Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Prysznic cieplutki mi nie wyszedł. Nie wiem co się stało, nie było ciepłej wody w kranie, max. bardzo letnia. 😞 A ja oczywiście z rana postanowiłam porządnie wywietrzyć sobie mieszkanko, opanował je chłodek, no ale pomyślałam sobie, że przecież i tak siebie rozgrzeję pod cieplusią wodą... i za przeproszeniem, dupa... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mamusie ja tutaj tylko kąpać się leciałam i już 4 strony do nadrobienia 🤪

Karola ja mam pytanie do Ciebie,nie wiesz czasami czy przy zaziębionym pęcherzu mogłabym robić sobie napar z rumianku??Mam Furagin jeszcze ale chyba nie mogę stosować 😞

Kasiaub ja mieszkam w Anglii na chwilę obecną,i jak na razie to słoneczko świeci,całe lato padało heh a teraz cieplutko,no ale to typowa angielska pogoda.Asia
mnie wyprzedziła :P a dopiero doczytuje posty.

Asiu mnie znowu boli cała hmm... pciocha 🤨 co dam kroka,co chce się przekręcić to masakra.

Ja wszystko prałam w 30 stopniach na delikatnym praniu 🤨 źle??

Kasiu Ty to masz życia w sobie 🙂 ja jak się siądę to już lipa,nie chce mi się nic,ale to teraz tak,bo jeszcze do niedawna też byłam w ciągłym ruchu.A zakupki to niestety,ale tak to jest,niby nic nie kupione a kasy pójdzie jak cholerka.No i czekamy na fotkę 🙂

Paulinko po takim letnim prysznicu ubierz się chociaż cieplutko,bo jeszcze Nam się kolejna mamusia rozchoruje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu rumianek na nerki nic nie pomoże.... Pij jakąś herbatkę żurawinową, najlpiej herbatkę z suszu - jest bardziej naturalna; lub soki z żurawiny... Byś musiała poszukać, co u Was w tej Anglii jest dostępne; może żurawina z jakiegoś sklepu z zdrową żywnością czy coś takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fakt to już październik dzisiaj się zaczął 🤪 jestem ciekawa jak to będzie wszystko 🙂 i chyba już się doczekać nie mogę,już bym chciała tą małą bandytkę zobaczyć 🙂 słodziaki te Nasze dzieciaczki będą 🙂 mam jeszcze tylko nadzieję że będziemy miały chwilę czasu żeby zajrzeć na forum 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu niestety tym razem nie bedzie meza na usg ale moze na wezme płyte i mi nagra, w kazdym badz razie zaoszczedze troche kaski a juz jutro zobacze mojego niuńka 🤪
a Ty Asiu uważaj na siebie bo ostatnio czytałam o Twoim niezłym upadku na plecy! 😲
twardzielka z Ciebie


któras sie pytała czy mamy bóle krzyzowe.... ja mam prawie codziennie ostatnio... tępy jednostajny ostry ból 🤨


paulisia223 WSZYSTKIEGO DOBREGO I DUZO SZCZESCIA WAM ZYCZE!!!
JUTRO WASZ WIELKI DZIEN I DZIDZIA BEDZIE Z WAMI 😆
NAPISZ POZNIEJ JAK BYŁO I WKLEJ ZDJECIA!

a ja za pranie dopiero musze sie zabrac... a tak mi sie nie chce heh!


HAniu kuchanie macie rewelacyjną 🤪
ma super kolor, duża, przestrzenna a lodówka dobrze tam wygląda, co Ty od niej chcesz:P
mając taką kuchnię to az chce sie gotować 🤪



gosia82 ciesze sie ze juz sie lepiej czujesz, oby tak do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu wiem, opatuliłam się jak tylko mogłam. 😞 Ale ogółem coś dziś zimno i zimne mam mieszkanie. 😞

Maiha tylko się nie przeforsuj przy sprzątaniu.

Paulisia to powodzenia jutro! 😁

Olga tylko nie zapomnij kiedyś wkleić zdjęcia i opisać czy maluszkowi się podobało. 🙂
Ja też mam zwykła wanienkę, na stelażu, od rodziny M. Ładna, choć myślałam, że będzie mniejsza. 😉 A i jest błękitna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...