko życzę może warto pomyśleć o jakiejś długiej kąpieli w pachnących olejkach, lodach .... coś dla siebie 🙂 .... co akurat możesz zrobić pod nieobecność męża 🙂.

a ja jutro mam wizytę u lekarza. muszę siostrze dziewczynki podrzucić 🙂 akurat ma urlop (idą jeszcze dzisiaj na poprawiny). i te firanki muszę zanieść :/ bo ciocta pracuje cały dzień :/ ... może dzisiaj pójde z mężem - będzie dzwigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko nie wiem jak to z tymi piersiami ale wydaje mi się że to nie od wielkości zależy,w moim przypadku trochę urosły,i rozstępy mi się porobiły,ale ogólnie to tak nic mi nie wycieka,i nie zmieniają się pod jakimś innym względem.Także spokojnie,okaże się za niedługo :P ja smaruje samą oliwką brzuchol i nic nie mam jak na razie.Też chyba zależy od skóry.


Kasiu dziękuje 🙂 a nie pisałaś czy zaczęłaś tego torcika robić czy nie??A może ból głowy nie pozwolił Tobie na cokolwiek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pokarmu to mi się zwiększył biust ale ja miałam strasznie mały - po karmieniach jeszcze mniejszy. może masz ogólnie duży i dlatego nie zauważasz różnicy. mi się wydaje że nie ma to znaczenia jeśli chodzi o laktację. nie nastawiaj się tak !! na pewno będziesz miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...