Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Akigo wiem doslownie co to znaczy te kopniaki. Ja czasem az stekne z bolu bo naprawde nie jest to przyjemne najgorzej dla mnie jak kopie mnie w okolicach pepka...
Mnie dzisiaj gin pytal czy mam jakies skurcze to ja mowie ze chyba nie ze raczej nic mnie nie boli. A on ze na pewno? No to ja ze mam to twardnienie podbrzusza tak na 20 sek i ze juz przechodzi. No to mowi ze to sa skurcze i pyta ile razy dziennie. A ja na to ze nie pamietam bo juz przestalam zwracac na to uwage...ale tak kilka razy dziennie. Ciekawe czemu Akigo Tobie kazal przyjsc jak bedzie sie to czesto pojawialo. Chyba ze te moje skurcze to cos innego niz Twoje stawianie sie brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam! Haniu ten Twój lekarz to powinien dostać w łepetyne.Przecierz powinien sprawdzic czy wszystko jest zamknięte. Ja mam badanie za każdym razem.Bo ja to często mam mokro ☺️i jakby mi nie sprawdzał bała bym się ze mi wody się sączą. Ja nie wiem co się z tymi lekarzami dzieje. trzeba ich uczyć czy co . Wszystko byle jak! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu a jaki to kolor???
Maiha mnie lekarz przy kazdej co miesiecznej wizycie badal ginekologicznie (czego strasznie nie lubilam). No ale jak do tej pory wszystko bylo szczelnie zamkniete (choc nie wiem jak dzis zreszta juz Wam pisalam).
Co do numerow tel to sobie nie podawalysmy... jedynie NK pozostaje ale skoro nie ma jej na brzuszku to nie ma jej tez na NK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie Ionko, my to musiałbysmy chyba mówić tym lekarzom co mają robic:P ja czasem wchodze do lekarza on zmierzy mi brzuch i koniec wizyty-tak było osttanio ;/ a w poczeklani 2 godziny spedziłam-tak jak mówi kaisa mógłby czasem zajrzeć tam gdzie powinien:P a specjalnie zmieniłam lekazra zeby czesciej mnie kontrolował z ewzgelu na moja wadę-mnie jest to chyba nic poważnego -bo wiele kobiet ma 2 macice ale ja troche sie tym przejmuje nie tylme ta wada ale dzidzią zeby wszytsko bylo dobrze, ale pewnei wszytskie mamy zaczynają teraz sie bac o sowje malenstwa zeby bylo dobrze wiec nie jestem sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Też już dawno nie miałam badania ginekologicznego. Jedynie usg co wizytę.
A z tym twardniejącym brzuchem/skurczami to cos poważnego - bo mam nawet często i to tak mi zesztywnieje, ze blokuje mnie jak chodze, nie mocno, troche, ale wtedy musze stanac, czy polożyć się - hmm...
nastraszyłyście mnie toche 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza piekna złota szatynko spij smacznie!:P
Madeline nie ma się czego bać bo jak widzę wszystkie tak mamy. A mój lekarz jest ostro pokręcony i czasem bzdury gada. Ostatni sie ze mną nawet o date pokłucił. Taki pokręcony ze nie wie nawet jaki dzień tygodnia! ☺️
Ale Twojego lekarza to bym Haniu jednak łupnęła. Za to ze wlasnie nic Ci nie wytłumaczył jak to z tymi macicami u Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Marzi moj M zablokowal mi gg zeby nie odbieral wiadomosc od osob nieznanych poniewaz kiedys ktos przeslal nam tak wirusa i caly system poszedl sie je***. 😉
O witak Madeline wlasnie dzisiaj o Tobie pisalysmy czemu nie dawals znakow zycia ale jak widac wszystko jest ok.
Dobranoc Kasiu!
Marzi podaj mi swoje gg to ja do Ciebie pierwsza napisze.
Dobra ja lece z gnojem tzn z psem na spacer a pozniej postaram sie polozyc spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh ja bym chciała urodzić w 38 tygodniu-troszke egoistycznie to brzmi ale tak myśle sobie że będzie już dobrze 🙂 tylko nie mam jescze pomysłu ajk mam to zrobić:P w prawdzie wyczytłam coś o figlach z mężem ale czy sie sprawdzi może wypróbuje ale to dopiero za 4 tygodnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko a jak już pisąłm to mój drugi lekarz, bo na początku ciąży jak chodizłam do takiej pani ginekolog i ona stwierdzała mi ciąże prze usg0to usłyszłam od niej takie takie słowa "No coś tu jest, coś tam widać ale nie wiadomo czy to wogóle żywe jest" więc tak się przesraziłam tymi słowami ze uciekłam do inngeo lekarza-i niby jest dobry ale strasnzie mało mówi nawet jakpytam to tak odpoiwiada ale krótko i bez większych tłumaczeń 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja długo nie mogłam zajść w ciąże i chodziłam po róznych lekarzach .I trafiłam na jednego takiego który był naprawde niesamowity. Zrobił mi usg wszystko pokazał, wytłumaczył.I tak długo ze mna rozmawiał ze myslałam ze nigdy nie skończy. I głupia jestem ze do niego nie chodziłam. Tylko poszłam do tego co chodzę. A ten mój to naprawde taki jakiś szurnięty! 🤔
Haniu jak byłam w poprzednich ciążach to robiłam wszystko zeby urodzić. Biegałam po schodach, figlowała i w ogóle cudowała ale nic tego. Dopiero jak mnie samo wzięlo to poszłam rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj to za to gada i gada i gada i zawsze ja u niego jestem to siedze dobre 40 min a pozniej na korytarzu full pacjentek czeka bo robi opoznienie ale to dobrze bo zawsze wyslucha sam cos dopowie zwarzy ,zmierzy cisnienie,poslucham bicia serduszka dzidzi,zzajrzy do srodka i na koniec pokaze malenstwo na usg wiec jestem zadowolona,mchoc minus tego jest to ze zeby dokladnie zwazyc i zmierzyc dzidzie musze jezdzic do innego doktorka ktory ma profesjonalny sprzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff... to dobrze, bo nie mam czasu jeszcze rodzic :P

Dopiero finalizujemy kupno mieszkania, jeszcze przeprowadzka, jakaś aklimatyzacja w mieszkaniu - stad też mnie nie ma, za dużo formalności... i biegania 🤢
Czasem Was tylko popodgląduję :P co słychać. Tymczasem uciekam, zajrzę jutro - dzięki za uspokojenie i troskę 😘 Dobranoc Mamusiom i Brzusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...