Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj cos pusto tu u nas jak narazie dzisiaj...
Ja obiecalam sobie wstac rano ,no i niestety do 10-30 wylanczalam budzik.wiem wiem wstyd ale tak mi sie chcialo jeszcze spac...
Wstalam poszlam do sklepu,wyszlam z psem ,posprzatalam,teraz sie wykapalalam siedze przed kompem i zajadam chipsy cebulowe,ostatnio ktoras z was pisala ze wlasnie je je i od paru dni mialam na nie ochote:P

Pozatym chyba niepojedziemy dzis na szkole rodzenia,nie chce mi sie zreszta dzis cwiczenia to wiele mnie nieominie,ale jeszcze pogadam z M jak jemu sie bedzie chcialo to pojedziemy.

Zapisalam sie na 7 paz. na usg juz niemoge sie doczekac kiedy zobacze Niunia ,ile mierzy i wazy...
W poniedzialek na badanko krew i mocz...
A jutro szykuje sie impreza imieninowa mojego M siostry meza,mam nadzieje ze zrozumialyscie o kogo chodzi:laugh: ,licze na to ze bedzie wyrzerka ,full pysznosci ,ciast ach az mi slinka cieknie...

Dobra bo bredze...

Trzymajcie sie moje chorowitki i grzejcie sie tam pod kocykami,do napisania pozniej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko ja mam z tym rozpychaniem Małego dokładnie tak jak opisałaś, lepiej bym tego nie mogła opisać 🙂

Marzenko łóżeczko super, ja dziś chyba wstawię w końcu łóżeczko do sypialni...

Tak do południa u nas pusto, a mi się nudzi, wieczorem pójdę spać, to Wy zaczniecie pisać 🙂 i gdzie tu sprawiedliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi śliczny kącik! 😁
A jutro miłej zabawy życzę - oby było na stole co zapragniesz! 😉

7 usg - aby wam ta siódemka szczęśliwa była, hi, hi. 😉

A moje kochanie bardzo mi dziś ciąży w brzuszku... 😞 Aż się boję co to będzie bo zaraz mnie czeka godzinna jazda samochodem. 😞 I pewnie znów się będzie w trakcie dobierał do kierownicy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂 ja tylko na chwilke, bo zaraz musze jechac do siebie...
Byłam na usg i ... nosze bardzo duże dziecko!! waży 2540kg a to dopiero 33 i 1 dzien 🤪
stopa ma juz 66mm 🙃
lekarz mówi, ze ma dużą głowe 😲
i, ze jest rozwinięty na dobre 35 tyg, jezeli mialabym urodzic o czasie to szacuje wage dziecka na 4100kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 powiedzial, ze bede miala jeszcze usg i jak bedzie tyle ważył to będe mieć cc, bo by mnie rozerwało...

juz sie obrócił główką do dołu i dlatego mnie wszystko boli, że nawet nie współżyje od jakiegos czasu, bo główką tak naciska, tzn to moze byc przyczyna bólu..

z usg wychodzi termin na 6 listopada a z miesiaczki na 19...
poza tym maluch zdrowy i wszystkie wymiary narzadów i przepływy, pępowina itd bardzo dobrze! ilość wód plodowych mi sie zmniejszyla i jest w normie.

marzenka ładniusie łóżeczko 🙂moje jeszcze w pudełku zlożone...


pozdrawiam wszystkie mamusie, w przyszlym tyg do Was zajrzę!
widać w ogóle moje wpisy??????

buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko łóżeczko cudne 🙂

Beatko no to faktycznie masz dużego synka 🙂moja córka to chyba kruszynka będzie 3 tygodnie temu w 30 tyg ważyła 1200 gram więc teraz tak 1800 szacuje:P zobaczymy na usg 8 października ile dokłądnie waży

A co do allegro to aj neiw iem bo nie kupuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po obiadku!:P
Paulinko własnie koło pępka mi wbijala rączę albo nóżkę aż czułam coś twardego.Pobiła mnie strasznie:P.
Marzenko piekne łózeczko,pościelka!
Kasiu kuruj się!
Beatko no to faktycznie Pudzian! 😉
Też ciekawa jestem ile ta moja malutka waży.Ja mam nadzieję że nie bedzie do porodu ważyć 4kg. 🤔 Bo 4070 ważył mój Kacper .Chociaż niektóre kobietki daja radę rodzic takie duże dzieci.
Ja dopiero do lekarza pujdę 15 października to się czegoś dowiem chyba że mój lekarz znowu bedzie taki zakręcony.
Gosia sie nie odzywa! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Dopiero co weszłam do domu,a uwierzcie mi że nie mam siły 🥴
Załatwiłam lekarza,dostałam antybiotyk 🙂 jeszcze się tak nie cieszyłam z tabletek 😆
Zakupy zrobione,później wstawię fotkę 🙂
Szafa przyjedzie za tydzień w piątek,już się doczekać nie mogę,zawsze tydzień szybciej 🙂
Teraz lecę zjeść,zaraz wracam i nadrobię wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzi - kacik malucha sliczny i jak tam blekitnie nie ma watpliwosci ze nosisz w brzuszku chlopca 🙂

Bylam dzis na badanku kontrolnym u gin.. zrobila mi tez USG 3D mojego brzuszka/ mojej kruszynki 🙂 Dzidzia ma sie dobrze to 100% kobietka bo z tatuskiem widzielismy pipeczke 😉
i ma duze usteczka po tatusku 🙂
Waga w normie choc do gigantow nie bedzie nalezec ta nasza niunia to obecnie wazy 2260g gin twierdzi, ze przy porodzie bedzie w granicach okolo 3100g i mowi, ze to dobrze patrzac na moja drobna budowe ciala. Polecala rowniez znieczulenie zewnatrzoponowe, ktore nie blokuje skurczow ale znacznie lagodzi bole.
Szyjka jest jeszcze dluga i ujscie zamnkniete wiec raczej nei grozi mi przedwczesny porod 😁 z badania raczej wynikalao, ze moge urodzic pare dni po wyznaczonym terminie ale na pewno w listopadzie 🙂
Poza tym radzila aby wreszcie poodpoczywala troche i nie biegala jak dotad bo wtedy dzidzia rosnie najintensywniej a nie tylko wtedy kiedy tylko jem tresciwe posilki...
Kazala mi rowniez liczyc ruchy plodu... 3 razy dziennie po posilku w ciagu godziny dzidzia powinna sie wiercic- mam wyliczyc 10ruchow, jesli slabiej czuje to mowiła zebym wypila pol sklaneczki coca-coli i wtedy dzidzia powinna szalec 🙂 jesli jednka bede czula mniej niz 5 ruchow mam jechac do szpitala na zmonitorowanie dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O i znowu dobra wiadomosc ciesze sie ze u ciebie tez wszystko dobrze...
Co do kacika to rzeczywiscie kolor blekitny przewaza w pokoju zaczynajac od scian,po dywan ,posciel dla maluszka,nasze lozko,firanki i rozne dodatki na regale wiekszosc jest w tym kolorze,ale ja od zawsze lubilam niebieski i tak juz zostalo:P

Ale sie najadlam tych orzechow ,az mam dosyc i wymiotowac mi sie chce juz ich nie jem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola pytałam dzisiaj czy mogę Furagin,ale powiedziała że 6 tygodni przed terminem nie można 🤨 ale przepisała mi już antybiotyk,a żurawinę mam w proszku,zapisała mi jakąś dziwną 😮 ale oby tylko pomogło 🙂

Iwonko dziękuje za pamięć 😘 wszystkim dziękuje za pamięć i troskę 😘 a Malutka może bynajmniej będzie spokojna po porodzie :P moja mi tak się jeszcze nie dała we znaki 🙃

Kasiu kuruj się kochana,a mówiłam nie lataj tyle i te okna 😞 echh ale ja też mądra jestem jak już mnie dopadło ☺️

Marzenko śliczny kącik 🙂 aż miło się patrzy 🙂 Marzenko co do allegro zobacz sobie tę stronkę
http://www.snajper.net/

Beatko kawał chłopaczka rośnie 🙂 i cieszę się że wszystko w porządku 🙂

Justynko współczuje 😞 ja niedawno to przerabiałam,na razie się uspokoiło.I mam nadzieję że nie powróci szybko.

Sandro całe szczęście że wszystko w porządku,waga dzidzi taka normalna mi się wydaje a nie tam Malutka 😉
No to już wiemy wtedy jak się ruchy liczy,ale ja jeszcze zapytam też na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh My dzisiaj też niby niewiele kupiliśmy a tyle kasy poszło 🙃 ale co tam,codziennie nie rodzimy :laugh: ja dla Siebie kupiłam w końcu koszule do szpitala,kapciochy,staniki do karmienia,gatki ale na teraz jeszcze takie ciążowe,te podpiczniki poporodowe zwykłe i jedno opakowanie sterylnych,no i jeszcze mi szlafroczek jakiś cienki brakuje,ale to może jutro.
Byliśmy w centrum i stała taka kobietka na stoisku i miała różne takie,nie wiem jak to nazwać,ale na to naklejała imię lub cokolwiek byśmy chcieli,do powieszenia,nie mogłam się powstrzymać 🙃 nie wiem tylko gdzie powieszę :laugh: ale wymyślę coś. [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/misio.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Malutkiej termometr 🙂 z moim M się z jednej strony dobrze chodzi na zakupy z drugiej źle,bo jak coś potrzebujemy to kupujemy z tym że On nie patrzy na cenę 🤪 i nieraz to aż cycki opadają 😁 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/termometr.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...