Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A jednak nie można trzymać rąk w górze. Chociaż mi to nie grozi bo okien myć nie zmierzam.A firanek nie mam w całym domu.Marzą mi się firany w dużym pokoju ale mam tak wielkie okno że jakoś ciężko sie zabrać za kupno karniszy. Bo mam trzy okna na jednej ścianie + balkonowe. Napewno było by przytulniej.Może kiedys.
Karolinko pochwal sie kolorem swojej limuzynki. Bo ciekawska jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje bardzo za rady!
herbate to pije 1 dziennie, nie jem orzechów, brokuły to jem prawie codzinnie nawet dziś bede je jeść! najgorzej bedzie mi ograniczyć mleko, bo je uwielbiam!
Sałatke z brokułów robie bardzo podobną do Ciebie Asiu, tyle ze bez jogurtu 🙂
Łykam też wit C żeby lepiej sie wchłąniało żelazo i dupa, jak narazie robie to co napisałyście, tylko mleka duzo pije, no i chlebek musze zmienić.
A skowirówke specjalnie kupiłam żeby robić soki, stwierdziłam, że póżniej dziecku też bede robić wiec sie przyda.

A taki świezy sok z buraków to chyba nie jest za dobry, trzeba coś do niego dodać??

wózek- to chyba X Lander, te tako jumper też mi sie podobaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Nie miałam neta i jakoś do czwartku nie będę mieć... 😞 Nie miałam też czasu wszystkiego czytać... Zaczęłam, ale jakoś nie zdążę już skończyć... bo to od wczoraj zapisałyście aż 10 stron! 😉

Beatko, dziękuję, hi, hi. 🙂 Pamięć się liczy! 😉

Ech, a mi kłody los rzuca pod nogi. Aż mi się wszystkiego odechciewa, ale z drugiej strony przecież też nie można siedzieć z założonymi rękami. I zła przez to jestem 😠 i smutna. 😞 Znów taka niepewna się przyszłość u mnie maluje i jednak znów w związku z mieszkaniem. A już się cieszyłam, że może chociaż do nowego roku będzie spokój... 😞 Trudno.

To trzymajcie się dziewczęta! Do czwartku! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=271

taki mam 🙂 tylko w rzeczywistości zieleń jest ładniejsza 🙂, bo trochę ciemniejszy mi się wydaje w rzeczywistości 🙂 i do tego jeszcze fotelik mam 🙂 ale inny bo tego nie było więc fotelik wygląda tak jak ten:

http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko śliczny! 🙂 Ja własnie widziałam nad morzem ten szaro rózowy i też wydaje mi się że kolory w necie tych wózków są inne. Bo ten szary był taki jasny a w necie jakiś taki ciemny mi się wydaje.

Paulinko napewno w końcu los sie do Ciebie uśmiechnie trzeba tylko ciągle wierzyć.
Ja liczę na to ze do mnie pod pewnymi wzgędami też się usmiechnie. Bo strasznie mi ciężko.Ale zawsze mówie że nie mam tak źle i ludzie mają gorzej. 😞. Trzymam kciuki zeby w końcu Wam sie udało.

Ja dzis nie wytrzymałam i powiedziałam mężowi wszystko o naszym syneczku jaki mi numer wywiną. Strasznie się zdenerwował.Ale go uspokoiłam. Stwierdziłam ze nie mogę wszystkiego dusić w sobie 😞 .

Moja Klusia tak fajnie mi dzis w brzuszku skacze. To tu kopnie to się przytuli z któreś strony bardziej.Takie maleńkie dzieciaczki są kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis jak zwykle zwleklam sie z wyrka o 11-30 tak mi wstyd ale jakos niemoge przemoc sie i wstac wczesniej,bo pozniej chodze senna i niewyspana.
Wlasnie korzystam z czasu wolnego bo moj M jest u swojej mamusi i buszuje po necie,na obiad pomidoroweczka i frytki bo mojemu lubemu sie zachcialo wiec zrobie mu ta przyjemnosc...

Zapomnialam wam pochwalic sie osiagnieciem mojego M od wczoraj niepali papierosow,a potrafil dziennie wypalic 1,5 paczki liczac sobie kazdego dnia 10zl za paczke to ile mielibysmy juz pieniazkow:P :P Dumna jestem z niego...

Pozatym czuje sie dobrze,duzo spaceruje ,przytyc dawno sie niewazylam ,ale napewno troche przybylo...

Co to zakupow ciazowych to ja nie mam kurtki,ani zadnych cieplych swetrow na jesien a tym bardziej na zime,moze polecicie jakis sklepik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie skonczylam wilizywac garnek po budyniu na napoleonke 🤪 🤪 pychotka lepszy niz ten z torebki... juz nie moge sie doczekac kiedy herbatniki nasiakna i bede mogla go zjesc... moj maluch od rana buszuje u mnie w brzuszku nie wiem czy ma czkawke czy po prostu ciagle kopie w tym samym miejscu:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko nie przejmuj się ja też nic nie mam 🤨 Mam jedną bluze i jedna parę spodni.Nie wiem czy dam radę w tych spodniach chodzić do końca .
Asińko ale nam smaczka robisz.:P
Ja własnie placków ziemniaczanych się najadłam:P .Póżny obiad. Ale moje dzieciaki z klasami na cmentarz wojskowy pomaszerowały i dopiero wróciły.
Gorąco u mnie okropnie.Naprawde z tym latem to juz przesada 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko trzymkaj się i do usłyszenia 🙂

Marzenko gratulacje dla męża 😉

Iwonko nie denerwuj się,a przede wszystkim nie trzymaj w sobie czegoś co dotyczy Was dwóch,po to mamy tych Naszych partnerów 😉 ja z moim N o wszystkim rozmawiam,zawsze mówimy że wystarczamy sobie zarówno jako partnerzy,przyjaciele itd 😉 i to chyba najważniejsze.

A moja Malutka też wierzga dzisiaj tak fajnie,aż milutko się momentami robi 🙂 powyłam jej trochę jak kojot,ale chyba jej się podobało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki,jak tak was sobie poczytam to aż miło na serduchu,fajnie jest wiedzieć że aż tyle rzeczy może łączyć,chociażby śpiewanie,skurcze w łydkach i nie przespane noce.ja dziś byłam na drobnych zakupach,śpioszki,kaftaniki,body,skarpetki,pieluchy i kołderka,kocyk oraz śliczny dresik na pierwszy spacer. no ale jak tak sobie patrzę na te rozmiary to wydaje mi się jakieś to wszystko duże (56 cm) łóżeczko chcę zamówić z netu (radek II) no a wózek jumper. oczywiście najchętniej bym już to też kupiła ale to chyba jeszcze za wcześnie sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wcale niezawczesnie,ja np.mam juz wszystko z akcesorii dla maluszka oprocz kosmetykow z apteki i troszke ubranek musze jeszcze dokupic i bedzie wszystko...
Musimy byc przygotowane na niespodzianki,jak wczesniej pisalam moja znajoma urodzila miesiac wczesniej wiec nigdy nie wiadomo...
Ale miejmy nadzieje ze ytrwamy przynajmniej do 38 tyg gora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie,musimy być przygotowane na wszystko 😲 ja to w ogóle jestem w tyle,tzn mam wyprawkę już skompletowaną,oprócz największych rzeczy typu łóżeczko,wózek,no i jak większość z Nas nie mam kosmetyków dla Malutkiej.Ale tak najpózniej do połowy pazdziernika wszystko już chce skompletować i przygotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Olgo !Dawno Cię nie było. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok!
Co do rozmiaru 56 to moje dzieci jedno i drugie urodziło się 57cm.Wiec ja obawiam się że 56 może być za małe:P.A takie ładne mam niektóre ciuszki na 56. Ale może tym razem dzidzia nie bedzie miała gigantycznych rozmiarów:P.A narazie mam tylko ubranka 2 kocyki , jedną pościel i rożek.Ale mam nadzieję ze w tym miesiacu się wyrobimy z większościa rzeczy.Tylko na wózek poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oguś jeśli chodzi o wagę dziecka to niema co wierzyć usg. Chociaż może teraz jest lepszy sprzęt.Ale mi mówili że mój synek waży ok 3kg. A tydzień póżniej nie dałam rady urodzić bo moje dzieciątko malutkie ważyło 4070.Więc albo coś nie tak z tym usg albo lekarz ślepy albo sama nie wiem 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...